omdat u er bij betrokken bent en omdat wij u er graag bij betrekken informatie U leest uw krant. Dat doet bijna iedere Nederlander. Soms leest u meer. Omdat dit bij uw vak hoort. U een hobby heeft. U op de hoogte wilt blijven. Of zomaar voor de gezelligheid. Dit blad krijgt u. Elke week. Gewoon thuis. In de bus. Of op de mat. En 't kost u niets. Maar u leest het ook. Dat is een door ons onderzocht en intussen overduidelijk feit. Waarom Eigenlijk weet u dat zelf wel. Omdat u wilt lezen wat er gebeurt. Dicht bij uw huis. In uw gemeente, in het stadsdeel waar u woont, in dat stukje Zuid-Holland waar uw huis staat. Wij brengen u dat nieuws. Waar u bij betrokken bent. Omdat u er zo veel in herkent, 't Zit zo dicht op uw huid. 't Is een aanvulling soms, van wat u al weet. Omdat u er zelf bij was. Of er al over hoorde. Want u maakt deel uit van een gemeenschap. En die begeleiden wij. Van een paar regels af. Die ene uitslag van een aktie, een verloting, een wedstrijd: het is ons even dierbaar als u. Maar er is meer. Gemeente-voorlichting. Wij doen er aan. Een gemeentebestuur zélf ook menigmaal. Op eigen pagina's. De belangen van uw wijk: de wijkraden zijn er voor. Ook zij weten ons te vinden. ni katïe zij doen't-em Noem hem vertegenwoordiger of mediaman, adviseur, acquisiteur, informateur. Voor ons is hij een voorpost. Voor u de kontaktman. Die er voor zorgt dat uw advertentie er uit springt. Die samen met u overlegt. Zo is er een heel korps. Voor 23 Randstad Edities. Hij is er één van. Met wie wij u even visueel willen confronteren. Als representant van hen, die uw intermediair zijn. Tussen uw zaak en dit blad. De acquisiteur heeft het helemaal in zi|n hoofd (en op papier)/ kent de wensen van de opdracht gever en spreekt dan de zaak waarom het gaat door met onze vormgever de man die zorgt dat zo'n advertentiepagina er ook letterlijk uitspringt En wij hen. Burgerzin past bij het ingeburgerd zijn van onze bladen. Waar u nog meer in tegenkomt. Want er gebeurt zo veel vandaag de dag. En daarover schrijven wij ook. Informeren wij. Lichten wij u voor. Soms helpen wij u zelfs. Als u ergens in zit, iets gaat doen, een aktie voert. Iets gaat bouwen, steun nodig hebt, belangstelling vraagt, medewerking soms. Van uw medeburgers. Dat wilt u iedereen in uw gemeente of wijk laten weten. Daar is onze redaktie op gespitst. Iedere man of vrouw, die schrijft. Op de hun eigen manier. Foto's spreken daarbij hun eigen taal. Ze laten u ook meeleven. Visueel. Bij en voor alles wat er wordt geschreven. Wij zijn niet zuinig met platen. Wij weten gewoon, dat u die graag ziet. Een paar bij een artikel. Een complete foto-reportage. Vaak genomen niet ver uit uw buurt. Passend bij uw plaatselijke interesse. Soms ook uit de regio. Want er zijn 23 Randstad Edities. Met een oplaag van een half miljoen. En dat wil zeggen: ook nieuws van verder weg. Of meer algemene informatie. U bent op het ogenblik één van de 1.850.000 mensen, die zo'n Randstad Editie in handen heeft. Zo'n huis-aan-huis-blad krijgt. En dat wilden we eens kwijt. Tussen al de advertenties en het nieuws door. li confronteren met onze bundeling van krachten. Randstad Edities: een eenheid. Die er kwa oplaag mag zijn. Maar met in elke editie, onder elke naam of kop: een eigen inbreng, een eigen gezicht. Juist door dat nieuws. Advertentie nieuws. Huis aan huis. De moeite waard. Ook om er eens een pagina aan te besteden. zij lappen 1 Journalisten. Schrijvende medewerkers(sters). Correspondenten, Ze zijn er in de hele wereld. Of anders gaan ze er wel naar toe. Ook wij hebben ze. Dat's een duidelijke zaak. Waar zij op uit zijn U leest het elke week. In uw eigen R. Ondersteund, geillustreerd, begeleid door foto's. U leest het ook eens een keer anders. Op deze pagina. Waar u twee van hen aan het werk ziet: van de schrijvende- en fotoredaktie. Even in beeld gebracht, zoals ze dagelijks bezig zijn. Voor hun huis-aan-huis-blad. Dus in feite voor u.

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 26