L 1095.- 1275.- |1 Koreneef is er weer eens als de kippen Meubelbeurs. Envoor plezierig lage prijzen bij geweest! NU in al onze filialen de nieuwtjes van de Utrechtse Schitterend eiken wandmeubel met traai lijstwerk en origineel houtsnijwerk Veel berging zoals een grote porseleinkast met mooie glas-in-lood-ramen Dit ..rij ke wandmeubel staat bij Kore neet voor een bijzonder aantrek kelijke prijs Bijzonder traai hoekbankstel uitgevoerd in een zware weef stof met ton-sur-ton strepen Dit bankstel bestaat uit een 2- en 3-zitsbank losse fauteuil Ge weldig zitcomfor' Dit royaal itgevoerde bankstel is net bin nen bij Koreneef en is erg voor delig geprijsd Moderne eethoek uit Italië Bekleed met een sterke wollen streepstof Stoelen zwaar uitgevoerd in donker wengè Tafel wengè met wit kunst stofblad Gloednieuw bij Koreneef en toch maar I Luxueus eiken bankstel royale Bougon dische stijl. Bekijk de fraai gevormde eiken romp maar eens Bekleed met een werkelijk schitterende velours streep bijzonder fraaie kleurstellingen Het zit comfort is zoals u mag verwachten, ge weldig Dit Top bankstel staat bij Kore neef voordeliger dan waar ook Een reden om eens even langs te komen Modern ribcord hoekbankstel. bestaande uit een ruime 2- en 3-zitsbank met bijpassende fauteuil Leverbaar in geel, bruin en zwart ribcord Dit geweldig zittende bankstel staat bij Koreneef voor een extra lage prijs Leuk voerd wenge Zitten geweldig (kuipzit) Stoelen bekleed met een moderne streep stof Tafel wengè met wit kunst stofblad Nét binnen en nu al bij Koreneef voor een extra voordeli ge aanbiedingsprijs modern seethoekje uitge- sierlijk voorgevormd De dressette maakt een come back door En voor d"t fraaie exemplaar uit gevoerd in mat zwart met witte slijplak Met grote glaskast en bar. laden enz enz Deze week voordelig ge prijsd Eiken blijft een veel gevraagde houtsoort Het brengt wat sfeer terug van lang vervlogen dagen Zo ook dit fraaie eiken wandmeu bel met handgesneden panelen en ruime bergingsmogelijkheden onder en bovenkasten luxe bar laden ruimte voor tv enz enz Nu bij Koreneef voor n ongeloof 'ijk lage prijs Luxe slaapkamer uitgevoerd in witte slijplak met als contras grote knoppen, kleur bruin Met bovenbouw en groot toiletelement met handige draaispiegei boekenberging bedkastjes en eer groot ledikant (190x140) Enorme 3-deurs linnenkast leverbaar (350 -) Zelf even plaatsen betekent tientallen guldens voordeel LET OP' VOORDEEL' Dit bankstel is één van onze veel gevraagde modellen De prijs moet fors omhoog maar we verkopen wat nog in voorraad is voor deze extra voordelige prijs Dit hoekbank stel is bekleed met een don kerbruine ribcord Wie er het snelst bij is steekt geld in zijn zak Deze prijs geldt zolang de voorraad strekt Degelijk eiken bankstel in Vlaamse stijl Met een geweldig zitcomfort Bekleed met een schitterende streepstof Een bank stel dat een voorbeeld is voor degelijk ouderwets vakmanschap Snel naar Koreneef want het staat er voor een plezierig lage prijs Fijne moderne tienerkamer, uitgevoerd in donkerbrui ne romp en geel voor de deurtjes en laden Met wandelement met secretaire en onderkast, nachtkast je en ledikant(90x190) Gloednieuw' En toch als speciale aanbieding Moderne wandset uit gevoerd in wenge- kleur Enorm veel functionele bergruim te Zoals b v onder en bovenkasten. bar. glas-kast met rookglas deurtjes, laden enz enz Bij Koreneef goedkoper dan waar ook Een eiken eethoek om weer eens gezellig aan te schuiven Stoelen in Mechelse stijl met fijne skai bekleding Bijpassende eiken tafel zwaar en degelijk uitgevoerd Nu bij Koreneef slechts Handige klapstoel, leverbaar in diver moderne kleu Altijd handig om er bij te heb ben Deze week spotgoedkoop Meeneemprijs fauteuil voor het optimale re laxen Verstelbaar in standen Uitge voerd in degelijk skai Nu voor een ongelooflijk lage prijs Eiken eethoek in boorenstijl Stoe len met biezen zitting zwaar uitge voerd Bijpassende eiken tafel Een eethoek om bij kaarslicht aan dineren Koreneef heeft staan en nog voor een roman tisch Staande kapstok in originele En gelse Pub -stijl Nu bij Koreneef voor een mee- neemprijsje Voor het geld hoet je hem niet te laten staan Moderne glas/chroom mimi Leuk huiswerk bureautje Uitgevoerd in fraai macoré Deze week voor een klein meeneemprijsje Met rookglas bladen en fraai chroom onderstel Nu erg voordelig Meeneemprijs Zitelementen uitgevoerd in oranje streepstof of oranje ribcord Maak er een hoekbank van of gebruik ze als losse fauteuil bij Koreneef enorm goedkoop koreneef meubel Deze prijzen gelden van 9 t/m 29 november 1973 RIJSWIJK DELFT DELFT R'DAM IN DE BOGAARD IN DE HOVEN HIPPOLYTUSBUURT DE LIJNBAAN T/O DE DOELEN 070-118549 015-140009 015-124829 010-149466

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 27