Trianon nu "Mississippi" Verkeer in 1976 nu al onveiliger Noodkreet uit dienstencentrum Oud Mathenesse In gesprek met schoonheidsspecialiste Jan Klaassen in de Teerstoof Maandelijkse bingo-avond Nieuwland Soos QT HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 2E W O FN S DAG 11 FEBRUARI 1976 Sinds vrijdag 4 februari heeft het bekende café-dansant „Trianon" op de hoek van de Julianalaan en de B.K.-laan een andere naam gekregen, het heet nu „Mississippi". Afgestemd op de plaat die in de hitvvereld zoveel succes oogst. Dit etablissement, het eigendom van Christien van Schaik en Jan Cornelis van der Have is nu omgedoopt in een discotheek. Waar 18-jarigen voortaan op vrijdagavond naar bekende beat-formaties kunnen luisteren. Ook zuiver Schiedamse, zoals bij de opening op vrijdagavond het geval was. Toen speelde daar de Schiedamse groep „Shape of Things". Voor vrijdag 13 februari, wanneer de rockgroep ..Hank the Knife and the Jets" optreden, zijn al talloze kaarten verkocht, zodat u er gauw bij moet zijn, wilt u nog een plaatsje veroveren. De toegangskaarten kosten ƒ.7,50 per persoon. Op vrijdag 20 februari kunt u naar ..American Gipsy" luisteren en op vrijdag 27 februari naar niemand minder dan Maggy Mc Neal en haar band. Toegangsprijzen ƒ.7.50 per persoon, aanvang acht uur. Het echtpaar Van der Have is ervan overtuigd, dat ze in hun zaak aan een discotheek voorzien. Schiedammers hebben zelf een naam voor deze discotheek verzonnen, die beloond werd met een stereo cassette-installatie (winnaar familie Katwijk, Prof. Rutgerstraat 2, Vlaardingen. dus geen Schiedammer, een arrangement droogbloemen (winnaresse mevrouw Schenkes-Brouns. Huysmanstraat 9b, Schiedam) en een pakket LP's (winnaar J. N. Kalkman, flat Vijfsluizen, Vlaardingerdijk 454, Schiedam). De prijzen werden door mevrouw Van der Have zelf uitgereikt, waarmee de zaak was heropend onder de nieuwe naam. Jan van der Have is 11 jaar kelner geweest in „Trianon". Hij is een geboren en getogen Schiedammer en getrouwd met een vrouw uit het Horecabedrijf. Velen zullen zich Jan herinneren als chauffeur van de Eurotax. Vandaar dat er ook een fraai bloemstuk van dit taxibedrijf vertegenwoordigd was. WARME BEKLEDING Dc grote ruimte is gezellig met vloerbedekking bekleed en langs de muren zijn banken aangebracht. Er is hier plaats voor 3 a 400 personen. Het plafond is eveneens geheel onder handen genomen. Bekend is dat de prijzen van de consumpties laag worden gehouden en dat vooral op vrijdagavond veel families uit Vlaardingen en Maassluis binnen komen wippen. Men heeft veel plannen voor de komende maanden. Iedereen kan zijn wensen op muziekgebied kenbaar maken. Men heeft een uitgebreide discotheek en vanaf 15 februari is er een vaste DJ in dienst. Zo bestaan er plannen de maandag- of dinsdagavond tot een klassieke muziekavond of iets dergelijks te maken. Levende muziek is er in elk geval elke vrijdagavond, daar kunt u van op aan. Het gebeurt nu vaak dat men voor de bar een partijtje zit te schaken. Iets waar Jan van der Have ook wel belangstelling voor heeft. Op het ogenblik repeteert een orkestje op woensdagmiddag. Dolgelukkig met de ruimte die men daar nu voor heeft. Christien van der Have is van plan binnenkort de zaak in geheel oud- Hollandse sfeer te brengen. Met een houten vloer, waarover zand is gestrooid. Tinnen borden, mokken om uit te drinken. Personen die in ouderwetse kledij bedienen. Een fornuis in het midden. Muziek van Victor Silvester, alles uit de oude tijd. Het zijn allemaal nog maar plannen, maar ze zullen beslist uitgevoerd worden. Laat dat maar aan Christien en Jan v.d. H^ve over. Nu dan de gelukkige bezitters van „Mississippi", de zaak met zijn eigen discotheek. In vergelijking met de maand januari in 1975 hebben in de afgelopen maand al meer verkeersongevallen plaats gevonden dan vorig jaar. Nu is de verkeerspolitie al 157 maal uitgerukt voor een ongeluk tegen 142 keer vorig jaar. Zware schade werd aangetroffen hij dertig gevallen, vorig jaar 25. Lichte schade liepen 121 voertuigen op tegen 108 vorig jaar. Zesmaal reed men zonder schade en één keer viel er een dode te betreuren bij de te water geraakte auto in De Sluis. Vorig jaar waren er geen doden. Bij al deze ongelukken waren er 4 zwaargewonden, vorig jaar waren er geen doden. Er kwamen net als vorig jaar geen aanrijdingen op de oversteekplaatsen voor en de oorzaken waren als volgt geen voorrang verlenen, te dicht op elkaar rijden, slippen, onvoorzichtig achteruitrijden en onoplettendheid. De heer B. Sterrenburg (69), wonende aan de Zweedsestraat 