afwisselend werk op een gezellige afdeling ERVAREN TYPISTE A. een administratief medewerkster B. een lokettiste/ receptioniste ENERGIEK PERSOON I HANOMAG HENSCHEL a Jonge administratieve medewerkster b Werkster c Automonteurs HANOMAG HENSCHEL accountantskantoor paardekooper hoffman VROUWELIJKE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKSTER offset-rotatiedrukker drukker Drukkerij v. d. Drift b.v. TIMMER MAN Het Klinisch-Chemisch Laboratorium van de Schiedamse ziekenhuizen Stadhouderslaan 98, Schiedam. vraagt: op de afdeling boekhouding Sollicitaties schriftelijk in te dienen bij het hoofd van het laboratorium. een bedieningsman amsterdam/breda/'s-gravenhage haarlem/roosendaal/rotterdam/terneuzen (full-time). Sollicitaties te richten aan: Hoe u de beste C.V. installatie kiest. HET NIEUWE STADSBLAD - PAG 27 - WOENSDAG 11 JULI 1973 V C» t t. i f. r j n r ri A'414|»> 'J? Nieuw en modern uitgerust automobielbedrijf, gelegen op de grens Rotterdam-Schiedam, Gustoweg 81-83, Schiedam. vraagt voor spoedige indiensttreding: werktijden nader overeen te komen Telefonische sollicitaties: de Jong b.v., tel. 010 - 26 47 86/26 21 82. Die gezellige afdeling is onze afdeling "Admi nistratie". Allemaal jonge mensen die in team verband velerlei werkzaamheden verrichten. Dat kunnen zoal zijn: het werken achter een boek houdmachine, kontakt met afnemers over be talingen, kontrolewerkzaamheden, enz. Het plezierige is dat iedereen alles doet. 's Morgens doe je dit en 's middags dat. Sterk afwisselend! Misschien is dit de baan die je zoekt. Als je een meisje bent tussen 16 en 20 jaar, een Ulo/Mavo- opleiding en misschien al enige administratieve ervaring hebt, dan moet je maar eens kontakt met ons opnemen. Wij kunnen je bieden: een goed salaris; prettige werksfeer op een jonge afdeling; als je wilt studeren, een studiekostenvergoe ding. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt reke ning gehouden. Als het je wat lijkt, bel dan 260340 en vraag naar de heer Van Giessen van Itho B.V., Nieuwe Haven 249, Schiedam. Itho B.V. is leverancier van technische produkten aan pro- duktie-, groothandels- en in stallatiebedrijven. Zij beweegt zich op het terrein van venti- latietechniek, koudetechniek, warmtetechniek, regeltech niek, elektrotechniek en air conditioning. Zij vertegenwoordigt in Ne derland vele vooraanstaande binnen- en buitenlandse fabri kanten en importeert o.a. uit Amerika, Denemarken, Duits land, Engeland, Frankrijk, Italië en Japan. Gevraagd: wegens uitbreiding als filiaal-beheerder in Doe-het-zelf-artikelen. Beloning naar vakken nis en prestatie. Zon der vakdiploma on nodig te reflecteren. Sollicitaties te richten: Fa. De Hertog van Hoorn, Schiedam, Havenstraat 1, Telef. 262085; na 18.00 uur: 262332. Bankstellen direkt van de fabriek, zeer fraai uit gevoerd in diverse kleu ren, 5 jaar garantie op 't binnenwerk normale prijs 1300,— voor 595,—. Lunstroo meubelen Indu striegebied, Oostzeedijk 234, Rotterdam, tel. 010— 129038, geopend dinsdag t/m zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur, vrijdag tot 21.00 uur. Voor onze Melkzuurfabriek te Schiedam vragen wij: B.V. CHEMIE COMBINATIE AMSTERDAM C.C.A., Zijlstraat 2, Schiedam, Teleloon 010 26 45 55 (heer van Zuidam). Woningruil aangeboden: 3 kamerw. met tuin. Gevraagd: 3 kamerflat in Nieuwland. Tel. tussen 5 en half 6: 150923. Bij van WOERKOM kunt u voordelig van uw on praktische douche/lavet ruimte een plezierige bad kamer maken. Wit ge ëmailleerde plaatstalen zitbaden 105x65 cm. f 144,-; ligbaden 140 en 150 cm. f 128,-; 160 en 170 cm. f 138,-; beige rose, blauw, groen en geel vanaf f 159,-; af- voergarnituur f 17,-; douchebakken, wit email- Ie, blijvend fris, 80x80 cm. f 67, 25; afvoergar- nituren f 4, 25; moderne closetzittingen, le kwali teit met deksel in 9 ven- schillende kleuren f 19, 75; closetrol houders f 5, 45 en closetborstelhouders f 9, 95 in dezelfde kleuren. VAN WOERKOM, Schie dam, Broersveld 137-139. Tel. 267736 (zaterdags de gehele dag gesloten). Door uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een Op een kantoor als het onze krijgt u afwisselend typewerk te doen, aan de verzorging waarvan veel aandacht wordt besteed. Gezien de aard van het werk willen wij graag een ervaren kracht. U krijgt een goed salaris, uiteraard afhankelijk van uw ervaring. Geïnteresseerd in deze functie? U kunt dan tele fonisch een afspraak maken voor een gesprek. Dames grijp de winst Nu tijdelijk 20% zomer- korting. Duizenden korte en lange Bontmantels, bonfhoeden, -colliers, kol iek tie 1973. Nu kopen en in de winiter betalen. Gratis bewaren. 