Bxuinbxood Rookworst zs 439 Groente-of tomatensoep Cola Heel m vacuum m Vogelvangers betrapt Gesneden bruin68 Gesneden wit71 225 gram draagkarton a 2200 gram NORMAAL AKTIEPRIJS bij Simon de Wit Unox „Natuurgenot in huis" in modern jasje gestoken V oorspeelavonden leerlingen muziekschool Jaarvergadering „Vijfsluizen" is VANAVOND Edelweiss INBRAAK IN FLATWONING „De handen van de duivel" blijft in Passage „SINGELTJES" AG de drank... Voetgangster zwaar gewond Carnaval van „De Rietzeilers" Vrom hield opruiming Wie zag VW HM 55-26? „Do Verzamelaar" met ruilbeurs Lustrum-bingoavond in „Landvreugd' 34 JARIGE HET NIEUWE STADSBLAD - PAG 20 - WOENSDAG 14 FEBRUARI 1973 Simon de Wit houdt de duurte onder de duim! witO se reus Aanbiedingen geldig t m woensdag 21 februari Door allerlei onvoorziene omstan digheden is de aankondiging van de jaarlijkse contactavond van de Schie- damse Aquarium- en Terrarium- vereniging „Natuurgenot in Huis" in de mist gegaan. We maakten u toen attent op het moderne jasje dat het maandblad nu draagt. Werk van de ijverige tweede secretaris de heer N. Breedveld. Dat mag toch wel even gezegd worden. Ook dat men het 35-jarig bestaan heel bescheiden viert met een knotsgezellige bingo-avond in het Dienstencentrum „De 4 Molens". Aan de Nieuwe Damlaan 766 als u dat nog niet wist. Muziek en dans o.l.v. de „Eurostars". U komt toch ook? Aanvang: 8 uur. O, ja, op vrijdag 16 februari a.s. Op de vrijdagen 16 februari, 30 maart en 13 april zijn enkele voorspeelavonden van de Muziek school gepland. De avonden van 30 maarl en 13 april zijn in de Aula van het Stedelijk Museum. De eerste avond a.s. vrijdag 16 februari wordt gehouden in de Gehoorzaal van de Muziekschool, gelegen achter het schoolgebouw en bereikbaar via de steeg, links van het Muziekschoolgebouw. Aan het einde van de steeg rechts af, via een hek en een pleintje naar de 2e deur rechts. Het programma bevat o.m. werken voor accordeon-ensemble, gitaren- ensemble, blokfluit, dwarsfluit, hobo, trompet, kleine harp en piano. De toegang is vrij. De avond begint om 19.30 uur. In ons vorige nummer schreven we abusievelijk dat de jaarvergadering van „Vijfsluizen" in het gebouw Chr. Sociale Belangen aan de Lange Haven 73 dinsdagavond 13 februari (gisteren dus) zou worden ge houden. Deze volkstuindersvereniging komt echter vanavond (woensdag) bijeen. Waarvan akte. Via een ingeslagen ruit hebben inbrekers geprobeerd een brandkast te forceren bij wasserij „Edelweiss" in de Elzensteeg. Hetgeen niet lukte. Door een gat in het keukenraam te slaan verschaften inbrekers zich toegang tot een flatwoning aan de 's-Gravelandseweg. Bewoond door mevrouw C.M.-W. De hevelsluiting van het raam werd opgelicht, waarna xmen alles overhoop haalde en op de grond verspreidde. Later bleek dat men een elektrische naaimachi ne, een bedrag van ongeveer f 200,-, een bandrecorder, een fototoestel en wat gouden en zilveren voorwerpen had meege nomen. Wederom geprolongeerd „De linker hand en de rechterhand van de duivel". Iedere avond, behalve maandag 19 februari. Aanvang: 8 uur, toegang 14 jaar. Een speciaal kindermatinee op woensdag 21 februari met „Charley Chaplin-festival". Aanvang: 2 uur. In het Passage Theater! De 34 jarigen van de Wijkvereniging „Het Singelkwartier" van harte gefeliciteerd namens het bestuur. De jarigen van 2, 18 en 28 februari mogen bij oom Jan een verrassing halen op het Newstraat 1 3a... Overmoedig door wat alcoholge bruik botste een automobilist tegen een geparkeerde auto op, waardoor deze in de vijver van het Van 't Hoffplein terecht kwam. Wat later kon de 30-jarige bouwvakker J.C. klem gereden worden om vervolgens tijdelijk ter ontnuchtering met een procesverbaal bij te komen in het hoofdbureau van politie. De brandweer heeft de auto opge vist. Eigenaar de heer P. N. M. Sonder. In Kethels groene dreven trof de politie drie mannen aan die met mistnetten en lokvogels bezig waren vogels te vangen. Het waren de 22-jarige timmerman E.S. uit Rot terdam, de 43-jarige J.B. zonder beroep en 28-jarige J.B. Er werden op hen een aantal netten, kooien en vogelzaad aangetroffen. Alsmede 7 reeds gevangen vogels, nl. een putter, een kneu, vier fraters en een sijs. Die allen inmiddels weer los werden gelaten. De mannen werden aangehouden nadat men op het bureau van een voorbijganger een tip had gekregen. De Carnavalsvereniging „De Riet zeilers" houden op 17 februari in zaal Irene een Boerenbal. Waaraan medewerken: Prins Geraldo 1 en zijn Raad, Boerenkapel van O.B.K. en majorettes en de band De Joema's. In samenwerking met de politie heeft de VROM-dienst vier auto wrakken weggehaald, die op de Troelstralaan, de Parkweg, het Schu- bertplein en van Couwenhovenstraat stonden. De 38-jarige verkoopster M.H. -zette haar beige Volkswagen HM 55-26 afgesloten neer op de Nw. Mathe- nesserstraat. Om de volgende dag tot de ontdekking te komen dat een ander er zich desondanks over had ontfermd. Morgenavond, donderdag 15 fe bruari, houdt „De Verzamelaar" haar jaarlijkse ruilbeurs in gebouw „Arcade" aan de Lange Haven 71. Aanvang: 8 uur. i" Op zaterdagavond 1 7 februari houdt de wijkvereniging „Groenoord" in het kader van het 5-jarig bestaan een lustrum-bingo-avond in boerderij „Landvreugd". Waar vanzelfspre kend alle leden met introducé's van harte welkom zijn. Er zijn hiervoor fraaie voedings pakketten als prijzen beschikbaar gesteld. Aanvang: 8 uur. Op de voetgangersoversteekplaats bij het Rijnmondhotel op de Burg. van Haarenlaan werd de 4ó-jarige me vrouw F.S.-E. ernstig gewond, toen zij vermoedelijk geen oog had voor het rode licht en een automobilist de assistentverkoper B.J.J. uit Am stelveen haar aanreed. Met een bekkenfraktuur werd zij door de G.G. G.D. naar het Gemeente Ziekenhuis vervoerd en in ernstige toestand opgenomen.

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 20