1 Dankwoord op rijm namens bejaarden Martinuskerk feestelijke uren feestelijk gekleed Volkskerstzang in De Doeler.1 anders, nieuw, modern en., apart.. HUNTENBURG I^alzaak heropent zaterdag11 om 9.00 Bedrijf songeva op torenflat STADSBLAD speciale heropenings-aanbiedingen Ar 7 invim\zrw/AV*# .w/i it ■ir 5! MODEHUIS ^t/ivrA."füK\vw/iiVf viritvi kvusmskw/jvi ATVII uur aan de Korte Hoogstraat 25. Kom de nieuwe manier van behang kiezen ontdekken en kijk uit naar onze HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 22 WOENSDAG 8 DECEMBER 1971 In het Sportpaleis Ahoy te Rotterdam werd een suprise- avond georganiseerd, waaraan bekende profs o.a. Wim Braven- broer, Gerard Koel en vele anderen deelnamen. Ook de amateurs "kwamen aan start. Voor het Nederlands kampioen schap omnium met als favoriet Klaas Balk, die na de Olympi sche spelen in München prof werd. Verdere deelnemers: John Moret en Bas Hordijk enz. Winnaar werd Haas Bath (midden op de foto), Jan Breur tweede prijs (links) en Emiel Nieuwenhuis derde prijs... Bij modehuis Alja in een onweerstaan bare kollektie; stijlvolle tuniekpakken, charmante avondjaponnen en kombinaties van fluwelen rok met cocktailblouse. BROERSVEST 111 SCHIEDAM TEL. 267416 1 Op donderdag 23 december a.s. zal er weer een echte Volkskerstzang- 'avond zijn in de vertrouwde omge ving van de Grote Doelen zaal De gezamenlijke I.J.E. koren Rotter dam en Overschie onder leiding van Frits Heuvelink zullen niet alleen zelf een aantal kerstliederen zingen, maar zullen ook als achtergrond dienen voor de zang van de gehele zaal. De organist is Wim Hardenbol. De voordrachtskunstenaar Otto Sterman zal, behalve het Kerst evangelie, ook andere delen van de Heilige Schrift ten gehore brengen. Henry Blackmon zingt zijn bekende negro-spirituals. Der traditie ge trouw wordt alles begeleid door het orkest van het Leger des Heils. Omdat er op die avond twee samenkomsten zijn, een om 8 uur en een om 10 uur, zal in de eerste samenkomst de Kolonel van het Leger des Heils L. Nijman en in de tweede samenkomst de Bisschop van Rotterdam dr. A. Simonis een Kersttoespraak houden. Kaarten zijn vanaf 11 december verkrijgbaar bij Boekhandel van Brummen, Zuidplein. Op zaterdag 11 december en don derdag 16 december van 10 tot 14 uur zijn kaarten verkrijgbaar in de Invalidesociëteit, Karei Doorman- straat 111, naast de Schouwburg. Op de avond zelf zullen er nog "-kaarten verkocht worden, mits er nog aanwezig zijn. De toegangsprijs bedraagt f 0,50. Het St. Nicolaasfeest dat het bestuur Martinuskerk aanbood (bijna 70 leden) Mevrouw W. Cordemans-den Held vertelt hierover in haar dankwoord rijm. van de bejaardensoos der St. is een groot succes geworden. op Er heerste een reuze prettige sfeer, Vele bejaarden waren in de weer. Een vrolijke, prima band had zich al gemeld En een jolig programma vastgesteld. Men was begonnen met een potpourri te zingen, Maar toen trad de Sint de feestzaal al binnen, Begeleid door een zeer charmante Piet, Die vergeet je van je leven niet. Het feest was direct op volle top Door 't zingen van een Sint Nico laas' mop. Enige leden werden bij de Sint gehaald Hun goede daden aan de Sint verhaald. Daarna werd er koffie en banket geserveerd En dat ging er in; door ieder gewaardeerd. Vervolgens kaas, dranken en stukjes worst, Nu daarmee is heus niet gemorst. Wat ons bestuur al niet