Verjaarsfeest bij "zingend leven" Shepherds in een nieuwe 'stal I .1 HOMEQUARD SELECTION Co-op- winkel gesloten Derde Oecumenische dienst over thema "bevrijding" flf VOORVER PEN1 85,- SCHEFFER Éf*P5S Op woensdag 20 maart herdachten de leden van het zangkQor „Zingend Leven", onderafdeling van de R.K. Bond van Bejaarden, hun gemeenschappelijke verjaardag. Uiteraard met veel zang, waarvan wij het eerste couplet van het verenigingslied voor u aanhalen: V reisbureau DE MAGNEET BV Voor uw Vakantie- en Zakenreis □ersey EXCLUSIEF Gerrit Verboonstraat 21, Schiedam JAARVERGADERING HET NIEUWE STADSBLAD PAG. 16 VRIJDAG 22 MAART 1974 De dames van „zingend leven" bleken Het Nieuwe Stadsblad van vorige week vrijdag uitste kend gelezen te hebben, want toen onze eigen Mieke de bijeenkomst kwam „verslaan" herinnerden zij zich dat Mieke deze week (gisteren om precies te zijn) haar verjaardag vierde. Reden voor de dames van „zingend leven" om Mieke op muzikale wijze met haar ver jaardag te feliciteren. Comité AFSCHEID BURGEMEESTER ROELFSEMA giro 5093 AMRO-bank Schiedam Iedere week een uurtje zangzang, zang, Dat doen we nu al 10 jaar lang, lang, lang Het zingen maakt ons opgewekt en blij, Je voelt je van de zorgen vrij, Met de stemmen die ons zijn gegeven, Gaan wij al zingend door het leven, Zingend Leven dat is onze naam, Dus zingen wij allen tezaam: Zingend leven, zingend leven, Je hebt ons veel plezier gegeven, Hoera, hoera, hoera, Nog vele jaren hierna..! De dirigent van dit koor, de heer H. J. Bronneman, begeleidde de dames achter de piano. De stemming was opperbest, hoe kan het ook anders? Het koor bestaat op het ogenblik uit 35 leden. Er is pas een nieuw bestuur gekozen, bestaande uit de dames M. R. C. Willems, voorzitster; mevrouw L. J. Vrijdag-Van Paassen. Gerrit Verboonstraat 1719 Schiedam, Tel. 266077 MIT DER KRONE Nu ook voordelig in grote maten vanaf Sinds 15 maart is het fameuze zangtrio "The Shepherds' opgenomen in het Nederlandse Artisten Management, gevestigd aan de Avenue Concordia 134b te Rotterdam. tel. 010-133075. 145533. Privé telefoonnummers 010-13911 en 704331. "The Sepherds" treden als regel eenmaal 25 minuten op in een programma. Hun repertoire is dun zeer gevarieerd met Nederlunse en internationale liedjes en is afgestemd op een zeer breed tot luisteren bereid publiek. Er bestaat ook de mogelijkheid voor speciale parties (kastcel leesten en folkloristische feesten1 "The Sepherds kunnen dan een speciaal afgestemd repertoire brengen en werken dan in oud- Nederlandse klederdrachten. Vaak ook worden ze gevraagd voor concerten in kerken of samen met zankoren. THE SHEPHERDS hebben een uitgebreid repertoire voor internationale gezelschappen en hebben voldoende variatie in hun optreden om tijdens langdurige kontrakten of gedurende cruises diverse malen van programma te wisselen. Voor kleinere gezelschappen blijven ze liedjes brengen met onversterkte instrumenten, maar als het grote manifestaties betreft werken ze met een versterkt instrumentarium, echter zodanig dat er van de kwaliteit van hun werk niets verloren gaat. Kortom THE SHEPHERDS is een nummer van klasse met een bijzonder flexibel optreden. Feest vieren op het verjaardagsfeest bij „zingend leven". sekretaresse en penningmeesteresse en J. E. v.d. Pluym-Keizer en W. Schoenmakers-Collignon, leden. De laatste twee hebben vele jaren het koor bestuurd, maar hun plaatsen zijn nu ingenomen door jongeren. Met een gezellig glaasje en een broodmaaltijd bleef men bijeen en behoorde deze traditionele „alle verjaardagen-viering" tot het ver leden. Op vrijdag 29 maart houdt de R.K. Bond van Bejaarden haar jaarverga dering. Traditiegetrouw verleent dit koor dan haar medewerking aan dit gebeuren, dat zal plaats hebben in het Dienstencentrum „De 4 Molens" aan de Burg. Honnerlage Gretelaan. Aanvang 14.00 uur. U komt toch ook? Zondag 24 maart a.s. zal op de planken van gebouw Arcade de groep Homequard Selection een optreden