Klaverjasconcours Uns genoegen West tkiSvrotiweli/ke. oi/erpemz/mefi Discoavond Jeugdhaven uoncJefuuodl M. S. Jota hield proefvaart Technisch geschenk voor Chr. Technische School DERAG Kranten voor Drumband Ambrosius Bent u ook al aan het rijmen trouwreportages K.V.P. Secretariaat; telefoon 701545 Contactavond "Natuurgenot" SUCCES AGENDA'S PASSAGE 7 PERZISCHE TAPIJTEN VERHUUR zonder chauffeur HET NIEUWE STADSBLAD PAG. 20 VRIJDAG 30 NOVEMBER 1973 Fa. DERAG otó-'a Dinsdag 4 december wil de Jeugd haven de jongelui van 16 jaar en ouder eens wat anders aanbieden. Daarom een disco-avond, verzorgd door Martin Green. De 'andere aktiviteiten, die normaal op deze avond zijn, zoals sport, tafeltennis en biljarten, kunnen dan niet door gaan. Deze disco-avond kost 1 gulden ep begint om half negen. in kleur en zwart-wit rembrandtlaan 83 telefoon (010) 26.43.74 De bloeiende cryptocorybe parva rechts. Een juweel in uw aquarium. Maandag 3 december is het zover. Dan komen de leden van de Schiedamse aquarium- en terrarium- vereniging „Natuurgenot in Huis" weer bijeen. En wel in zaal Chr. Sociale Belangen aan de Lange Haven 73. Het wordt een knotsgekke contact avond waarin ernst, bijzaak en humor hoofdzaak zal zijn, aldus het maandblad. Maar tussen al dat knotsgekke zo voor de verjaardag van de goedheilig man een gratis consumptie, een enorme verloting. Vat zou u zeggen van een der hoofdprijzen van de Miniklaas als links, de bloeiende cryptocorybe lucens verrassing een roestvrijstalen bak met lichtkap enz. Zo onder je arm mee naar huis te nemen! Maar u moet ook weten dat er tussen alle gein door nog éen heel fijne lezing, een zeer leerzame zelfs, komt van de heer J. G. 't Hooft, geen onbekende in de wereld van deze aquarianen. Een lezing ook al weer met een verrassing. Niet aan iedereen verder vertellen, maar er worden ook prachtige planten ver loot. Die krijgt u vandaag in zwart-yit te zien, maar in kleur zijn het juweeltjes. Daarom alleen is nét zo verschrikkelijk belangrijk dat u allemaal komt. Laat de zaal maar stikvol zijn. Neem gerust uw vrouw of verloofde mee. Er is tenslotte speculaas bij dé koffie. Laat ze daar nu niet mee blijven zitten! Zaal open: 19.30 uur, aanvang 20 uur. „In verband met de feestelijkheden ter ere van St. Nicolaas hehbj- (je papiermannen v»p, Ambrosius hun kranten.ulctie een week verschoven. Wij hopen dat u hen dat niet kwalijk neemt en uw kranten een weekje wilt bewaren. De pot voor het instrumenten fonds loopt aardig vol maar er is nog wel wat nodig om een geheel nieuwe bezetting aan te schaffen. Om die pot te vullen kunt u ons helpen door ons te bellen: tel. 262170 de heer G. v. Rijswijk en tel. 704521 de heer F. de Groot en uw naam en adres op te geven, zodat wij u op zaterdag 8 december van uw oud-papier kun nen komen verlossen. U kunt zich ook opgeven als „maand-klant", dan hoeft u ons niet meer te bellen en komen wij automatisch bij u langs. Help onze vereniging, wat al aardig op een bedrijf gaat lijken, aan dat geld en pak de telefoon. Verder wensen wij u alvast een fijne Sinterklaasavond toe". DRUMBAND AMBROSIUS BUSJES EN BESTELAUTO'S BOKELWEG 4, Schiedam, achter Station Telefoon 15.09.40 SCHIEDAM Op 15 november 1973 vond vanuit Vlaardingen de geslaagde proefvaart plaats van het Deense m.s. „JOTA" (1599 BRT). Binnen de gekontrakteerde termijn Van 80 kalenderdagen