part-time assistente GDW Gemeente Rotterdam verpleegkundigen r administratieve medewerksters inschrijving nieuwe leerlingen BEJAARDEN CENTRUM DE HARG (Q Enkele jonge krachten administratieve richting commerciële richting secretariële richting bestuurlijke richting vrije richting SLAAPWACHT REVALIDATIECENTRUM medisch secretaresse DJ D Voor Jasper Hoogendorp Portier, is er maar één uitzendbureau Bsr Gemeentelijke School voor Middelbaar Economisch en Administratief Onderwijs "De Lijnbaan" Baanweg 15-17, Rotterdam-3008. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 30 - VRIJDAG 18 APRIL 1975 6€N BAAN VOOR(jB/J wÊm& mm Gist-Brocades N.V. zoekt voor de Interne Accountants Dienst een part-time assistente Haar taak zal bestaan uit het assisteren vön de sekretaresse van de afdeling en deze vervangen bij afwezigheid. Wij denken aan iemand die in het bezit is van - opleiding op mavo-niveau - typediploma - eventueel Nederlandse Handelscorrespondentie Ervaring als typiste strekt tot aanbeveling. Belangstellenden voor deze funktie kunnen zich wenden tot de afdeling Personeels- en Arbeidszaken van Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1 te Delft (telefoon 01 5 - 137111 toestel 618). Wij verzoeken u in de brief ons kenmerk K11 te vermelden. Cy\ Gist-Brocades N.V. is een internationaal concern dat zich richt op het produceren en verkopen van gist. farmaceutische, vetermair-biologische. chemische en biochemische produkten. Behalve in Nederland heeft Gist-Brocades produktie-/ verkoopondernemingen onder meer in België. Duitsland. Frankrijk. Italië. Groot-Brittannië. Portugal. Egypte. Mexico en Peru. Te koop: 4 eikenhouten stoelen .50, prima stofzuiger ƒ.40, Hogenbanweg 53C. Wat bezielde Albert Schweitser, om zijn grootste carrière op te geven. Het was de liefde van Jezus Christus. Gevraagd: die opgeleid worden in de TANDTECHNIEK Sollicitaties richten aan: T. T. L. G. Halvax Plein Eendracht 1 - Schiedam Tel. 26.66.74 en 26.88.27. de juiste uitzendkracht op de juiste plaats Rotterdamsedijk 238, Schiedam, tel: 010-264511 Weena 146, Rotterdam, tel: 010-142733 Inschrijving van leerlingen aan de De moderne beroepsopleiding voor middelbare functies in de economisch/administratieve en commerciële sectoren: industrie, handel, dienstverlening overheid. Na een gemeenschappelijk eerste jaar bestaan de volgende keuzemogelijkheden: Eisen van toelating: diploma m.a.v.o.-4; overgangsbewijs naar atheneum-4; overgangsbewijs naar h.a.v.o.-4; onder bepaalde voorwaarden diploma m.a.v.o.-3; l.e.a.o. en l.d.s. en plaatsing in de 2e klasse met h.a.v.o.-5. Studieduur: 3 jaar. Inschrijving vanaf heden mondeling of telefonisch uitsluitend Baanweg 15-17 te Rotterdam-3008, telefoon 0I0- 15.72.35. STICHTING DE RUSTENBURG ROTTERDAM In één van onze kleinere verpleeghuizen is op korte termijn plaats voor een verpleeghulp/ziekenverzor gende als voor de dienst 7 nachten op, 7 nachten af. Aan deze dienst kan uitbreiding gegeven worden d.m.v. vaste avonddienst. Vereisten: betrouwbaarheid en een goede gezond heid; enige ervaring in de verpleging strekt tot aanbeveling. Degenen, die geïnteresseerd zijn kunnen sollicite ren bij de direktrice, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Tel. 010-25.10.06. Delft en Omstreken vraagt een o De werkzaamheden geschieden in een klein team met een uitstekende sfeer. Alle sollicitaties zullen snel worden afgewikkeld. Salaris nader overeen te komen. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor rekening van de werkgever. De rechtspositieregeling van de ge meente Delft is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van ons Centrum, Reynier de Graefweq 1 Delft. Voor telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de dames Schuring of Tump. Ons telefoonnummer is 015- 569225. Prot. Chr. Bejaardencentrum "De Harg" is een modern en uitstekend geoutilleerd complex, gelegen in een nieuwbouwwijk van Schiedam. Het biedt plaats aan circa 90 bewoners en omvat bovendien een 12-tal op het complex gesitueerde woningen voor zelfstandigen. De moderne zieken-afdeling heeft een capaciteit van 10 bedden. Teneinde een optimaal leefklimaat te kunnen handhaven voor onze bewoners, zoeken wij op korte termijn een Hargplein 100, Schiedam Tel. 010 - 708666 (eventueel part-time) in het bezit van diploma A en/of B, in de rang van 1ste verpleegkundige. Betrokkene zal, in full-time dienstverband, een belangrijk aandeel hebben in de verzorging en verpleging van de bewoners. Hiertoe behoort o.a. de para-medische verzorging op de kamers. Eventueel is intern wonen mogelijk. Salariëring volgens de C.A.O. voor bejaarden tehuizen. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak. I Gist-Brocades N.V. zoekt voor diverse afdelingen administratieve medewerksters Plaatsingsmogelijkheid bestaat o.a. op: - salarisadministratie, voor het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden. Het belangrijkste is echter leren meedraaien in het team. - technische administratievoor het controleren van fakturen en het onderhouden van kontakten met leveranciers en opdrachtgevers. - boekhouding, voor het bijhouden van verkoop gegevens en het controleren van verkoopstaten. - geldverkeer, waar wij twee medewerksters zoeken die al naar gelang van hun voorkeur en bekwaamheden kunnen worden ingepast in het team. Voor een goede funktievervulling van deze werkzaamheden is een opleiding op MAVO/HAVO- niveau noodzakelijk. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeels- en Arbeidszaken van Gist-Brocades N.V., Wateringseweg 1 te Delft. (Telefoon 01 5-1 37111toestel 61 8). Wij verzoeken u in d.e brief ons kenmerk K1 2/ te vermelden. Gist Brocades N.V. is een internationaal concern dat zich richt op het produceren en verkopen van gist. farmaceutische, vetermair-biologische. chemische en biochemische produkten. Behalve in Nederland heeft Gist-Brocades produktie - verkoopondernemingen onder meer in Be/gie. Duitsland. Frankrijk, Italië, Groot-Br/ttannie. Portugal. Egypte. Mexico en Peru. I

Het Nieuwe Stadsblad | 1975 | | pagina 30