Geweldige kinder-radio iu 'I ^%êoppa>l. n J GROO Aimor autoradio-cassetterecorder. Zeer fraaie apparatuur met FM en middengolfontvangst. Groot uitgangs vermogen voor perfekte ontvangst. Met de ingebouwde cassettespeler speelt u uw eigen lievelingsmuziek af. Eenvoudige bediening en toets' voor snel heen- en terugspoelen. Gemakkelijk in te bouwen. Kompleet met montagemateriaal van 448, voor 25'9, Soundesign Digitaal. Elektronische digitale klokradio met middengolf- en FM ontvangst. Laat u inslapen of wekt u met muziek of een signaal. Fraaie en solide vormgeving. De lichtsterkte van de digitaalcijfers is regelbaar Een juweeltje van 'n ap paraat voor een juweeltje van een prijs: van 219 - voor 169.-. Grundig K 2000. Radio-cassettere corder in een bizonder fraaie vorm geving. Ontvangt de FM, middengolf en kortegolf. Is voorzien van toon regeling, telescoopantenne en mo derne schuifregelaars. Met de inge bouwde cassetterecorder neemt u alles op wat u maar wilt. Ook een gevoelige, ingebouwde mikrofoon ontbreekt niet. Diverse aansluitmo gelijkheden. Betaal nu geen 460, maar 299, cm Aristona 9143, de exportuitvoering van de Philips N 2223. Uitstekende cassetterecorder van voortreffelijke kwaliteit. Werkt zowel op het licht- net als op batterijen. Let op de mo derne vormgeving en het brokje techniek dat daar achter schuil gaat! Elektronisch gestuurde motor voor optimaal konstante bandsnelheid, ingebouwde microfoon, bandteller, pauzetoets, automatische afslag, moderne schuifregelaars voor volu me en toonregeling, het kan haast niet op. En dat, terwijl de prijs be lachelijk laag is: geen 349- maar slechts 189.-. Hanimex HRC 3086 portable radio/ cassetterekorder. Ontvangst van middengolf en FM. Naast de in gebouwde mikrofoon nóg een aan sluiting voor mikrofoon en oortele foon. Tevens aansluitmogelijkheid voor andere geluidsbron, als tape deck, cassettedeck of platenspeler. De cassetterekorder heeft ruim fre- kwentiebereik, uitstekende gelijk loop en automatische stop. Let óok op de fraaie „softline" vormgeving. Nu van 219.-, voor 159.-. Soundesign hoofdtelefoon. Lichtge wicht hoofdtelefoon van opmerke lijke kwaliteit. Groot vermogen en voorzien van volumeregeling voor links en rechts. Kompleet met sterk "krul"snoer met plug. Een briljant geluid, bijna voor een weggeef-prijs: van 69.- voor 39.90. Ocean autocassetterecorder, een voudig in te bouwen in iedere auto. Dankzij het grote vermogen lijkt uw auto nu wel een kleine concertzaal, gevuld met uw eigen lievelingsmu ziek. Voorzien van toonschakelaar en moderne schuifregelaars. Kost (exclusief luidsprekersjgeen 179.- maar slechts 79. Philips 22 RN 442. Gemakkelijk in te bouwen autoradio/cassetterecorder met FM stereo en middengolfont vangst. Krachtige ingebouwde ver sterkers en maar liefst 2x6 Watt. Met automatische fijnafstemming voor de FM en met kontinu hoge- en lage- toonregeling. Prijs van 559.-, voor 399.- Weltklang autoradio. Voor weinig geld een erg goed apparaat. Ont- vangstbereiken LM en middengolf. Uitgerust met voorkeuzetoetsen. Goede ontvangst en ruim vermogen, dus wat wilt u nog meer? Nu van 139,voor 59, Koss KRD 711. Eén van de meest verkochte hoofdtelefoons. En te recht! Het frequentiebereik loopt van 10-17.000 Hz, terwijl de weergave op vallend strak en 'vol' is. Het geringe gewicht zorgt dat u niet snel ver moeid raakt. Kortom, een hoofdte lefoon die u niet aan uw neus voor bij mag laten gaan. De prijs helpt u over de allerlaatste twijfel heen: van 113,voor 64, Portable kinderradio's. Twee schit terende kinderradio's, waar ze hele maal gek van zullen zijn. Prima mid dengolfontvangst en kompleet met polsriempje en oortelefoon. Er zijn twee modellen, in vrolijke kleuren: Popeye of Pinocchio. Verwen ze, nu de prijs belachelijk laag is: van 29.- voor 19.90. Philips 22 RN 351. Autoradio met FM en middengolfontvangst. Doordat dit apparaat voorontstoord is voor FM, geniet u van een ongekende geluids kwaliteit. Groot uitgangsvermogen: 6 Watt. Nu van 229.-, voor 169.-. Moeders en vaders let op: Een geweldige kinderradio waar ze urenlang zoet mee zijn! Geweldig leuke draagbare radio met sublieme middengolf ontvangst. Ro buust gemaakt, dus ze krijgen 'm niet snel kapot. Met de bijbehorende microfoon kunnen ze zelf talloze spelletjes doen: vriendjes en vrien dinnetjes toespreken, toneelstukjes opvoeren of zelf liedjes zingen! De handjes van de verschillende figuur tjes geven aan, op welke zender de radio staat. Werkt op goedkope bat terij. Kompleet met oortelefoon en microfoon met volumeregelaar. Er zijn 3 verschillende modellen: Snoopy, 't bekende hondje, van 49.