was bij „Vlaardingen-Oost" B V. de om vangrijke brandschade, die het schip in de Middellandse Zee opliep, gerepareerd. De staalreparaties in het achterschip. de vernieuwing van het dekhuis, de vernieuwing vjn de gehele akkom- modatie en de omvangrijke repara ties aan machines en elektrische installatie werden tot volle tevreden heid van eigenaars en klasse uit gevoerd. Direkt na de proefvaart kon het schip zee kiezen om opnieuw te word»- mgezet. Als volgende belangrijke opdracht slaagde „Vlaardingen-Óost" erin de verlenging van het Duitse m.s. „SCHELDE" te boeken. Met. de voorbereidingen is reeds begonnen en in januari 1974 zal dit werk worden uitgevoerd. St. Nicolaas weet dat wij door eigen import in Peraië u de mooiste koperwerk en snuisterijen het voordeligst kunnen leveren Boezemweg 136-138, tel. 14.06.19 (v/m Boezemsingel) Hillegersberg: Freericksplaats 9, lel. 18.77.00 Schiedam: Rubensplein 12, tel. 26.19.75 Rotterdam: Vrijdag 14 december a.s. organiseert de klaverjasvereniging „Ons Genoe gen West" een klaverjasconcours in gebouw Arcade aan de Lange Haven 71. Gespeeld worden 2x2000 pnt., waarvoor fraaie prijzen ter beschik king zijn gesteld. Deelname f 2,- p.p. Deelnemers kunnen zich opgeven bij T de volgende adressen: W. Scheve, Van Beinumlaan 5, tel. 701256; G. Wagenaar, Aleidastraat 77, tel. 267515; J. Leenders, Vivaldilaan 167, tel. 711935 en het sigarenmagazijn Van Pelt in de Aleidastraat 77. St. Nicolaas, veel geraas, praats, Piet, vergeet me niet, alle jaren wilde haren... En ra ZO maar yjeaichten per meter wor den er deze dagen gemaakt. Dik wijls is de voorpret nog leuker dan de avond zelf. Een avond die elk jaar opnieuw vol verrassingen zit. Je hartkloppingen bezorgt als in eens de bel gaat of er gestommel op de trap plaatsvindt. Je kan immers nooit weten of je in zijn boekje staat. Die St. Nicolaas komt wel tussen de sneeuwstor men door, hoewel ik echt hoop dat op woensdagavond al die narigheid wat het weer betreft tot het verleden behoort. De goede brave man tuimelt van het dak af, hoewel bekend is, dat hij een uitstekende ,,klimmerd" is. Daar houden we het dan maar op. Pak, zak, lak, paardeka.. Tja, hei moet toch rijmen en hij heeft tenslotte een echte schimmel, het trouwe paard Veronica, dat hem enthousiast jl. zaterdag met een brave hinnik begroette. Dat paard is voor het dak bestemd. Voor de rest doet hu b.St allemaal af met een auto. Een geluk dat St. Nicolaas-pret niet op de autolozè zondag valt. Zou hif op een brommer of op een fiets moeten kruipen. Maar waar maak ik me zorgen over Wel een tikkeltje over de gedich ten, die er nog gepleegd moeten worden. Speculaas, geraas, marse pein, heel fijn... U vindt het niet erg dat ik ermee verder ga? Ik wens u allemaal alvast een fijne St. Nicoiaasavond en ik hoop dat niemand vergeten wordt... MIEKE Vanmorgen heeft de directie van de firma Th. J. L. v.d. Berg BeVeKa B.V., Westvest 31 te Schiedam een ponskaartenappa- ratuur (zie foto) aangeboden aan de Chr. Technische School op de Nieuwe Damlaan. Dit was mogelijk omdat de firma zich een computer heeft aangeschaft en deze apparatuur dus over bodig was. Het is in dank ontvangen en heeft inmiddels een goed plaats je op deze school gevonden. Er zal een dankbaar gebruik van gemaakt worden... Men schrijft ons:

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 20