Afscheidsavond van Scholengemeenschap „Nieuwelant" Aad van der Hoeven boekt met „Muziek" en Jeugd" succes Naaldprinsessen naar München DE MESTA OP ZIJN POST BEATAVOND IN „DE TOEKOMST" ZO VLOOG P.V. SCHIEDAM Brandmeldingen HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 28 - WOENSDAG 14 JUNI 1972 Het eerste goud dat in de Olym pische stad München zal worden uitgereikt, zal dat voor de Naald prinses van Europa 1972 zijn. In de afgelopen maanden hebben enige duizenden dames in vele West- Europese landen deelgenomen aan deze wedstrijd in het vervaardigen en tonen van zelf gemaakte kleding. In de Grote zaal van Inkoopcombi natie „Nederland" N.V. in Amster- 1 damorganisatrice van de voor rondes in ons land, werden zaterdag 10 juni in een nationale eindstrijd de Nederlandse kandidates voor München aangewezen. Naaldprinses van Nederland 1972 werd mevrouw M. E. Pol uit Emmeloord, die op 24 juni a.s. naar de Beierse hoofdstad zal worden vergezeld door de dames W. J. Smith uit Utrecht, M. Kiekens uit Purme- rend, A. Noorman uit Delfzijl, G. G. Overgoor uit Haaksbergen, J de Wilde uit Hengelo, E. Koedam uit Wageningen en L. Noordhoff uit Delfzijl. De Nederlandse Naaldprinses, die voor deze wedstrijd een lange avondjapon met bijpassende cape vervaardigde, ontving een vlieg vakantie voor twee personen en een Pfaff-naaimachine ter waarde van bijna f 1.200,— op de Naaldprinses van Europa staat een gloednieuwe Peugeot 204 te wachten, terwijl nummer 2 een vliegreis naar het Caraibisch gebied zal mogen maken. Als je op een bromfiets rijdt is toch echt de snelheid niet meer dan 30 km. Vijf jongelui overschreden die snelheid, hetgeen door de Mesta gecontroleerd werd... In een keet, van de Gemeente, staande aan de St. Liduinastraat, brak brand uit. Vermoedelijk heeft de jeugd hier een „fikkie" gestookt van oude kranten... Een sloopauto, in lichter laaie aan het Nieuwsticht, werd onder leiding van onderbrandmeester Oosterveer geblust. In het clubhuis van Excelsior'20 „De Toekomst" is er op vrijdag 16 juni a.s. een beatavond o.l.v. John Kloppers. Toegangskaarten op dezelfde avond verkrijgbaar aan het clubhuis. Ook niet-leden van harte welkom. Een gitaar bespelen in de aula; het ging allemaal best... Intense belangstelling voor de deelnemers(sters) van „Muziek en Jeugd" dat volgend jaar een vervolg krijgt... Jammer dat de Duitse zangers niet kwamen zaterdagavond Maar wat in het Scholengemeenschap-Nieuwelantvat zit verzuurt niet... voor écht publiek. Zal dat in de toekomst ook gaan? Een der prijswinnaressen van „Muziek en Jeugd" de 16-jarige Leny Hoogendam uit Schiedam. Hier een Ierse harp bespelend... De P.V. Schiedam vloog met 224 duiven een wedvlucht vanuit Or leans, 486 km. Gesteund door een harde Z.W.-wind bereikten de eerste duiven een snelheid van 100 km. per uur: gelost 5.30 uur, eerste duif 10.44.00 uur, laatste 11.18.00. 1, 8, 9, 10, 19, 21 J. Westerholt; 2, 16 W. v.d. Hoeven; 3 Jack Doejaa- ren; 4, 7, 14 M. Potter; 5 Krijgsman en Lange; 6 Jan Doejaaren; 11 Middendorp en Zn.; 12, 20 mevr. Doejaaren; 13, 17 A. Suttorp; 15 C. Koogje; 18 G. Verhaeren; 22 Fr. Doejaaren; 23 Th. Stieber; 25 J. Mieloo. De grote vakantie nadert. Vandaar een gezellige afscheidsavond van de scholengemeenschap „Nieuwelant"'

Het Nieuwe Stadsblad | 1972 | | pagina 28