- voor 39.95. Broer Konijn, van 49.- voor 39.95. Poppenfiguur, van 49.- voor 39.95. SGl£h/T/FiC Dart VL 30. Deze elektronische zakrekenmachine begint op een computertje te lijken Behalve nor male berekeningen, kunt u met dit juweeltje nog tal van andere bere keningen maken, zoals sinus, cosi nus, tangentiaal, exponentieel, loga ritmisch, Pi berekeningen, wortel trekken, machtsverheffen etcetera Voorzien vaft omkeertoets en vol waardig geheugen Betaal nu geen 289 - maar 129, Vanica Silver. Elektronisch digitaal horloge in luxe zilverkleurige uitvoe ring. Voorzien van een wat recht hoekig aandoende "wijzer"plaat. Geef uiterst nauwkeurig de uren, mi nuten en seconden aan. Kompleet met luxe, roestvrijstalen band. Ook als zwarte uitvoering te krijgen voor maar 154,in goudkleur voor maar 169,In de zilverkleurige uitvoering voor slechts 149,- Kantel-alarm voor beveiliging van huis en haard. Geeft als het omvalt een zeer doordringend signaal. Over al los te plaatsen, zonder ingewikkel de draden on schakelingen. 19.90. Sinclair 80 versterker bouwkit. Bouw zelf deze schitterende versterker met dat fraaie matzwarte front, voorzien van moderne schuifregelaars. Met kontinuvermogen van 2 x 25 Watt. Een versterker van vergelijkbare kwaliteit kost normaal ruim 500, voor slechts 149, Dart SR 10. Kompakte elektronische zakrekenmachine met formidabele eigenschappen. Kan natuurlijk optel len, aftrekken, delen en vermenig vuldigen. Maar ook worteltrekken, machtsverheffen. Bovendien is dil rekenwondertje uitgerust met een geheugen en een erg handige pro cententoets. Duidelijke groene dis play en konstante faktor. Nu krank zinnig goedkoop: van 129,voor 79,—. Interton PC 4019. Elektronisch zak- rekenwondertje dat verschrikkelijk veel kan. Naast de basisfunkties kunt u met dit apparaatje procentbereke ningen maken, worteltrekken, kwa drateren. Uitgerust met geheugen en instelbare komma Met een druk op de toets maakt u ze weer zicht baar. Normaal 199 -, nu voor 69.-. Remington 833 GT. Fraaie elektro nische zakrekenmachine, uitgerust met een dubbel afleesbaar geheu gen. Daardoor kunnen uitkomsten welke groter zijn dan 8 cijfers, direkt na elkaar op de duidelijke display worden afgelezen. Naast de gebrui kelijke basisfunkties is dit wondertje uitgerust met een handige procen- tentoets en een korrektietoets De prijs is belachelijk laag Van 285.-' voor 99,- cm Scotch metalen spoel. Zoals ze die ook in studio's gebruiken. Oersterk, 't ls de beste bescherming voor uw tapes, deze fraaie metalen 18 cm spoel. Betaal maar 6.25. Dart 44 Handige elektronische zakrekenmachine voor moeder, vader, dochter en zoonlief. Kan op tellen, aftrekken, delen en verme nigvuldigen dat 't een lieve lust is. Ook een korrektietoets en een han dige procententoets ontbreken niet Duidelijke groene display van 8 cij fers. Onder de naam Asset kwamen we dit rekenwondertje ook al tegen Kom 'm halen en betaal geen 89 - maar 44 Philips rekorder tape. Bekende kwa liteit low-noise tape op 26,5 cm spoel, nu voor de onzinnige prijs van 59.-, voor 39.90. Dart 650. Elektronische zakreken- machine die iedereen kan gebruiken en betalen. Kan optellen, aftrekken, delen en vermenigvuldigen en heeft een duidelijk display van 6 rode cij fers. Haal 'm voor 29, Dart VL 50. Elektronische scientific zakrekenmachine Heeft aparte toet sen voor sinus, cosinus, loqarithmen, tangentiaal rekenen. Pi-berekenin gen worteltrekken, machtsverheffen, exponentieel rekenen, reciproke en ga zo maar door Uitgerust met vol waardig qeheuqen en zwevende komma. Duidelijke display. Nu van 379 - voor 169, Delft, Nieuw Hi-fi warenhuis, Langedijk 13, tel. 015-131144 Amsterdam, Damrak 91, tel. 020-225344 Rotterdam, Hoogstraat 171, tel. 010-133740 Haarlem, Grote Houtstraat 16, tel. 023 - 320058 Utrecht Nieuw Hi-fi warenhuis, Oudegracht 163, tel. 030-318585 Unico. Kompakt elektronisch zak- rekenmachientje met voortreffelijke eigenschappen. Kan optellen, aftrek ken, delen, vermenigvuldigen, machtsverheffen, worteltrekken en is uitgerust met een reciproke-toets, procententoets en een geheugen. Grote mogelijkheden voor een kleine prijs: geen 99, maar 59, Die onovertroffen BasF tapes zijn nu helemaal krankzinnig goedkoop bij Allwave-hifi! 540 meter op 18 cm spoel, in ronde doos van 17,voor 10, 730 meter op 18 cm spoel, in ronde doos, van 19,voor 12,90.

Het Nieuwe Stadsblad | 1975 | | pagina 31