verzorgen. Met hun zevenjarige erva ring brengen ze een prettig gemêleerd en goed uitgebalanceerd programma van pittige rock en goede top 40-nummers. Hun werk is op alle punten doortim merd. Het resultaat is dan ook een evenwichtige groep, die zowel vocaal als instrumentaal sterk in de schoenen staat. De groep bestond uit vier man. t.w. Harry Nagel, solo- en slag-gitaar, tevens leider van de groep, Huub Plomp, basgitaar en zang, Ben Hak ker, leadzanger en slaggitaar en Frans Plomp op de drums. Tot voor kort was dit de formatie waaruit Homequard Selection het langst heeft bestaan. Toen kwam begin vorig seizoen Leo van Reeven de gelederen versterken als solo-gitarist. De groep had toen gelijk een vollere sound en meer mogelijkheden. Maar na interne moeilijkheden zag Harry Nagel het verder toch niet zo zitten en besloot om de groep te verlaten. Hij koos hiervoor het laatste optreden in de INSTUIF, december vorig jaar, omdat hij het daar altijd het gezelligst vond. Gelukkig voor de groep was Leo van Reeven altijd een ijverig leerling geweest en viel het hem dus niet moeilijk om Harry Nagel geheel te doen vergeten. U kunt het trouwens zelf allemaal beoordelen a.s. zondag bij de Instuif, gebouw Arcade. Lange Haven 71. Entree leden 3.50 en niet leden 4.50. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur, behalve zaterdag en zondag: verchroomd herenhorloge: blauwe regencape; 7 sleutels aan een ket ting; bruine damestas; 4 grammo foon-plaatjes; verz. plaatje bromfiets GNG-601 Te bevragen bij de vinders: zwarte herenportemonnee, Grüdel- bach, Parkweg 333, na 17.15 uur; ring met 5 sleutels, de Toom, Burg. Knappertlaan 270; bos autosleutels, Klepke, Ouddorpsestraat 6a; kinder- bril, M. Rijshoven, Perenlaan 8; zwarte etui met sleutels, Hark, Burg. van Haarenlaan 1183; bos sleutels, Rozenburg, Schaapmansingel 94; 1 zwarte dameshandschoen, Busscher, Vlaardingerdijk 235; gebreide heren handschoen, Schrever, Burg. van Haarenlaan 1 249; doos van Alfa met pantoffels, Van Hengel, Nw. Maas straat 2, tel. 269150; kinderschoen tje (L), Swemmelaar, Graaf Floris- straat 13; goud kleurig armbandje met plaatje, Lowes, Van Ostadelaan 65; Siamese poes, Moor, Mariastraat 68. Op zaterdag 23 maart 1974 om 13 uur gaat de winkeldeur van de Superco-op aan de Laan van Bol'Es 15 enkele dagen dicht voor een interne verbou wing. U kunt uw boodschappen dan tijdelijk in andere Co-op zaken halen zoals bijv. aan de mgr. Nolenslaan 516 en dr. Witbautplein 1. Op woensdag 3 april des avonds van half 8 tot 9 uur wordt een Instuif gehouden ter gelegenheid van de heropening op donderdag 4 april a.s. In het kader van de voorbereiding in de plaatselijke gemeenten van de kerkenconferentie 1974 welke op 28 en 29 november in Lunteren wordt gehouden organiseerd de plaatselijke raad van kerken aanstaande zondag haar derde oecumenische dienst. Thema van deze dienst is BEVRIJ DING TOT GELOOF'. Dit is het eerste thema van de gespreksnota van de Raad van Kerken in Nederland. Deze handleiding tot gesprek is uitgegeven ter voorbereiding van de kerkenconferentie, tevens om bijdrage te geven aan de voorbereiding van de vergadering van de Wereldraad van Kerken in 1975 te Djakarta waarvoor het thema is gekozen: Jezus Christus bevrijdt en verenigt!' De plaatselijke Raad van kerken nodigt u gaarne uit deze voorbereiden de dienst aanstaande zondag 24 maart mede te maken. De dienst wordt gehouden in de St. Martinuskerk aan de Willem Andriessenlaan 65 te Schiedam. Aanvang 9.30 uur v.m. In deze dienst zullen voorgaan pater L. Banning O.P. uit Delft als predicator en ds P. Magré als Liturg. Medewer king verleent het Jeugdkoor Happy Generation. Na de dienst is er gelegenheid tot gesprek. Iedereen is hartelijk welkom! (De St. Martinus kerk kunt u o.nt. bereiken met bus 52 en 53 die resp. om 9.05 vanaf station en 8.40 van de Havendijk vertrekken, uitstappen halte Laan van Bol'Es.)

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 16