Sporthal Margriet wordt 14 dagen 9 „De Amstelbron" TT vAn Autorijschool AAD van LEEUWEN TREFPUNT SCHIEDAMMERS Weekkaart is geldig voor 't hele gezin Met man en macht wordt op het ogenblik aan de opbouw van „Jeugdland" in de sporthal „Margriet"1 die op maandag 29 juli haar deuren wijd opent voor de jeugd van 4 tot 12 jaar in Schiedam, gewerkt. Het belooft allemaal erg gezellig te worden, zegt de programma-coördinator Gerard Vos. De toegangsprijs bedraagt ƒ.2,50 per kind, waarbij is inbegrepen een lunchpakket. Een weekkaart is voor het gehele gezin geldig. Met dien verstande dat er om de beurt gebruik van gemaakt kan worden. Dit is nog nooit mogelijk geweest. De weekkaart staat dus niet op naam. PROGRAMMA Wat het programma betreft: het meest centraal staat dat het kind zich amuseert. Daar is dan ook alle gelegenheid voor. Verheugend is dat het grote luchtkussen er weer zal zijn. Verder een videorecorder waar zij programma's op kunnen nemen en in elkaar zetten. Er zal weer gesoldeerd kunnen worden. Er komt een film- stand waar o.a. leuke tekenfilms gedraaid zullen worden. Poffertjes zullen er weer bij de vleet gebakken worden. Verder werkjes van hout en karton. VERKLEEDPARTIJEN er komt weer een speciale kleuter- hoek met de mogelijkheid zich te kunnen verkleden. Een eigen krant wordt er uitgegeven waarvoor repor ters en journalisten nodig zijn. Stencils worden zelf gemaakt. Zo ook poppekleertjes. Er komt een speciaal VVV-kantoor, een radio-omroep. Bij goed weer komt er een wielerronde om de Margriethal heen. Er zullen excursies gemaakt worden naar het Beatrixpark. Er komt een bloem schikcursus. VEEL ANIMO Gerard Vos is buitengewoon tevreden over de medewerkers, die zich in april al spontaan meldden. Er waren er 125, terwijl er maar 75 nodig waren. De middenstand heeft veel gegeven, terwijl de grote bedrijven zich een beetje op de achtergrond hielden. Vorig jaar had men op de eerste dag een 1200 kinderen, de andere dagen gemiddeld 800. De verwachting is dat het dit jaar niet veel minder zal zijn. Voor het eerst dit jaar een officiële sluiting 's-avonds voor de kinderen van 13 jaar en ouder. In het voorprogramma het optreden van „Variable Voice" en daarna het optreden van de popgroep „Alquin". De toegangskaarten hiervoor bedra gen ƒ.4,per persoon en deze kaarten zijn te verkrijgen bij het kantoor van de VVV aan de Overschiesestraat. Maandag 29 juli om 9 uur dus opening van .Jeugd land". Het is de moeite waart. Er is een molen, een holle-bolle-Gijs, een trein. Reden genoeg om naar de sporthal te komen, waar je een hek- dag kan spelen naar hartelust! Lest met Opel Kadett Spec. 17,- per heel uur Instructeur met Vamor-diploma. Prof. Kam. Onneslaan 185, telefoon 26.41.74-26.55.78

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 6