A A Philips Grootbeeld-kleur Profiteer van deze tijdelijke inruilaktie! inruilen is trouwens maar één van de vele interessante mogelijkheden die radio modern biedt, om nog vóór de kerst "kleur" in uw huis te halen. Kom snel 'ns praten, vrijblijvend natuurlijk! radio 2,75 HAASJE REPJE v.a. 75 ct. 3 voor 1,25 v.a. 0,75 2,95 Elektronische Aanstekers 10,- Pluche 25,- Doe wat zij deden... Ruil nu uw zwart/wit of kleuren teevee in voor een echte Noteer even bouwjaar en typenummer van uw toestel en informeer in een van onze zaken welk bedrag u zou moeten bijbetalen. Puzzels 500 st. Hoogstraat 139 Spiegeltjes Sjoelbakken v.a. 9, Constructiedoos Houten trein Ovenwanten Insteek- Mozaiek Matchbox 1,75 Pollepels Bouwdozen 12,50 33 cm 4,95 2,95 •rrJV'i* v.a. Meneer en mevrouw Buitendijk: "Dat viel niet tegen!" 'n Paar jaar geleden kochten wij onze kleurenteevee. Nee, niet bij Modern. Over de service waren we dan ook niet zo te spreken. Dat in ruilen trok ons dus wel aan. Op die manier kochten we kwaliteit en zekerheid voor 'n prijs die niet tegenviel! Meneer de vos: "Geen moment geaarzeld!" Toen ik hoorde dat ik voor m'n 3 jaar oude kleurenteevee nog zoveel terugkreeg, heb ik geen moment geaarzeld. Ik viel meteen op die fantastische hel dere kleuren. Ja, d'r gaat toch maar niks boven een Philips! ypri Meneer van Etterv. "Lekker lui genieten!" Ik ben het teevee type. Ik vind alles mooi... Nou ja, bijna alles. Als ik voor de buis zit, zit ik! Maar sinds ik die Philips- kleur heb, is alles toch anders... nou geniet ik pas werkelijk! Meneer Gauw: "Ik hield nog geld over!" Ik was al een paar jaar van plan 'n kleurenteevee te kopen. Ja, 'n Philips natuurlijk! Twee weken geleden was het zover. Ik naar Modern. Toen zegt die meneer "en wat doet u met uw oude teevee?" Toen bleek dat ik d'r nog twee honderd gulden voor terugkreeg. Toen had ik nog geld over óók, kan je nagaan! Huren kan ook! In samenwerking met Teleleasing verhuurt Radio Modern alle merken teevees. U kunt dus kiezen wat u maar wilt, óók Philips! Vraag vrijblij vend inlichtingen over de tarieven. Ze zullen u zeker meevallen! Het Modern-Reparatie- certificaat beschermt uw teevee tegen alle risico's! Vraag inlichtingen over het Modern- reparatie-certificaat. Het verzekert u vier jaar lang van kosteloze reparaties en onderdelen. Ja, óók de beeldbuis HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 37 - WOENSDAG 19 NOVEMBER 19/5 i - hi iG :n.' V- Nu inruilen is geld verdienen nm- Schiedam, Hoogstraat 25, tel. 261929 technische ritenst en hoofdkantoor Rotterdam Sltns|esdi|k 109 te! 010 296633

Het Nieuwe Stadsblad | 1975 | | pagina 37