3 jaar waarborg-garan tie Des gewenst zeer soepele kre dietservice. De grootste en goedkoopste bontzaak v. Nederland De Bontkomdmg Hoogstraat 97, R'dam-C., Telefoon 010117.117. Groot parkeerterrein. Bij koop trein, bus, auto benzine, alle reiskosten terugbetaald Sollicitatie-adres: Maasstraat 11, Rotterdam, telefoon 010 - 14 12 44. Het Noletziekenhuis te Schiedam vraagt een voor de personeels- en loonadministratie, in het bezit van MULO/MAVO en type-diploma, leeftijd plus minus 18-22 jaar. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Mej. J. M. van Gemert, administratrice, Stadhouderslaan 98, Schiedam. Voor onze moderne, met twee offset-rotatiepersen uitgeruste, drukkerij in de Plaspoelpolder te Rijswijk vragen wij voor spoedige indiensttreding een of een (zowel offset als boekdruk) die hiertoe wil worden opgeleid. Sollicitaties persoonlijk of schriftelijk aan Koornmarkt 34, Delft, Tel. 015-120800 of 123627 Gevraaerd wegens uit breiding; voor burgerwerk. Hoog loon en goede toekomstmogelijk heden door uitbreiding Sollicitaties te richten: Fa. De Hertog van Hoorn, Schiedam, Havenstraat 1, Telef. 262085; na 18.00 uur: 262332. Waar moet U bij de aan schaf van een C.V. Installa tie op letten Voor een Cen trale Verwarming kunt U overal terecht. Maar U moet zeker weten, dat de aan schaf niet op een teleurstel ling uitloopt, dat komt nl. vrij veel voor. Daarvoor is de uitgaaf te groot. Het succes van uw nieuwe Centrale Verwarming hangt af van de keus van uw in stallateur. Deze moet in meer dan één opzicht "goed" zijn, - niet van vandaag of gisteren en morgen weer verdwenen -.Die te vinden is echter niet zo eenvoudig als het lijkt.,Of een Installa tie-bedrijf goed is kunt U "vooraf" zelf bepalen. U zou hem kunnen vragen naar zijn capaciteits-bereke- ning van uw installatie, deze is beslist noodzakelijk. Wel ke referentie-adressen hij kan opgeven (dat moeten er vele zijn). Kijk ook naar de manier waarop hij U een offerte afgeeft en of alles is inbegrepen o.a, gas- en elektr. aansluitingen, even tueel dakafvoer, verfwerk, enz. Natuurlijk moet deprijs populair en betaalbaar zijn. Een goede installatie (zon der veel rommel) en een serieuze nazorg moeten ver zekerd zijn. De grote voordelen van een C.V. Installatie behoeven nauwelijks genoemd te wor den. In de winter wordt uw huis geheel bewoonbaar, geen vochtige lakens meer op bed, huiswerk van de kinderen Ifan apart in een verwarmde kamer gemaakt worden, enz. Wat de stook kosten betreft, deze waren nog nooit zo laag als na de komst van het aardgas. De keuze van de C.V. kachel of haard is ook belangrijk, evenals het verwarmings systeem, radiatoren, enz. Waarom deze uiteenzetting Met bescheiden trots kun nen wij zeggen, dat de voor lichting, offerte-behande ling en uitvoering van onze C.V. installaties van begin tot eind een persoonlijke behandeling krijgen van er varen, deskundige en ge diplomeerde adviseurs, con structeurs en monteurs, wel ke van de laatste technische ontwikkeling van aardgas C.V. volledig op de hoogte zijn. Wij leveren uw C.V. Instal latie op maat om deze "zor- gen"loos te kunnen gebrui ken. Heel belangrijk Het is gebleken, dat een technisch goed uitgekiende Installatie ook in geld de goedkoopste is. Wanneer U 'in' bent voor een 'zorgen'loze C.V. In stallatie bel dan nu even Tef. 010-263279—265673 Fa. VAN WOERKOM, Oranjestr. 13, Schiedam, 's Avonds tussen 6 en 7 ur: Telef. 01899—13748 en maaK n arspraaK voor vrijblijvende inlichtingen evt bij U aan huis

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 27