ZOVEEL MEUBELEN STAAN ER BIJ SCHRIJVER 'S-GRAVELANDSEWEG 600 - SCHIEDAM Bankstellen fe'J?ekleed, .met een mooie gobelin. Bank en fau- Kasten Gezellige kleine meubelen pnls 79 Eethoeken Losse fauteuils crediet-servioe vrijdagavond geopend HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 9 - VRIJDAG 24 SEPTEMBER 1971 Bankstel Agnes Goedkoop doch zeer degelijk. Practisch door de kunstlederen van rug en armleuningen. Behaag lijke zit door de stoffen bekleding van de losse kussens en de heerlijke vering. Prijs 3*8,— Hoek bankstel, vcor een moderne interieurverzorging. Geeft een zeer van ruimte. Bestaat uit een 3-zits en een 2-zits bank, een fauteuil en een hoektafel. Lever baar in palissander, teak of wenge U1 ^420^^ Bankstel Nevada, in moderne ribstof uitvoering. Met een 3-zits bank die zo groot is als een 4-zits bank Royaal en comfortabel. Prijs J 15*3' SPECIALE AANBIEDING: Marmeren salontafel, ™„Wctel een fijn mozaiek van marmerbrokken. Op onderstel met zwaar verchroomde kruispoot. Royaal formaat van 50x120 cm. 12c Speciale advertentie-prijs J Bankstel Nina, D een degelijk, royaal bankstel op zwenkwielen. Bekleed met een mooie frotté-stof èn met ska. op die plaatsen die gemakkelijk vuil worden. Prijs Bankstel Jolanda, met losse zit- en rugkussens. Rondom bekieed met een gezellige, moderne stof. Zwenkwielen. Prijs 995, é-zitshoek combinatie, half circelvormig U heeft vast wel eens zo'n moderne, leuke con]bmatie gezien. Wat kost dat bij Schrijver? Slechts 1395,— Bankstel in massief wengé hout, modern, vierkant model. Forse uitvoering. Losse zit kussens in een gezellige ruit. Prijs 1565, Hoekbankstel in moderne stijl, bestaat uit 3-zits bank, een 2-zits bank en 1 fauteuil. De romp kan geleverd worden in wit, zwart, rood of groen. Prijs 1533, Bankstel op chroom kruispoten, Met draaibare fauteuils. Rug en kussens bekleed met ten mooie meubelstof. De armleuningen zijn uitge voerd in skai. Prijs f 890, Luxe, klassiek en bijzonder mooi, een bankstel van hoge klasse: royaal en bijzonder mooi uitgevoerd. Bekleed in effen dralonvelours in de kleuren oudroze, goud, zeegroen of fransrood. Af gewerkt met kwastfranje. Prijs 1995, Rijk uitgevoerd in dik-opliggende jacquard bloemen, Dit moet u zien èn proberen. Het meest comfortabele bankstel dat wij hebben Helemaal met hoge rug en oren. Een schoonheid van een bankstel. z Prijs 1695, Draion velours bankstel, geheel met losse kussens. Bijzonder fraaie vorm geving in oudffanse stijl. Zeer luxe uiterlijk èn zeer degelijk. In glanzend draion velours. Prijs 1360, Royale hoekcombinatie Uitgevoerd in ijzersterke ribstof. Een 2-zits bank en een 3-zits bank, uitgevoerd met losse, omkeerbare kussens. Prijs 998, Bankstel Channon, royaal, groot, met oren, losse zitkussens en vaste rug. Bekleed met een mooie frotté stof. Prijs... 1095, Bankstel Oriënt, een typisch voorbeeld van wat Schrijver voor u doen kan. Uitgevoerd in een stijl die overal elders duizen den guldens kost. Bij Schrijver slaagt u voor slechts 946, 2-zits bankje om er bij te hebben Een klassiek meubel in fraaie, zeer rijke uitvoering. Bekleed met een gezellige jacquard stof. Prijs 595, Moderne hoekcombinatie in ribstof, strakke vormgeving. Een robuust bankstel dat bestaat uit een 3-zits bank, een 2-zits bank en een fauteuil Prijs 895,— Bijzonder voordelig Als u niet te veel geld inééns uit wilt geven: eenvou dige doch zeer degelijke uitvoering. Bekleed met ori gineel skai. De losse zitkussens zijn bekleed met een sterke meubelstof. Prijs 498, Bankstel met hoge rug en oren, bijzonder comfortabel. Bekleed met een prachtige kwaliteit kunstieder. Prijs f 1395 Mooi, degelijk, comfortabel, en niet duur! Skai met stoffen kussens. Geheel cp zwenkwielen. Iets dat u over drie jaar nog mooi vindt. Prijs 845 Klassiek eiken bankstel, type Windsor. Geheel losse kussens bekleed met een gebloemde gobelinstof. Prijs 795 