het Rotterdamsch Nieuwsblad is een onafhankelijk plaatselijk avondblad het Rotterdamsch Nieuwsblad geeft 'n nieuwsblad kado! het Rotterdamsch Nieuwsblad ïi sportieve krant het Rotterdamsch Nieuwsblad heeft u meer te bieden! Iedere dag gebeurt er wel wat: een overstroming in India, een ongeluk bij u om de hoek, een treinramp, of het uitbreken van een staking. Belangrijk en minder belangrijk nieuws: u vindt 't 's-avonds in de krant. In het Rotterdamsch Nieuwsblad. Dit betekent: duidelijke, objectieve informatie. Het RN dringt geen mening op. Nee, het draagt 't nieuws aan, voorzien van de nodige achtergrondinformatiezodat u zich een eigen mening kan vormen. Vooral in deze dure tijd is het verschrikkelijk belangrijk te weten 'wat er te koop is'. Als plaatselijk dagblad is het RN bij uitstek het medium om u wegwijs te maken in de doolhof van prijzen. Om de lezers in uw omgeving optimaal te kunnen informeren geeft het Rotterdamsch Nieuwsblad deze abonnees -zonder extra kosten- ook een eigen plaatselijk nieuwsblad: de Schiedamsche Courant. Dus twee kranten voor de prijs van één! Dat het RN de sport een warm hart toedraagt, blijkt duidelijk uit het speciale 4-kleuren sportmagazine dat onze lezers iedere maandag gratis bij het RN bezorgd krijgen. Ontdek zelf de vele andere pluspunten. Neem de (kleine) moeite om de bon in te vullen. Veertien dagen lang krijgt u gelegenheid het RN te bekijken en te vergelijken met de krant waarop u momenteel bent geabonneerd; uiteraard gratis en geheel vrijblijvend. Mocht u al abonnee zijn, dan kunt u door het aanbrengen van een nieuw kwartaal-abonnement een leuke premie verdienen. Want moeite wordt door ons goed beloond. U kunt een keuze maken uit: een 4-kleuren ballpoint, een fraai boeket bloemen, een badmintonset een make-up set of een fraai RN-asbakje. We horen van u. *I*WY!VT stuur deze bon in open DvAl envelopzonder postzegel, naar: antwoordnr.834,R dam. Stuur m.i .vhet RN Schiedamsche Courant o 14 dagen gratis o per kwartaal Naam: Adres WoonplaatsTel Stuur als dank voor de moeite een: naar: Naam: Adres Woonplaats er is wat gebeurd vandaag lees 'I vanavond in het Rotterdamsch Nieuwsblad

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 28