verzinnen kan! Het weet er trouwens alles van. En zonder iets te overdrijven Wij zullen 't bestuur steeds dankbaar blijven. Na afloop van het dansen, de polonaises en de pret, Kwam er voor iedereen 'n heel groot pakket Van een voor ons totaal onbekende, Die ons daarmee allemaal verwende. En wat heeft er in dat pakket gezeten? Van alles en nog wat, om nooit te vergeten. Duizend maal dank aan die gever, beste Sint Alléén U weet vast wel, waar U hem vindt Wij zullen hem niet gaan zoeken of trachten hem te zien, Hand er op, hij blijft voor ons anoniem. Autorijders, die gehandicapten heen en terug hebben gebracht, Uzij onze hartelijke dank toegedacht. Namens de bejaarden aan alle medewerkers nogmaals onze oprechte dank. W. Cordemans-den Held. (Let ook op onze advertentie in Het Nieuwe Stadsblad van vrijdag a.s.) RAM (21 maart - 20 april) Prettige week mogelijk, als u uw medewerkers niet zo w, krachtdadig achter de vodden zit, als u wel zou willen. Sa Bedenk, dat iedereen zijn eigen tempo heeft en zelfs zijn sM eigen ideeën! Voorkom dus onnodige najaarsstormen ^1 door begrip en een tikje meer takt in. uw recept te doen. f\| Buitenkansje mogelijk en een interessant bericht. STIER (21 april - 20 mei) Aangezien u liever doet dan praat of schrijft, kunt u een drukke week verwachten, want u moet diverse onderwerpen mondeling behandelen. Ga er maar eens goed voor zitten en erger u met mate. Voor de rest wachten u prettige momenten want men stelt uw medewerking zeer op prijs en u ondervindt ook resultaat van uw inspanningen. Een bepaald bericht doet u veel genoegen en brengt u op nieuwe ideeën. TWEELINGEN (21 mei - 20 juni) U heeft de goede gewoonte, graag te rade te gaan bij vertrouwde vrienden. Toch zult u deze week een beslissing moeten nemen, die u helemaal zelf uitdok tert! Dat is volstrekt geen bezwaar, want u heeft een goede dosis gezond verstand in petto. U kunt iemand uit uw naaste omgeving uitstekend helpen en oogst daarbij een welverdiende pluim. Oppassen voor koude en te grote inspanningen. KREEFT (21 juni - 20 juli) Deze week voelt u neiging, scherp tegen uw omgeving te reageren, omdat u in de privé-sfeer enkele ergernissen hebt te verwerken. Het is niet onbegrijpelijk, maar u loopt daardoor het risico, onrechtvaardig te zijn. Bezie alles eens in alle rust en ga desnoods een poosje met een boogje om bepaalde lieden heen. De kans, dat de zaak zich zeifin alle vrede oplost, zit er dik in! LEEUW (21 juli - 20 augustus) Zou u geen kans zien deze week een tikje luchthartigheid in uw recept te doen? U heeft één grote en enkele kleinere tegenslagen te verwerken, die u bovendien van buitenaf worden bezorgd. U heeft dus niet eens de magere troost, dat u het zelf heeft aangehaald. Toch moet u zich er niet in vastbijten, want u heeft meer reden tot vreugde dan omgekeerd. Al dat gepieker geeft maar hoofdpijn en u schiet er niets mee op. Binnenkort gaat alles beter en anders dan u nu verwacht. MAAGD (21 augustus - 20september) Goede week voor hen, die artistiek begaafd zijn. De inspiratie laaf zich bepaald niet wachten en er zitten ook opdrachten in. De anderen schieten vlot op met hun werk en gaan over tot bepaalde vernieuwingen. Ga niet uit goedigheid in op een verzoek dat uit een verkeerde hoek komt. Sollicitanten moeten ook terdege aan de tand worden gevoeld. Goed bericht inzake een hangende kwestie, die