r\ Het is toch zonde om uw oude meubelen weg te gooien als u nieuwe gaat kopendat doet u met uw auto toch ook niet Schrijver heeft dat begrepen en ruilt daarom uw oude meubelen in voor een goede prijs. Een extra voordeel: als Schrijver de nieuwe meubelen bezorgt, dan worden de oude meubelen meegenomen. A lies is dan direct netjes en gezellig!!! Kom eens kijken bij Schrijver als u denkt aan nieuwe meubelen. Bij ons is de klant nog steeds koning. en 5 minuten lopen vanaf het station. Klassieke kast 's-Gravelandseweg 600 telefoon 010-708781 Ruime parkeergelegenheid Rundlederen bankstel, topkwaliteit Beter rundleder vindt u niet - wel duurder! Royale uitvoering in een luxueus hoog model. Wat moeten we er hier nog van zeggen? Komt u eens vrijblijvend kijken. Leverbaar in 12 kleuren. Voor een driezits bank en 2 fauteuils is de prijs Klassieke velours Mooi, dat echte klassieke velours. En dan de uitvoering van dit bankstel! Geheel in stijl, zeer royaal, zeer luxe en tot in de puntjes verzorgd. Zit heerlijk door een extra steuntje in de rug. In meerdere mooie kleuren 2650,- Bijpassende salontafel 575,- Losse elementen van echt leer Fijn als u nergens aan gebonden bent en uw kamer geheel naar eigen wens kunt inrichten. Echt rundleer dat had u misschien al lang wj|en hebben! Zoals afgebeeld in een drie- en twe'èzitscombinatie 2595,- Bijpassende salontafel met bar: ?95,- Niet duur, mooi, degelijk Een degelijk mooi bankstel hoeft niet altijd zo veel geld te kosten. Uitgevoerd in een ademend soort kunstleder (origineel Lancina). Rugkussens in ribvelours. De zit kussens zijn aan één zijde ribvelours, andere zijde Lancina. Natuurlijk keerbaar. Prijs? Slechts 1495,- Natuurlijk puur eiken, dat prachtig past bij uw klassieke interieur. Rijk bewerkt, royaal, degelijk en met véél bergruimte (natuurlijk ook voor uw tévé). Prijs: -| 563,- Moderne salonkast in wengee met wit. Zeer royaal en luxe uitgevoerd salonmeubel. Veel bergruimte, een bar en ruimte voor uw tévé. Kom eens kijken bij Schrijver als u iets moois zoekt. De prijs is -| 395,- Rundleren bankstel Eiken eethoek Een royaal, fijn hoog, model. Uitgevoerd in rundleer Eikenhout is sterk, het geeft een sfeer van wamnte en dat in de loop van de tijd alleen maar mooier wordt.Ook gezelligheid en je ziet er niet zo gauw wat op Deze leverbaar in vier- of tweezits uitvoering. Prijs: 3890,- elken eethoek heeft een uitschuifbare tafel Hij kost Bijpassende salontafel 375,- 695, SCHRIJVER SCHIEDAM Twee van onze mooiste slaapkamers Éénderde van uw leven brengt u in de slaapkamer door. Mag die kamer dan comfortabel en gezellig zijn? Schrijver laat u hier twee mooie slaapkamers zien. Tekening links: luxe slaapkamer in blank essen, degelijker en beter dan wat meestal te koop wordt aangeboden. Alle onderdelen los verkrijgbaar, samenstelling naar verkiezing. Als afgebeeld, 2-persoons doch zonder linnenkast: -| 4*| 6,- Tekening rechts: klassieke eiken slaapkamer, gezellig en degelijk. Als afgebeeld, incl. nachtkastjes, toilettafel en krukje. 2-persoons -J 398,-

Het Nieuwe Stadsblad | 1974 | | pagina 21