Morgen kunt u ze bewonderen. De nieuwe 3 van Opel. De machtig mooie Manta. De superpraktische City, de technisch perfekte Ascona. Ze staan alle drie te blinken in de showroom van Pietersen Co. in Schiedam. Ter gelegenheid van de Opel-première '76. Een kennismakings festijn waarop heel autorijdend Schiedam welkom is. Bij deze bent u dus uitgenodigd. Met vrouw. Met kinderen, voor wie we een aardige attraktie in petto hebben. Onze adviseurs staan voor u klaar.' Om u geheel vrijblijvend, onder het genot van een kopje koffie of een drankje, te informeren omtrent het vernuft van de nieuwe Opeis. Maar laten we alvast een tipje van de sluier oplichten. De nieuwe Manta. Uw droomwagen nu binnen uw bereik. De technische perfektie van de Manta, gevat in een sierlijke, sportieve carrosserie. Zeer luxueus uitgevoerd, met een scherp oog voor galante details. De nieuwe Ascona. De behaalde sportresultaten vinden hun weerslag in dit geheel nieuwe model. De nieuwe Ascona is één brok technische perfektie. Uitgebalanceerd in model. Geavanceerde rijtechniek. Een gezinsauto anno morgen. De Kadett City. Deze kompakte wagen laat zien wat efficiënt rijden betekent. Een solide wendbare auto die zich thuisvoelt op de Europese wegen en... in Europese steden. Een auto ook, die doorz'n spaarzaam energieverbruik raad weet met de hedendaagse benzineprijzen. Met als toppunt van efficiency de derde deur, die toegang verschaft tot een bagageruimte die u aan de buitenkant niet zou vermoeden. Een laadruimte die u in één handomdraai royaal kunt vergroten door het wegklappen van de achterbank. Waardoor kinderwagen, voor een week boodschappen en andere normaal onvervoerbare zaken er ruim plaats in vinden. Maar genoeg uit de show geklapt. U moet het zelf komen bekijken. Zelf ervaren. Morgen. We verwachten u. Pietersen Co. Schiedam B.V. Broersvest 74-76, Schiedam. Tel. 010 - 26 94 04. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 28 -VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1975 Morgen b| Pietersen d Co Opel-première1976. 3 Spiksplinternieuwe modellen stelen de show

Het Nieuwe Stadsblad | 1975 | | pagina 28