medewerkster r onze uitgeverij zoekt een actieve jongedame •opnt MEDEWERKER (STER) medeweiker voor de fabiieksbookhouding steno-typiste KOKGROEP een chef-slager euro-typ afdeling verkoop (Steno) Typiste Notaris Assistente ASSISTENT BOEKHOUDER MEDEWERKER ORDERSERVICE ROELNMTS~SCHIEDNV1 Telexistes WATERWEG-NOORD" Lever's Zeep Maatschappij b.v., Vlaardingen zoekt een \v<:-If: NEDERLANDSCHE BENZOL MAATSCHAPPIJ B.V. (tot 40 jaar) met vakdiploma ALGEMEEN ZIEKENFONDS uif i <r? a t M' t €€N BAAN VOOR (J&J? Voor onze verkoopafdeling "Koeltechniek" zoe ken wij op korte termijn een medewerkster. Haar taak zal voor een groot deel bestaan uit de order behandeling, maarzij zal ook worden ingeschakeld voor typewerk en af en toe telefonisch kontakt met afnemers. Van haar wordt verwacht dat zij zelfstandig kan werken. Wij denken voor deze funktie aan een jongedame van 18 - 20 jaar, die bij voorkeur een Ulo/Mavo opleiding heeft gehad. Enige kantoorervaring is noodzakelijk. Geboden wordt: prettige werksfeer op een jonge afdeling; afwisselend werk; een goed salaris; studiekostenvergoeding. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Itho B.V., Nieuwe Haven 249, Postbus 21, Schiedam, afd. Personeelszaken. Eventueel kunt u ook telefonisch een afspraak maken, tel. 260340, vragen naar de heer Van der Jagt. Itho B.V. is leverancier van technische produkten aan pro- duktie-, groothandels- en in stallatiebedrijven. Zij beweegt zich op het terrein van venti- latietechniek, koudetechniek, warmtetechniek, regeltech niek, elektrotechniek en air conditioning. Zij vertegenwoordigt in Ne derland vele vooraanstaande binnen- en buitenlandse fabri kanten en importeert o.a. uit Amerika, Denemarken, Duits land, Engeland, Frankrijk, Italië en Japan. Notaris C. F. J. van der Valk, Nassaulaan 55, Schiedam, telefoon 26 46 00; vraagt voor zo spoedig mogelijke indienst treding: leeftijden tot 25 jaar. Geen part-time. M.U.L.O.-opleiding vereist. Geschikte kandidaten kunnen op een modern kantoor met zelfstandig werk een hoog sala ris genieten. Uw T.V. radio of band recorder defekt Veroson helpt u direkt. Snelliussingel 18. Telefoon 26 54 83. Tikt uw schrijfmachine niet mooi meer Haal dt vakman er bij Vooraf prijsopgave. Inkoop, ver koop en schoonmaken. Telefoon 15 79 61. Schrijfmachines. Zeer voordelig te koop, diverse merken waaronder zo goed als nieuwe Ook tel- rekcn- adresseer- en sten cilmachines van erkend handelaar/reparateur, van Gemeren, BeHamistraat 2 a, hoek P. C. Hooftplein, Rotterdam- Spang. Ook zaterdags geopend. Uw oude haard wee Bel 268978. Tevens inkoop van lompen en metalen Wie prinsheerlijk zegt denkt aan het huren van stoelen, tafels, porcelein glaswerk, koffieketels etc Verhuur inrichting Andre, aan de Wiel, Nw. Sluisstr. 1, hk. Dam Telefoon 26 43 66. NEDERLANDSCHE BENZOL MAATSCHAPPIJ B.V. Stationsplein 2, Schiedam richt zich op de verkoop van chemische grond- en hulpstoffen aan industrieën voor verven en lakken, drukinkt, kunststoffen, papier, e.d. Het bedrijf heeft een eigen tankopslag en distributie-apparaat. Op de afdeling boekhouding is plaats voor een Hij zal in een klein team rechtstreeks onder de administrateur werkzaam zijn. Wij zoeken iemand van 18-23 jaar, in het bezit van een Praktijkdiploma boekhouden of in een vergevorderd sta dium van studie hiervoor, die geïnteresseerd is om werk zaam te zijn in een wat breder verband van de administratie van een kleiner bedrijf. