Extra feestmaand-aanbiedingen geven U extra mogelijkheden. voorwerpen' f I LEINETAL STEREO STEREO Sint bij de Singelkwartiertjes STADSBLAD BEZOEK TIJDENS AFWEZIGHEID Meer dan ooit schenkt men thans aandacht aan de kwaliteit van de myziekweergave Stereo viert hoogtij! Keus uit een grote kollektie concertkwaliteit radio-grammofoon-kombinaties in prachtig verzorgde siermeubels. nü Q ft of 5.75 p.w. 'wijziging van model voorbehouden Schiedam: winkelcentrum Mgr. Nolenslaan 686, Tel. 702667 's maandags de gehele dag geopend ALLE KOOPAVONDEN GEOPEND VOLOP PARKEERRUIMTE Benoeming lid van de gemeenteraad In memoriam huisarts J. A. H. van den Berg HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 37 - WOENSDAG 1 DECEMBER 1971 FULL-STEREO is van deze t ii d- PHILIPS BLAUPUHKT LUMOPHON Grundig concertmeubel voor kopers met gevoel voorstijl. Afmetingen 118 x 36 x 78 cm. Leverbaar in lichtnoten mat, donker gepolitoerd of palissander nu of 7.24 p.w. Philips Stereo radio-grammofoon combinatie - lang slank model in moderne progressieve vormgeving 2 x 10 watt muziekvermogen - vernuftige klepsluiting - verchroomde poten. Afm. 110 x 74 x 36. In noten nü of 8.55 p.w. In palissander 769.- Leinetal vol stereo radio-grammofoon zeer pract. hoekmeubel in gedistingeerde houtsoorten, automatische FM Stereo ont vangst, met ingebouwde decoder. Philips 10- platenwisselaar met diamant. In noten of in naturel nu 53 5^ of 6.50 p.w. Ook leverbaar in teak, palissander of wit tegen meerprijs. jfStereo- Concertmeubel Bescheiden van omvang, grandioos in weergave. Prachtig edelhouten meubel, leverbaar in matnoten of donker- gepolitoerd. Deze Grundig Lumo- phon (afm. 93 x 78 x 38) is een aanwinst voor Uw interieur. of 6.20 p.w. Leinetal FM-Stereo radiogrammofoon-meubel Ontvangt FM (Stereo), lange golf, midden- en korte golf. FM-Stereo indikator. Aansl. voor bandrecorder, pick up of extra luidspreker. Afm. 100 x 73 x 37. l Stijlmeubel "Tilly" Stereo radio/grammofoon-kombinatie. Zeld zaam voorbeeld van pure meubelmakerskunst en machtige concertklanken, in een werkstuk verenigd 10-platenwisselaar, 2 formidabele luidsprekers. Mat noten of donker gepolitoerd nu of 9.17 p.w. nu uitgevoerd met' Stereo-radio 628.- of 6.79 p.w. Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam, dagelijks van 09.00-17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag: Bruine portemonnee met inh.beige paraplu; zwarte diplomatentas inh. brood; rood-wit meisjesjurk. Te bevragen bij de vinders: Gouden hugenoten kruis, Troost, H. Bosmansplein 142; gouden kruisje, Broeke, Laurens Costerstraat 2/13; gouden? armband, Elshof, Frans Halsplein lb; aantal kwartjes in enveloppe, De Gids, Van Limburg Stirumstraat 7 (na 18.00 uur); goud ringetje met steentje, J. Kornet, Klaas Katerstraat 26; plastic tas inh. regenpak en boeken, Krommen hoek, Rotterdamsedijk 168; een rieten mandje inh. handschoenen, sleutels enz., Cèntrale Eurotax; bruine tas inh. broodblik en hand doek, J. v. Roest, Mackaystraat 54; plastic tas inh. herenschoenen, Keij- zer, Kerk weg no. 103; plastic tas inh. meisjes vest en jack, V.d. Water, A. van Raalteplein 120, tel. 708868; schooltas met boeken, Den Borst, Nieuwe Damlaan 668; grijze zeildoe ken tas inh. gereedschap; bos met 4 sleutels, V.d. Stap, Aleidastraat 103a; blauwe wollen handschoenen en rood leder bovenstuk, De Wit, Westfrankelandsestraat 57a; groen kinderwantje, V. Haafteren, Rotter damsedijk 261a; grijze lederen hand schoenen, Vulpen, Delflandseweg 506; een paar bruine glacé heren- handschoenen, Goudzwaard, Jan van Zutphenstraat 21; blauwe wol len muts rood-wit gestreept, Baris, Voltastraat 33a; wit handschoentje, Koopman, De Wildestraat 6; speel goed popje, Overheul, Simon van Houtenlaan 51kinderwagentje met pop, Haanskorf, Jan Vermeerstraat 5a; groen schrift opschrift Jannette, mevr. Hoorman, Buijs Ballotstraat 64; 2 tafelmessen, V. Tilburg, Albert van Raalteplein 76. De voorzitter van het Cèntraal Stembureau voor de verkiezing van de leden van de Gemeenteraad van Schiedam maakt bekend, dat ter secretarie (afd. Algemene Zaken, Grote Markt 1) voor een ieder ter inzage is gelegd zijn besluit ter benoeming van de heer W. Mak tot lid van de Gemeenteraad in de opengevallen plaats van de heer M. Eijkenaar. Alle kinderen van de vereniging „Het Singelkwartier", ho, ho, ho, geboren in de jaren 1965, 1966 en 1967, dus die van 4, 5 en 6 jaar zijn zondagmiddag 5 december van harte welkom in zaal „Marijke". De zaal waar St. Nicolaas zich helemaal thuis voelt, omdat hij daar elk jaar de gast en grote kindervriend van alle zoete „Singelkwartiertjes" is. Zij krijgen allemaal een geweldige St. Nicolaasmiddag aangeboden, juist omdat zij de groep vormen, die St. Nicolaas het liefst om zich heen heeft. Al betekent dit helemaal niet dat de andere kinderen, die van 1968, 1969, 1970 en 1971 vergeten worden Na afloop van het feest krijgen zij van de Sint hun cadeau tje. Tot zolang nog even geduld hebben. Op de leeftijd van 78 jaar overleed te zijnen huize de bekende „kleine" dokter J. A. H. van den Berg. Jarenlang huisarts in Schiedam. Doch ook jarenlang voorzitter ge weest van het Nederlandse Roode Kruis, dat zijn gehele hart had. Hij was de man van de sportkeurin gen destijds. Is eveneens jarenlang voorzitter van de Kon. Ned. Mij. tot bevordering der geneeskunst ge weest. Een huisarts in zijn jaren echt van de ouderwetse stempel. Nauw verbon den met zijn patiënten. Die, hoewel hij een teruggetrokken leven leidde, het gebeuren in Schiedam met belangstelling bleef volgen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68. Gelegen heid tot bezoek aldaar: vrijdagavond van 7 tot 8 uur. De bijzetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats vindt op zaterdag 4 december a.s. om 12.30 uur n.m. plaats. Tijdens afwezigheid van de bewo ners in het pand B.K.-laan 138 heeft men aan de zijkant van de woning een ruit vernield en de hevelsluiting verbroken. Alle kasten en laden werden ijverig doorzocht, waarna men zich alle moeite getroostte door een hoeveel heid sieraden en antieke voorwerpen mede te nemen, alsmede een enve loppe met een inhoud van ongeveer f750.-.

Het Nieuwe Stadsblad | 1971 | | pagina 37