rtzq/7 Cfej Rotterdam Rotterdam-Sp. Polder Schiedam Ml m KLEDINGMA^CERS (Oude) Binnenweg 42 Bornissestraat 25tbi. oio 152727 Hoogstraat 39-43 lór Gazan presenteert zijn gloednieuwe najaarskollektie. Een rake zet: de nieuwste mode voor dames, heren en jongens. In alle stoffen, dessins en modellen - óók de grote maten! Grootmeesterkwaliteit, stukken voordeliger! 10?5 12?5 dames pantalons, Tel. 010-115251 Koopavond op vrijdag. Bereikbaar van station Schiedam met lijn 40. Koopavond op vrijdag. Tel. 010-266701 Koopavond op donderdag. Combineer: vlotte col pul lover, was baar acryl, ingebreide streep div. kleureflekten Makkelijke, modieuze Helenca pantalons Stoere, stoeisterke junior battle dress, tinneroy, maat 116/167 - in o.a bruin, groen, marine voor iedereen! In alle kleuren, gestreept, geruit en geblokt: Sportief blazcrkostuum Trevira kamgaren opgestikte plooizakken in uni cavalrytwill. Leuke flock-print suedine jongenscoat, ritszakken, acrylvoerïng en kraag, maat 116/174 - in donkerbruin, donkerbeige, roest en groen Soepel imit. leren coat, warme Borg-voering en kraag in bruin en donker beige donegal-tweed of visgraat kleine stijging per maat Combineer sterk nylon jack, warm gevoerd, ingebouwde capuchon - div. kleuren Wijd pijp corduroy jeans, alle modekleuren Rolcol trui vanaf Warme vesten en pullovers voor dames en heren. Bij Gazan voor eerlijke prijzen, v.a Klokkende coat de sportieve najaarsmode In ruiten en uni Echt jongens Western-pak v.a. 29.75 Origineel Safaripak al vanaf 39.75 Stoere jongensjacks, ijzersterk v.a. 24.75 Bijpassende jongenspantalon v.a. 14.75 wollen flausch Ruit-pantalon, wijd uitlopende pijp! Polyester/ wol flannel Gazan heeft eigen fabrieken uw garantie voor kwaliteit. En Gazan heeft eigen winkels - al 38 in 5 jaar tijds. Géén tussenhandel, dat is de kortste, dus de goedkoopste weg. U betaalt de eerlijke prijs voor gedegen kwaliteit. Zo wint u guldens, elke keer weer. Cardigan- Beeldschone japon, wasbaar Diolen Loft, l/m 50 ideaal voor de grotere maten alle maten, ook extra groot, klein, slank of corpulent ruilen is altijd mogelijk veranderingen zijn gratis De grote mode in het modespel leuk-sportief en lekker-makkelijk 24.75 en 29.75

Het Nieuwe Stadsblad | 1972 | | pagina 28