De Politie meldt. boutïque'74 i nieuw bestuur R.K. bond van bejaarden Bagijnhof uit 13e eeuw kwam tevoorschijn Bejaarden voorstelling in Passagetheater pv Schiedam "NIEUWLAND" LAATSTE BINGO-AVOND reisbureau Gerrit Verboonstraat 1719 DE MAGNEET BV Voor uw Vakantie- en Zakenreis .r /vk.A verf/wandbekleding Mgr. Nolenslaan 696 V Tel. 70 87 66 jjJ HET NIEUWE STADSBLAD PAG. 12 -VRIJDAG I9APRIL. 1974 Preciese landmeet-instrumenten zijn onontbeerlijk bij karweien als deze. Vaak met de voeten in het grondwater moet er gewerkt wor den. Bij de laatstgehouden vergadering zijn er veranderingen in het bestuur van de R.K. Bond van Bejaarden gekomen, dat nu bestaat uit J. van Loenen, voorzitter, Hogendorpstraat 18, tel. 711147; P. Oomen, secre taris, Van Leeuwenhoekstraat 50b, tel. 264049; S. Ham, penningmees ter, Mgr. Nolenslaan 334, tel. 711613; N. Alberts, 2e voorzitter, Rotterdamsedijk 247, tel. 269229; mevrouw Willems, 2e secretaresse, Van Raalteplein; mevrouw V.d. Sloot, 2e penningmeesteresse, Eerste Tuinsingel 27, tel. 263392 en mevrouw V.d. Avoird en de heren J. Crama en J. van Eijk, commissaris sen. Kaarten voor de bejaardenvoorstel ling van de V.N.F.G. zijn verkrijg baar in het soosgebouw aan de Lange Nieuwstraat 181. Iedere mid dag van 2-4 uur, uitgesloten de zaterdagmiddag. Kosten f 0,50 p.p. in het Passage Theater op 30 april. Schiedam, Tel. 266077 UIA, Op dinsdag 30 april heeft in het Passage Theater een bejaardenvoor stelling plaats. Voor de pauze een populair concert gegeven door de Harmonie van O.B.K. Na de pauze een vrolijke film in kleur met Heintje en Peter Alexander en vele anderen in „Het zal je kind maar wezen". Toegang f0,50 p.p. Kaarten verkrijgbaar bij het Dienstencentrum „De 4 Mo lens", het dienstencentrum „De Woudhoek", bij de bejaardensocië teiten, de VVV, bij Rosman aan de Lange Haven 132 en aan de kassa van het Passage Theater Aanvang: 2.30 uur, zaal open 2 uur. Het vliegseizoen 1974 werd bij P.V. Schiedam geopend met de wed vlucht vanuit Rozendaal. De R.P.B. loste 10.000 duiven waaronder 300 van Schiedam. De aankomst van de eerste 5 prijswin naars: 1. E. Holleman; 2. A. Suttorp; 3. Th. Westerholt; 4. D. Lems; 5. J. Doejaaren. De wedvlucht van Achtmaal 58 km. op 14 april gaf als eerste vijf: 1, 2, 5. J. Doejaaren; 3. E. Holleman; 4. Th. Westerholt. Rijke archeologische vondsten Nauwkeurig wordt alles, laag voor laag, onderzocht. Met behulp van de techniek gaat alles veel sneller. Als je christen bent. of'dut nu sinds kort is. of ui jaren, kun ie soms moeite hebben met de tegenstelling die er bstuat tussen je eigen leven en dut vim niet christenen. Terwijl je zelf' je levensovertuiging als christen in de praktijk tracht waar te maken, en ook wel degelijk met vallen en opstaan steun vindt bij God. komen er toch allerlei problemen op je af waar je soms geen raad mee weel. Aan de andere kant dragen deze mensan om je heen die geen christen zijn een leven blijken te leiden dat op rolletje loopt: geen problemen, altijd lol en gein. geen vuiltje aan de lucht. Maar vaak dragen deze mensen een masker, de moeilijkheden die er vaak wel degelijk zijn worden verborgen achtereen krampachtige, luchtige levenshouding, omdat men niet weel waar men met de problemen heen moet. Ik pas ervoor te beweren dat christenen betere mensen zijn. want dat is niet zo. maar als christen wordt je wel keihard geconfronteerd met tegenstellingen in 't leven: door je leven met God git je zien hoe kapot de menselijke verhoudingen in feite zijn. en krijg je oog voord de vele zinloze dingen die ons leven beheersen: door 't leven met God ga je begrijpen dat het anders had kunnen en moeten zijn. Je moet daarom beslist niet denken dat we het christen leven aan de man of vrouw proberen te brengen als was het een "makkie". Je zult van veel dingen moeten afzien, en anderzijds met gelatenheid moeten berusten in situaties en omstandigheden die naar je gevoel volledig in strijd zijn met de zin van het leven, ondanks alles mogen we er niet met elkaar en met God. van de fijne dingen dia er ook zijn. van maken wat er van te mekett is. KOFFIEHAR 1)1 GOEDE HA VEN. Alhardstraat 65 Izijstr. Nolenslaan). Schiedam. Iedere zaterdag vanafS uur. VANAVOND wordt de laatste bin go-avond van het seizoen van de wijkvereniging „Nieuwland" ge houden in het Wijkcentrum op het Dr. Wibautplein Prijs per lot: één kwartje. Na afloop is er een gezellig samen zijn. SCHIEDAMSE NOTITIES In afwijking van eerdere mede delingen zal de openbare vergadering van de commissie voor Verkeer en Vervoer niet op vrijdag 10 mei, doch op woensdag 8 mei worden gehou den in de grote zaal van het Stadskantoor, aanvang 14.00 uur. V 7' --L Niet veel plezier heeft de Schiedam mer A.N. van zijn pas gekochte auto gehad, die hij tweedehands op de kop tikte. Hij zette hem in de Griffioenstraat neer, maar vergat de rem aan te trekken, zodat het voertuig langzaam maar zeker de Lange Haven inreed. De brandweer haalde hem met een takel uit het water, waarna de eigenaar maar besloot hem alleen nog voor de sloop te houden. Alles wordt keurig netjes op Een van de vele toeschouwers bij de opgravingen: „Waar heb dat nou papier gezet. voor nodig...?

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 12