nu vermoedelijk ook haar beslag vindt. WEEGSCHAAL (21 september - 20 oktober) Op gevoelsgebied een belangrijke week, mits u serieus bent en niet uit op goedkope effekten. In uw werk hier en daar een kleine ergernis wegens gebrek aan verantwoordelijkheidsgevoel bij uw medewerkers. Daar door ondervindt een van uw beste plannen enige vertraging. Neem het niet te dramatisch op en mopper vooral niet tegen hen, die er niets aan kunnen doen. Uw gezin ziet u liever lachen. SCHORPIOEN (21 oktober - 20 november) Hoewel het niet in uw aard ligt, moet u nog steeds zoveel mogelijk van u af zien te schuiven. Voor uzelf heeft u genoeg te doen en u moet uw energie bewaren voor uw eigen plannen. Temeer, daar de goede invallen weer bij u bovenkomen en u heel wat voor elkaar kunt krijgen. Vooral ook op artistiek gebied. Een beetje egoisme zo nu en dan kan geen kwaad. Over het algemeen een prettige week met goed nieuws. BOOGSCHUTTER (21 november - 20 december) Enige deining te verwachten in verband met een onverwacht bezoek. Uw eigen programma raakt een beetje ondersteboven, maar daarentegen steekt u interessant nieuws op. Nieuwe mogelijkheden doen zich ook voor. Klein reisje mogelijk in verband met een familiegebeurtenis. Laat u niet van de wijs brengen door iemand, die liever leutert dan werkt en wiens gedachtengang eigenlijk niets waard is. STEENBOK (21 december 20 januari) U heeft u veel inspanningen getroost voor iemand die u zeer na staat en nu ondervindt u ook de prettige resultaten daarvan. Omdat u meestal in alle stilte handelt zal een welverdiende pluim u veel goed doen. Uw toewijding is van een gehalte, dat tegenwoordig wel eens zoek is, maar des te meer wordt uw houding op prijs gesteld. Interessante brief van overzee te wachten en misschien zelfs bezoek. WATERMAN (21 januari - 20 februari) Uw meer dan gewone intelligentie kan u deze week van veel nut zijn. Een netelige kwestie, die ook juridische vragen opwerpt, kan door u geruisloos geregeld worden, omdat u de zwakke plekken ervan opmerkt. Denk eraan, veel tact en gelijkmoedigheid te tonen ten opzichte van degenen, die de verwarring hebben gesticht. Dat gebeurt lang niet altijd opzettelijk. U heeft een lang en interessant gesprek met een nieuwe relatie, dat u op totaal nieuwe ideeën brengt. VISSEN (21 februari - 20 maart) Deze week beëindigt u een taak, die u veel inspanning heeft gekost, maar die u dan ook tot een goed einde heeft gebracht. U heeft er zelf schik van en uw omgeving zal zich niet onbetuigd laten. Misschien kunt u nu even kalmaan doen, want daar bent u wel aan toe. Niet smokkelen met de oefeningen, die de dokter u heeft opgegeven. In de familiekring kans op vreugde. Een prettig bericht neemt uw ongerustheid weg. Ga maar lekker freewheelen. Op de in aanbouw zijnde torenflat aan het Van Beethovenplein waren de 31-jarige K. Gerkema uit Vlaar- dingen en de 50-jarige S. Stok op de twintigste verdieping bezig met het aanbrengen van geperste vezelplaten, die als dakbedekking moesten die nen voor de machinekamer. Toen zij op de eerste plaat gingen staan vielen zij en maakten een val van 2 1/2 meter. Met een linker-onderarmfraktuur werd de heer Gerkema middels de G.G. G.D. naar het Holy-zieken- huis vervoerd. De heer Stok kwam met de schrik vrij De arbeidsinspectie stelt een nader onderzoek in. - sSP

Het Nieuwe Stadsblad | 1971 | | pagina 22