het merktapijt van Schnitzler Woontextiel. brengt het voordeel bij u thuis. HARGA-filosofietjes Prulletjes voor de rommelmarkt 50 Hermes DVS pikte slechts één punt Lege volière SQUARE FASfUQN Super T 100. Super T tapijt zowel qua kwaliteit als prijs het beste dat er te koop is. Super T 200. Super T 500. Super T 300. Super T 600. Super T tapijt een lagere prijs in tapijt zult u nergens vinden. Schnitzler Woontextiel bindt met het merk Super T de strijd aan tegen alle tapijtspeciaalzaken. Bij Schnitzler vindt u niet alleen tapijt maar alles op het gebied van woontextiel. Vraag naar het poolgewicht dan pas kunt u de prijzen vergelijken. Zelflegkorting Super T 400. per meter. Slaapkamertapijt, 360 breed, foam rug in de modekleuren: beige, bruin, groen en oranje. Van fJ73J— nu Gratis geplaatst. 100% polyamide huiskamertapijt kroll dessin, 400 breed, foam rug, poolgewicht 530 gram, in de kleuren: berbe., bruin/berber en herfst. Van fjm,- nu1 Gratis geplaatst. Druin/oeroer en 100% acrilon geweven axminster bloemtapijt, 400 breed, jute rug, poolgewicht 920 gram, in de kleuren: beige, groen en goud. Van f nu Gratis geplaatst. Du Pont nylon space dyed, zeer zware kwaliteit tapijt, 400 breed, foam rug, poolgewicht 610 gram, in de kleuren: groen/beige, dpnker beige/licht beige, bruin/beige en beige. Van fJSSÏ-t bij ons Gratis geplaatst.' oeige. 100% zuiver scheerwol shag tapijt, poolhoogte 25 mm, poolgewicht 1200 gram, in de kleur: berber. Van f-225T- nu Gratis geplaatst. Prachtige bedrukte nylon tapijt, bloemdessin, 400 breed, foam rug, in de kleuren: groen, cognac en beige. Géén fJXT- mdér Gratis geplaatst. 's Maandags de gehele dag gesloten. 's-Gravenhage, Schoolstraat 18-25-27-29, 070-46 93 41; Leyweg 709, tel. 070-66 32 41; Voorburg, Kon. Julianaplein 11-12, tel.r 10-36 08 97; Delft, Binnenwatersloot 14, tel. 015-12 38 24; heeft voor u de grootste rokken blouses cretelle kollektie HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 38 - WOENSDAG 29 OKTOBER 1975 8V 179,- 98,- 179,» „11 L2V,1£V,. 98," Hermes DVS pikte slechts één punt. Het was niet zo vol op het Hermes DVS-veld zondagmiddag en dat was jammer voor de heer van Dijk. Die altijd trouw op zijn post bij de kassa staat. Ik gun die man altijd zo graag „een volle bak". Maar de Blauw-Witten hebben nu eenmaal een slechte start gehad en dan is het publiek gauw ontevreden en barbaars. Ze zullen gedacht hebben: Elinkwijk is veel sterker, hoewel het toch van SDW verloren heeft. Nu moest het dus winnen, dit elftal. De Blauw-Witten dachten er precies eender over, al speelden ze deze zondag zonder de geblesseerde Harry Spermon. Op zijn plaats stond Schilperoort van het derde, die het niet slecht deed. Maar Stroomberg van Elinkwijk kon er ook wel een houtje van en scheidsrechter was de heer Paters. Niei veel „staanders" dus langs het veld, maar de tribune was gelukkig goed vol. Daar is het altijd goed toeven, want iedereen beleeft de wedstrijd op zijn eigen manier. Arie Verlinde is altijd erg stil, maar geeft een afgrijselijke kreet als er een doelpunt valt. In het hok van de tegenstander iets harder en maker daarvan was Kornaat. Chris van Dijk was helemaal onder de indruk, al zei Jan Bronnema heel lakoniek, dat wordt: 2-2. Iets waarmede ik het op dat moment nog niet helemaal eens was. Maar Jan is tenslotte een „kenner" en wat begin je dan? De jongens van Hermes DVS, nou ja, mannen dan, liepen veel te lang met de bal. Dat kon nooit goed gaan en Elinkwijk leek zo snel, want in no time was de gelijkmaker er al en dat was jammer. Met die stand ging ook de rust in. Toen haastte Chris zich snel „zijn" Schiedamveld, waar „De Musschen" van Dirk Nijs als gasten fungeerde. Dam 20, Schiedam, tel. 261739 Thee met koek en hopelijk een overwinning voor Hermes DVS in het vooruitzicht. Aad v.d. Voort liet daar niet lang twijfel over bestaan en dus keken we tegen 2-1 aan. Jan Bronneman knikte goedkeurend. Dat ging de goede kant uit. Maar alweer een Elinkbeen, dat de stand weer gelijk bracht. Aad v.d. Voort werd onnodig „onderuit" gehaald. De dader Van Tamelen kreeg daarvoor iets van de scheidsrechter aangeboden. Resida probeerde als invaller er nog 3-2 van te maken. Maar het kruit was aan beide kanten verschoten en zo sleepte Hermes DVS één puntje binnen. MIEKE Jeanne van Broekhoven, de ijverige secretaresse van het bestuur van O.B.K., wil met de anderen graag een rommelmarkt ten bate van O.B.K. organiseren en roept daarbij mijn hulp in. Vroeger hielden we er als huisvrouwen nog een uithaaltijd op na. Dat is nu niet meer nodig. Maar dat betekent toch heus niet, dat we niet allemaal iets in de kasten hebben dat er van eeuwigheid tot amen staat. „Doen" we een kast, dan wordt het prulletje (het mag ook groter zijn) weer keurig afgestoft en op dezelfde plaats neergezet. Denk maar eens aan die heerlijke ouderwetse zolders. Mensen wat hebben we daar een gezellige bende gemaakt met allerlei spullen die we nooit meer gebruiken. Met de kelders precies zo. Verstandig zijn, meteen kasten, zolders, kelders nakijken en afstand van al dat overtollige doen. De rommelmarkt van O.B.K.die in het eigen clubgebouw zalworden gehouden, kan van alles gebruiken. Heeft u wat klaar staan, geeft u Jeanne bij muziekhandel J. H. H. van Krogten^even een seintje: tel. 267026 en het wordt allemaal keurig bij u weggehaald. Niet op zaterdag bellen, want dan is het ten eerste erg druk en heeft Jeanne haar vrije dag. Bij voorbaat alvast hartelijk bedankt. M. De 16-jarige W.H.J.M.S., wonende aan de Ruys de Beerenbroucklaan deed aangifte bij de politie, dat al zijn 13 vogels uit de volière waren verdwenen. Het betroffen 8 kanaries, drie zebravinken en twee kwartels. Het is niet duidelijk of de vogels zijn meegenomen of dat de volière is opengezet.

Het Nieuwe Stadsblad | 1975 | | pagina 38