Parker bankstel, nog nooit overtroffen in stijl en comfort. Met een hoge en een lage oorfauteuil. Rug bekleed met effen per- Ion zittmg met een gebloemde gobelin. Prijs 895,— 2-zits bankstel Sophie, teuils afgewerkt met een rokje. Prijs f 1267 Eiken bankstel, schaarmodel, RDW 6n Zeer deSeliJk stel van massief eiken Rijk bekleed met een prachtige streepvelours. Eiken bankstel voor grote kamers losse rug- en zitkussens. Zware forse uitvoering Be kleed met streepvelours. Prijs ƒ15251. Moderne wandccmbinatie, gebroken wit. Goed bestand tegen krassen en kleine ongelukjes. Breed 240, hoog 180. Prijs 970, (Leverbaar in verschillende maten, meerdere hout soorten en diverse indelingen). Palissander bergmeubel, met bar, ruimte voor T.V., vitrine en verlichting. Breedte 250, hoogte 185. Een prachtige combinatie van rijk palissander met wit geslepen lak. Prijs 950,— Modern bergmeubel in wit met wengé, een meubel om trots op te wezen. Bijzonder stijlvol en mooi. Met bar, T.V.-ruimte en erg veel bergruimte. Hoogte 180, breedte 190. Prijs 745, Bergmeubel van originele teak, zeer luxe en mooi afgewerkt. Natuurlijk met bar, die dit keer op slot kan! Met verlichting, T.V,ruimte en besteklade. Hoogte 180 cm., breedte 250. Prijs 998,— Palissander bergmeubel voor een zeer lage prijs. Natuurlijk óók met T.V.-ruimte, bar, 3 laden en veel bergruimte. Omdat Schrijver dit bergmeubel niet meer na kan bestellen gaat het zo goedkoop weg. Breedte 200, hoogte 180. Speciale prijs 695,— Bergmeubel in wit lacqué met palissander fronten. Een pracht meubel voor een zeer bescheiden prijs. Met bar, T.V.-ruimte, laden met bestek-indeling en plenty bergruimte. Hoogte 180, breedte 190. Prijs 795, Eiken bergmeubel, een mooi klassiek bergmeubel met massieve lijsten. Bar met flessenrek, verlichting en speciale ruimte voor het inbouwen van 2 speakers. Veel bergruimte. Hoogte 190, breedte 240. Prijs 1210, Klein eiken bergmeubel, Hoogte 130, breedte 180 cm. Dus zeer geschikt voor een beperkte ruimte. Bar, 2 grote kasten en onder 2 kleine kasten. Misschien is dit precies wat u zocht Prijs 425,— Eiken bergmeubel met glasdeur, Vooral zo mooi door het prachtige eikenhout. Een meubel dat door zijn simpele belijning uitstekend tot zijn recht komt in ieder klassiek interieur. Veel berg ruimte. Hoogte 180, breedte 200. Prijs 925, Eiken kast met massieve deuren, met gebeeldhouwde jachttafrelen en een ouderwets degelijke afwerking. Een meubel om te hebben Hoogte 150, breedte 200. Alleen bij Schrijver voor 890, Massief eiken wandset, in oud Spaanse stijl. Omdat het een hoekmeubel is neemt het niet de gehele wand in beslag ondanks het forse formaat. De moeite waard om te komen kijken. Prijs 2436,— Eiken porcelein kastje, leuk bewerkt kastje om uw sier-voorwerpen in te zetten. Hoogte 69, breedte 69. Prijs 179, Zelfde porceleinkastje in noten, passend bij uw notenhouten interieur. Prijs 205, Eiken dekenkist, met rijk gebeeldhouwd voorpaneel. Een sieraad in uw kamer of hal, waar u bovendien veel kleine spul letjes in kwijt kunt. Prijs 159, Mooie eiken mimi-set, een mimi-set kunt u niet missen. Reuze handig om ergens even zo'n klein tafeltje bij te kunnen zetten. Prijs 135, Eiken secretair, sierlijk, degelijk en practisch. Onder 3 ruime laden met echt koperbeslag. Boven een secretair-klep met daarachter veel vakjes en laadjes. Massieve lijsten. Prijs 570,— Eiken ladenkastjes, diverse maten en soorten, vanaf 159 Diverse teakhouten salontafels, in vele soorten, uitvoeringen en maten, vanaf 79,50 Teakhouten mimi-set, chroom onderstel. Sleepoot model, speciale prijs 59,- Zelfde mimi-setje in palissander, cok spotgoedkoop Zelfde mimi-setje in wit formica, Lectuur tafeltje, 69'~ heeft u al zoiets Erg practisch in uw huiskamer teakhout op stalen frame. Prijs 76, Originele salontafels van pitriet, staal en glas Rond, doorsnede 80 cm159 Rond, doorsnede 90 cmf 179' Vierkant, 