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de Heer C. Spaargaren (tel. 010-371444). Voorts zoeken wij een Wij zoeken iemand tot ca. 25 jaar, die zich thuis kan voelen in een klein team, dat de dagelijkse stroom van orders praktisch en administratief verwerkt. Telefonisch contact met afnemers en onze installatie omtrent de afwikkeling behoort mede tot zijn taak. MULO/MAVO-niveau gewenst. Geïnteresseerden gelieven contact op te nemen met de Heer L. Verhey (tel. 010 - 371444). De sfeer op een uitgeverij is veel levendiger dan op een normaal" kantoor. De jongedame die wij zoeken moet dan ook zo flexibel zijn, dat wij haar werkzaamheden van velerlei aard met een gerust hart kunnen toevertrouwen. Zo gaat zij bijvoorbeeld het telefonisch contact met relaties en intern contact met andere afdelingen onderhouden. En natuurlijk valt er voor haar ook wel eens wat te typen. Wie zelfstandig kan werken en deze levendige baan ambieert, wordt uitgenodigd schriftelijk (ons adres: Lange Haven 141, Schiedam) of nog beter, telefonisch een afspraak te maken (010 260260, toestel 905). r B.V KONINKLIJKE DRUKKERIJEN KOKGROEP Op het rayonkantoor van Kok Beheer B V in Schiedam is plaats voor een Nederlands met mavo-diploma en niet ouder dan 22 jaar die vlot in het Nederlands correspondeert, rapporten uitwerkt en telefoongesprekken voert als belangrijke schakel in onze dienst aan de cliënten Afwisselend werk dus. Wij bieden u een goed salaris, drie en een halve week vakantie, 7% vakantietoeslag, kerstgratificatie en een gunstige studie kostenregeling. Kok Beheer BV behoort tot de Kokgroep een onderneming met talrijke werkmaatschap pijen, actief op een omvangrijk gebied van vast goedzaken in heel Nederland en in Belgie. Kok Beheer BV beheert woningen, winkels en kantoren. Het bedrijf verhuurt en admini streert een volledige dienstverlening aan zijn opdrachtgevers voor de exploitatie van hun vast goed. Hebt u interesse Schrijf dan meteen aan de afdeling Personeelszaken van ons hoofdkantoor Westblaak230 Rotterdam •co««« CO-OP, Nieuwe Waterweg Winkels in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis. Vraagt voor één van haar slagerijen, waar tevens voor meerdere winkels vers vlees voorverpakt wordt: Bekendheid met zelfbediening vereist. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot aanstelling als vers vlees-specialist. Sollicitaties hiervoor worden gaarna ver wacht aan het kantoor-adres: Kethelstraat 10, Schiedam. Prinsheerlijk zitten uw gasten op stoelen van ver- huurinrichting Andr. aan de Wiel, Nieuwe Sluisstraat 1, hoek Dam. Telefoon 26 43 66. Ook glaswerk, porcelein koffieketels enz. Union sportrijwielen en reparaties. Betaling eventueel in overleg, bij. Melchers, Singel, achter oude Hema Telefoon 26 75 44. Bij ons verkrijgbaar ,,Van onder de andijvie geschreven door Sebasti aan (u weet wel, van die stukjes in onze krant) een boekje vol met leuke korte verhaaltjes voor slechts 2 gulden. Stadsblad Pocket kiosk Broersvesl 125. Gebit stuk Klaar ter wijl u wacht. Iedere dag na 18.00 uur. Ook zondags en zaterdags de gehele dag. J. Veringmeier, le Tuinsingel 15. Telefoon 26 14 i7. Aan onze toekomstige haarolieafinemers Heeft u vervoer en/of aansluit moeilijkheden met uw oliehaard Bel dan 26 41 48, Hertog Olieservice, Broers veld 99, Schiedam. VOLOP VOLOP VOLOP tijdelijk werk voor Weena 146, Rotterdam, Telefoon 010—14.27.33. Het vraagt een: die de door het ziekenfonds ontvangen declaraties behandelt. Mulo-opleiding gewenst, typen vereist. Leeftijd 20 jaar. Salaris en sociale voorzieningen ingevolge de C.A.O. voor ziekenfondsen. Sollicitaties te richten aan de directeur, Lange Haven 125, Schiedam. Leeftijd 20 - 25 jaar Niveau Diploma M.B.A. (eventueel studerend voor S P D.) De funktionaris zal bij zijn werkzaamheden te maken krijgen met alle aspekten van de financiële administratie. Gegadigden voor deze funktie gelieven hun sollicitatiebrief te richten aan de afdeling Personeelszaken, Deltaweg 1 50, Vlaardingen. Tel. nr. 010 - 34 69 11

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 30