297s 75t5° Rotterdam (Oude) Binnenweg 42 Rotterdam-Sp. Polder Bornissestraat 25 Tel. 010-152727 Schiedam Hoogstraat 39-43 4.75 19,75 KLEDINGMAKERS Neemt u uw vakantie in één keer of gaat u snipperen? Doe het in elk geval in Happy Look vakantie kleding van Gazan. Dat maakt uw vakantie prettiger en goedkoper Bereikbaar van station Schiedam met lijn 40. Koopavond op vrijdag. Koopavond op donderdag. n De voordelen van Gazan Eigen Gazan fabrieken werken voor 38 éigen Gazan-zaken. Dat houdt de kwaliteit hoog, maar de prijzen laag! En u verdient guldens. Stapels guldens, elke keer weer. De service van Gazan: alle maten: ook extra groot, klein, slank of corpulent ruilen is altijd mogelijk veranderingen zijn gratis Tel. 010 115251 Koopavond op vrijdag. Tel. 010-266701 HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 32 - VRIJDAG 2 JUNI 1972 Dn sportieve colbert is heerlijk lichtgewicht opgestikte zakken Eerste kwaliteit lichtgewicht kostuum van makkelijk Polyester "wash wear". Met rugsplit en sportief doorgestikt. mooie herenpantalon van permanent press in de kleuren beige, whisky of bleu Bijpassende pantalon, lichtgewicht, van permanent press kwaliteit Met riem. in 6 kleuren leuke nylon jacks voor dames, heren en jongens in verschillende kleuren Moderne blouse zonder mouw, ook verkrijgbaar met korte- of lange mouw. In BB- of Madras-ruitjes. v.a Sportieve, luchtige zomerpantalon van ruw geweven Trevira linnen. De zakken zijn modieus opgestikt. Bijzonder geslaagde sportieve coat van eerste kwaliteit Trevira-linnen. Vlot, ruim vallend model. Zahg-zomcrs strand-ensemble gebreid van acryl, met originele franje-garnering Wat hoort er bij vakantie en warme dagen Juist: deze makkelijke shorts al vanaf Leuke blazer van zuiver jersey, in streepdessin of uni kleuren j marine of rood. Goed bijpassend plooirokje in frisse tinten BB-ruitjes of een fantasie-ruit. Deze 100" katoenen T-shirts horen c gewoon bij: in 8 kleuren. Echte onvervalste corduroy jeans met 4 opgestikte zakken. In diverse modekleuren: qaza

Het Nieuwe Stadsblad | 1972 | | pagina 32