Als Triumph'n beha voor de halve prijs maakt, kan het eigenlijk maar 'n halve beha zijn! Maar dat is natuurlijk maar een grapje. Textiel Foundations en lingerie voor een lange hete zomer! Vraag naar 'n héle Triumph PoesieLov 7/7///////// ■HHMMh ft m Schiedamseweg 87 - Rotterdam - Tel. 76.50.24 Randstad-Edities Rotterdam -donderdag 11 april 1974 - C 13 FEENSTRA Met het oog op de „blote ruggen"- rage die deze zomer zal doorzetten is de serie Variette met variabele schouderbandjes, die zowel als hal ter om de nek als gekruist over de rug aan de zonnejurk kan worden aangepast. Al deze beha's kunnen gekombi- neeM worden met bijpassende slips en onderjurken, zodat men altijd een set kan samenstellen. De kleuren hiervoor zijn mais, mint, koraal, poudre, champagne en het nu weer modieuze zwart en wit. Jonge sportieve meisjes kunnen hun hart ophalen aan de jeans-se- rie die Triumph Wala nu volop in zijn kollektie heeft. Zn jeans-rood, blauw en bruin zijn deze leuke beha's en broekjes niet alleen be doeld als foundations, maar ook heel geschikt als modieuze bikini voor strand en vakantie-doeleinden. Naast de corselets en vele panty's, al of niet met pijpjes, de corsi-slip soepele corseletjes met haak en oog-kruisje is er een nieuwe panty ontwikkeld die onzichtbaar is onder de pantalon. Vervaardigd uit zacht glanzend lycra-charmeuse heeft deze panty „Pony" een in vorm gesneden achterpand door middel van één rondlopende naad, waardoor geen andere naden zich onder de pantalon kunnen afteke nen. Bodyshirts in bedrukt tricot dit zijn poloshirts met aangeknipt broekje zijn tevens op rok- of lange broek te dragen waarbij hin derlijk opkruipen van het shirt uit den boze is. Heel lijn voor strand .en vakantie en als vrijetijdskleding in huis en tuin! meest verfijnde materialen. Succes vol zijn zeker de „moulded" model len waarbij de bustevorm in de cups zijn geperst, zodat hiermee een verslapte buste geheel wordt opgeheven. Een totaal nieuw procé dé, waaraan geen coupenaadje e.d. meer te pas komt. Gestart als „Butterfly" in kleine maten, nu ook in de serie Taillana en Amorteen met elastische zij pandjes voor de volslanken. Voorts is er een keur van beha's met triangelcups twee driehoekjes die de buste natuurlijk modeleren en de „fond de robe" modellen met aangeknipte schouderbladen, die geheel zijn afgestemd op de bijpassende onderjurken, momen teel weer aktueel door de iapon- nenmode! Ze zijn bovendien anti- statisch en plakken dus niet meer aan de bovenkleding. Vanzelfsprekend echter zijn het de mollige, zware en verslapte figuren die aangewezen zijn op een goede foundation. En gelukkig is deze niet zonder meer alleen nog funk- tioneel, maar nu ook uitgebalan ceerd tot een aktueel modeartikel. De beha's zijn geperfektioneerd tot werkelijk aantrekkelijke kleding stukjes, gemaakt in de lichtste en Foundations zijn voor het meren deel der vrouwen onmisbare attri buten in haar garderobe! Zelfs de superslanke, waarvan men zou denken dat ze niets nodig hebben, blijken toch ook vaak behoefte te hebben aan enige steun. Afgezien van het feit dat de meesten zich prettiger en veiliger voelen in mo dieuze dessous, wat aan hun kle ding nu eenmaal een vrouwelijk cachet geeft.

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 22