''BAAS IN EIGEN ZWEMBAD" 253E Ga daar maar eens opzitten... Nog even en het water is binnen. Een triest beeld. In het midden van de plaat ziet u het bekende bordje „verboden in te rijden". Wie had ooit kunnen denken dat deze in Maassluis gesitueer de verkeersaanduiding ook nog eens zou gelden voor een echte boot. Toch gaat het er naar uitzien, want het verschil tussen het water en de kade is vrijwel minimaal. De weergoden zullen dan ook niet veel meer van die geintjes uit moeten halen, an ders gaat het toch echt gebeu ren dat de brave mensen die daar op de kade wonen bezoek krijgen van zo'n leuke boot. En laten we wel wezen: dan kan je nog beter je schoonmoeder op visite krijgen. ,,Het zal je antiekzaak maar wezen' Het heeft de laatste dagen aardig gespookt in Nederland. De situatie was weliswaar nog niet zo beroerd als bij de inmiddels befaamde aprilstor- men van een paar maanden geleden, maar dat neemt toch niet weg dat eind vorige week heel wat ruitjes zijn gesneuveld als gevolg van de vreemde capriolen die de weergoden met ons eenvoudige stervelingen meenden uit te moeten halen. Ook; het water roert zich danig. Met als gevolg dat het zo nu en dan zelfs in de huizen niet helemaal veilig meer is. Wan neer je tenminste geen voor stander bent van natte voeten in de huiskamer. Echte zwem- lustigen komen echter wel aan hun trekken. Zij behoeven niet eens de deur meer uit om hun baantjes te kuiyien trekken. Het is alleen maar de vraag wat prefereert: in de huiskamer rustig onderuit televisie kijken of in diezelfde huiskamer met zwembroek of bikini „water- balletteren"... Hoe heet dat kinderliedje over „water halen" ook al weer?

Het Nieuwe Stadsblad | 1973 | | pagina 20