SCHRIJVER SCHIEDAM BIJ SCHRIJVER VINDT U WAT U ZOEKT VOOR EEN PRIJS DIE U GRAAG BETAALT u vindt wat u zoekt bij WtÈ' paas-show op maandag 15 april Ruim 30 jaar geleden $3 vond Schrijver de paas- show uit: en heel nederland volgde. Komt u ook dit jaar? De nieuwe y meubelcollectie staat klaar en onze deuren staan wijd open van 10 tot 5 uur op tweede paasdag! 3695,-. Klassiek bankstel Slaapkamer Aïda 745,-. 595,-. Wandkast met verlichting^ 2150,-. Grote wandkast 795,-. uiL* Srhriiver uw oude meubelenj Eiken bergmeubel 's-Gravelandseweg 600 telefoon 010-70 87 81 Ruime parkeergelegenheid en 5 minuten lopen vanaf'het'Station\ Het goedkoopste rundlederen bankstel in nederland! Uitgevoerd als driezits- plus tweezits bank en daardoor nóg goedkoper dan het vierzits bankstel van 2195,-. Onberispelijke kwaliteit. Banken en fauteuils ook los verkrijgbaar. In de uitvoering van deze advertentie slechts 1995,-. Komt u het eens bekijken? U bent altijd welkom óók als u niets koopt! Rundlederen bankstel, topkwaliteit Beter rundleder vindt u niet - wel duurder! Royale uitvoering in een luxueus hoog model. Wat moeten we er hier nog van zeggen? Komt u eens vrijblijvend kijken. Leverbaar in 12 kleuren. Voor een driezits bank en 2 fauteuils is de prijs 'O A Past bij iedere houtsoort van uw interieur omdat in dit bankstel nergens zichtbaar hout verwerkt is. Ideaal geschikt voor mensen die niet te laag willen zitten. Uitgevoerd in een combinatie van gebloemde met effen velours. Luxe klokfranje. Driezits bank en 2 fauteuils: 1995,-. f Een mooie, praktische slaapkamer hoeft niet duur te zijn! Deze 2-persoons slaapkamer is uitgevoerd in ivoorkleurige slijplak en afgewerkt met bruine lijsten. Ledikant plus ombouw (met kastjes) plus toilettafel met spiegel voor slechts Solide eetkamer Met praktisch kunststof blad. Vier royale stoelen van massief hout, bekleed met een sterke meubelstof in beige-bruin. Gezellig, degelijk, niet duur. Prijs: Luxe uitgevoerd in een moderne kunststof die makkelijk te onderhouden is. Twee-en-een-halve meter breed. Veel bergruimte (eéh overvloed yan kastjes en plenty laden). Natuurlijkmet "bar en ruimte voor uw tévé. Prijs: Extra royaal bankstel Door-en-door solide dit bankstel. Prachtig afgewerkt en bekleed met een sterke meubelstof in modern visgraat dessin. Door zijn forse, royale uitvoering zit dit bankstel bijzonder comfortabel. Uitgevoerd als op tekening (3-zits bank en 2 fauteuils): Ook leverbaar als 3-zits bank plus 2-zits bank en 1 fauteuil. Halfrond bankstel Kom eens kijken naar dit bankstel als u iets nieuws zoekt voor uw klassieke interieur. Bekleed met een mooie velours en prachtig afgewerkt. Kan in veel verschillende uitvoeringen worden geleverd. Bijvoorbeeld 4-zitsbank halfrond, 3-zits bank halfrond, 3-zits bank recht, met hoge en/of lage fauteuil enz. Prijs als op tekening: 2325 -. Geen wandmeubel dat er op het plaatje groter uitziet dan in werkelijkheid! Royale breedte van twee-en-een-halve meter. Uitgevoerd in wengé met wit. Veel bergruimte, handige laadjes. Tévé-ruimte en bar. Een mooie, handige kast voor slechts Voor het klassieke interieur. Neemt niet veel plaats in en geeft u toch de nodige bergruimte: 2 laden en veel kastjes. Met bar en tévé-ruimte. Breedte 170 cm. Prijs:

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 25