80 cmf ,qq' Ovaal, 50x120 cm230'— fnowd het stalen frame, het piiriet als het glas kunnei. m verschillende kleuren geleverd worden. ^Peren telefoontafel rijk bewerkte renaissance stijl, niet alleen een sieraad maar ook degelijk en practisch Gebeeldhouwde Indische koningstafel, in ïvorine. Rijk bewerkt bovenblad (met glasplaat) en rijkbewerkte poot. Olifanten, danseressen en jacht tafrelen slingeren zich er dooreen. Exacte copie van een museumstuk. Prijs mso Italiaanse koperen kandelaar hr!,JiUiy'fali' Waa,r rn,en het handwerk nog in ere houdt. Vijf-armige kandelaar op een voet in de vnrm van het liefdesgodje Cupido. Prijs 29,~ Eethoek in teak met zwart, speciale tafel van 80x80 cm. Uitschuifbaar tot 140x80 Dus ideaal voor kleinbehuisden. Teak en zwart staan goed bij elkaar Prijs f 513, Eethoek met gestoffeerde stoelen, uitgevoerd in origineel teak. Zeer comfortabele stoe len. Kies voor de bekleding uit oranje, groen, rood, blauw ol geel. Prijs 695, Queen Anne eethoek, een stijl die nooit veroudert. Tafel en 4 stoelen in noten uitvoering. Kleur van de bekleding: goud, groen, rood of beige. Prijs 539, Moderne polyester eethoek op kolomvoeten, zowel tafel als stoelen op sierlijke kolomvoet. Kuip- vormige stoelen met wit skai aan achterzijde en meubelstof op de rug. Zitting met los kussentje. Prijs 651, Eetkamer met formica tafelblad, royale tafel van 80x120 cm., met schuifladen. Stoelen- zitting en rug met skai bekleed en zelfde chroompoten als de tafel. Diverse kleuren. Prijs 605, Eetkamer met extra grete tafel, bladmaat 158x80 cm. Wengé onderstel met verzonken formica blad. Bijpassende gestoffeerde stoelen. Zes stoelen en een grote tafel voor 855, Groen gebijtste eethoek, solide beuken uitvoering in een zeer moderne stijl. Prijs 189, Eiken eetkamer, schaarmodel, van massief eiken in een zware, degelijke uit voering. Bladmaat 80x120. Stoelen bekleed met zware skai. Prijs 1195, Massief eiken eethoek, stoelen met gedraaide spijlen in de rug, zitting be kleed met draion velours. Tafel 80x110 cm. met tuimel- blad. Prijs 890, Degelijke, eiken eetkamer, stoelen van massief eikenhout, rug en zitting bekleed met skai (kies uit meerdere kleuren). Tafel 80x120 cm. met schuifbladen. Prijs slechts 584, Losse eetkamerstoelen, Teakhouten stoel, rug en zitting bekleed met frotté-stof 98,— Teakhouten stoel, zitting bekleed met skai, rug van houten spijlen 72,50 Palissander stoel. rug en zitting bekleed met een mooie meubelstof 98,50 Meerdere losse eetkamertafels, in diverse uitvoeringen en prijzen. Vanaf 62,50 Losse luierfauteuil, heerlijk comfortabel en zo breed dat u er met zijn 2-en op kunt zitten. Of liggen als u de bij passende hoeker er bij koopt! Bekleed met een moderne zeer grove rib stof. Prijs fauteuil 380, Prijs hoeker 280, Zeer moderne fauteuil, geheel polyether, bestaat uit losse blokken polyether, bekleed met ribstof in de moderne kleur van uw keus. Zit wonderbaarlijk gemakkelijk. Voor een 3-delige set 199, Bescheiden geprijsd dames-fauteuiltje, teakhouten armleggers, zit heerlijk en is be kleed met skai. Prijs 139,— Met hoge rug f 159, Moderne fauteuil, geheel rundleder, verantwoorde Finse vormgeving. Met een iets hogere zitting dan U zoudt verwachten als u hem ziet. Dus makkelijk in en uit te komen. Hoge rug. Prijs 640, Grote, lederen herenfauteuil, een solide meubel, zo degelijk dat uw kinderen het later kunnen erven Prijs 895, Relax fauteuil, met neerklapbare rug en uitklapbare voetsteun Ge heel kunstleder. Prijs 299, Bijzender mooie herenfauteuil, met voorgevormd zitkussen, aparte lendesteun, hoge rug en oren. Uitgevoerd in een zeer zware kwaliteit kunstieder. Ziet er zonder meer véél duurder uit dan de prijs in werkelijkheid is 295, Luxe relax fauteuil, neerklapbare rug, uitklapbare voetsteun. Zwenkwielen Zwaar gecapitonneerde rug. Prijs 445 SCHRIJVER

Het Nieuwe Stadsblad | 1971 | | pagina 9