Rondvaarten vanuit Vlaardingen met Spido Opel Commodore PIETERSEN CO. SCHIEDAM B.V. GM Een compacte experimentele Chevrolet vensters op de eeuwigheid afdeling verkoop en showroom: Broersvest 74-76, Schiedam, tel. 010-269404 Voor een in prijs vergelijkbare vier' cilinder elders, koopt u bij ons u bij ons een Commodore 6-cilinder. Een indrukwek kende wagen met navenante prestaties. Sterk, snel en degelijk. Kom ze eens proberen, die twee cilinders meer. Want al krijgt u ze cadeau, u mag ze best eens stevig aan de tand voelen. Evenals de andere 4. Een proefrit is snel geregeld. Opel Commodore vanaf f 16.739,- (incl. BTW en ex General Motors Continental). Ikonen expositie in de Kattenbeker LEZING LITURGISCHE VIERING Iedere dag geopend van 8.30 tot 18 uur Zaterdag van 9 tot 17 uur. Ook donderdagavond, koopavond tot 9 uur. I HET NIEUWE STADSBLAD - PAG. 36 - VRIJDAG 20 APRIL 1973 Op initiatief van de V.V.V.-Vlaardingen zal de Spido-Rotterdam gedurende de eerste week van juli 1973 op proef vanuit Vlaardingen rondvaarten verzorgen. Driemaal daags zal een afvaart plaatsvinden vanaf een nog nader te bepalen plaats in Vlaardingen. De vertrektijden zijn: 10.00 en 1 1.30 uur (havenrondvaarten van 1 1/4 uur) en 13.30 uur (rondvaart langs Botlek, Pernis, Schiedam en Rotterdam, duur: 2 1/2 uur). Prijzen der ochtend-rondvaarten: volwassenen f 5,50: kinderen t/m 14 jaar f 3,-. Prijzen der middag-rondvaart: volwassenen f8,50; kinderen t/m 14 jaar f 5,—. Groepsprijzen van 25 tot 100 personen: 10 procent reductie; en meer dan 100 personen: 15 procent reductie. De rondvaarten worden gehouden met de „Regentesseplaat", plaats biedend aan 150 personen. Reserveringen voor de rondvaarten kunnen o.a. worden gedaan bij het bureau voor sociaal toerisme en V.V.V.-Vlaardingen in de Visbank. Twee cilinders gratis OPEL 3C1-2 Ook verkrijgbaar met G.M.-Automatic KONEN VLAARDINGEN Van 19 april tot 12 mei is er in de expositiekelder van De Kattenbeker, Liesveld 151 een Ikonen-expositie. Een veertigtal Ikonen uit Oost-Euro pa, Griekenland en Ethiopië, aan gevuld met lithurgische voorwerpen zullen er te zien zijn. Openingstijden van dinsdag tot za terdag van negen tot zes uur. Toegang gratis. Voor de organisatie tekent het Apostolaat der Hereni ging en De Kattenbeker. Eëh speciale dia-lezing over „Iko nen, vensters op de eeuwigheid" wordt donderdagavond 3 mei ge houden in zaal Triangel aan de Fransenstraat. Aanvang acht uur. Een toelichting op Ikonen door dr. W P. Theunissen uit Nijmegen met een unieke kollektie kleurendia's en omlijst met ontroerende gezangen uit de Byzantijns-Slavische Christen heid. De spreker zal de Ikonen historisch-theologisch en esthetisch belichten. Na afloop van de voor dracht zal de spreker met een kleine groep uit zijn toehoorders een bezoek brengen en daar uitleg geven Toegangsprijs f 1,50. Kaartverkoop Boekhuis Den Draak, Veerplein 17; Aart Pontier, Boekverkoper, Smalle Havenstraat 3, De Loper 16; De Kattenbeker, Liesveld 151, of op 3 mei 's avonds aan de zaal. Organisatie: Den Draak, Pontier, De Kattenbeker. Donderdagavond 10 mei begint dan om acht uur 's avonds een litur gische viering in de Johannes de Doperkerk aan de Gedempte Bier- sloot te Vlaardingen. De Goddelijke Liturgie van de Heilige Joannes Chrysostomus vol gens de Byzantijnse Ritus wordt gevierd met de medewerking van het Utrechts Byzantijns Koor onder leiding van dr. Myroslaw Antono- wycz. Vóór en tijdens de plechtigheid zal Pater A. van Beekveld van het Apostolaat der Hereniging te Boxtel uitleg geven. Deze avond-üturgie staat onder auspiciën van de Raad van Kerken en het Leger des Heils te Vlaar dingen. Deze sportief gelijnde, experimentele Coupé, de XP 898, is door de Chevrolet afdeling van General Motors voorgesteld. Bij de constructie van de carrosserie is van een geheel nieuwe bouwwijze uitgegaan: het koetswerk bestaat uit vier dubbelwandige panelen van glasvezel. De aandrijving geschiedt door een van de Vega afgeleide vier-cilinder motor metcross-flow"cilinderkop.

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 36