33a, telefoon 156383 zou graag willen dat op de plaats van het oude, vervallen houten kerkje, de Vredeskerk, een dienstencentrum zou verrijzen ten behoeve van alle bejaarden in deze omgeving. Hij komt vaak in het dienstencentrum „De 4 Molens" in Schiedam en benijdt de inwoners van Schiedam om dit bezit. Daarom wil hij een handtekeningenaktie op touw zetten, teneinde B en W ervan te overtuigen dat ook Oud-Mathenesse recht heeft op een dienstencentrum. Een plaats waar men de gehele dag terecht kan. Nu behelpt men zich met twee kaartmiddagen in het buurthuis „De Put" aan de Pinkstraat 10. Maar de oplossing is het niet. Ik geef li dit allemaal namens de heer Sterrenburg door. maar ik ben toch bang. dat Oud-Mathenesse onder Rotterdam valt. Die handtekeningen zijn dan toch niet weg. want die worden dan wel naar Rotterdam gestuurd. Hoofdzaak is, dat u achter de wens van de heer Sterrenburg staat en dat u hem van uw handtekening voorziet. Dan komt er mogelijk toch een eigen dienstencentrum in Oud-Mathenesse en behoeft de heer Sterrenburg en zovele anderen niet meer zo ver te lopen naar de Nieuwe Damlaan, waar het dienstencentrum „De 4 Molens" staat. En in Groenoord „De Woudhoek". Nog niet eens alle inwoners van Schiedam op bejaarde leeftijd, die van deze rijkdom profiteren. En je kan er zelfs je warme maaltijden ook nog gebruiken. M. Op vrijdag 13 februari geeft de w ijkvereniging „Nieuwland" haar jaarlijkse bingoavond, waarvoor fraaie prijzen zijn uitgetrokken. Alle leden zijn van harte welkom in het wijkcentrum „Nieuwland" aan het Dr. Wibautplein 129. Aanvang: 8 uur. ALLEEN TELEFONISCH straks thuis, als ze binnenkort met een Rotterdamse arts samenwerkt. Een speciale arts gaat hierover en Eva Roth verleent hieraan haar medewerking. Op afgesproken tijden kunnen dan meer dames geholpen worden, zodat de dokter niet voor één afspraak komt. Hetgeen dan ook duurder wordt, alle apparaten heeft ze hiervoor in huis. Het is wel prettig te weten, dat Eva Roth voor Schiedam de alleenverkoop van de Gerovitalproducten heeft, voor uw huid en haar de beste producten die er zijn. Je moet het alleen maar weten. Vroeger was een schoonheidsbehandeling alleen maar voor de „rijken". Die tijd behoort allang tot het verleden. Want ook de vrouw anno 1976 heeft recht op een schoonheidsbehandeling en dus op een goed verzorgd uiterlijk. En dat hebben we allemaal te danken aan Eva Roth. de Hongaarse vrouw, die zich geheel inzette voor de cosmetica en een haarverzorgmiddel. dat nu in massa in Roemeense staatsindustrie wordt vervaardigd en naar 65 landen uitgevoerd. Daaronder valt dus ook Nederland. Schiedam kan er trots op zijn. dat Eva Roth straks nog meer naam als schoonheidsspecialiste gaat maken als de samenwerking met die dokter een feit is en het resultaat van de produkten van prof. dr. Ana Asian voor onze stad nog meer een begrip zal zijn. Iedere vrouw wil oud worden, maar dan op een plezierige manier. Eva Roth heeft er met haar schoonheidssalon de sleutel voor om dat allemaal te helpen verwezenlijken. MIEKE Dit kan alleen telefonisch via 262453. Het gevolg van een drukke praktijk, die zij zich in die 5 jaar heeft opgebouwd en het vertrouwen van de klanten heeft weten te winnen. Na uw behandeling kunt u ook een „thuisbehandeling" nemen. Dan krijgt u alle spulletjes mee naar huis en kan u alles zelf bijhouden. Hetgeen vpordeliger uitkomt. Alleen heeft u de eerste keer natuurlijk de uitgave voor uw behandeling thuis. Maar u korrit er beslist op terug, als u eenmaal één keer geweest bent. Zij is een goede gastvrouw, deze kenster op schoonheids- behandelingengebied. Wat een mondvol, maar u komt er ook zo ontspannen vandaan. Puistjes, verschillende pigmentaties verdwijnen, uitdroging van uw huid wordt voorkomen, de bloedcirculatie herstelt zich en uw huid krijgt een jeugdige frisheid als u Gerovital crème de Beauté gebruikt. Een schoonheidspreparaat met voedende eigenschappen die zijn weerga niet kent. Een zeer droge en overgevoelige huid wordt na behandeling weer helemaal gaaf. Eva Roth is er zelf het sprekend voorbeeld van. omdat ze die Roemeense preparaten al jaren kent en in toepassing brengt. De enige, echte, onvervalste, Jan Klaassen Show door Teatro Cabalzi van Dirk Kersbergen zal op zaterdagmiddag half drie te zien zijn in het Zoldertheater in de Teerstoof, Nieuwstraat 12, Schiedam. Dirk Kersbergen is dc man die in Amsterdam op de Dam speelt met zijn poppenkast. Hij is daardoor zo'n bekende verschijning geworden dat hij zelfs met zijn poppenkast op de Dam in Madurodam is neergezet. Zaterdag speelt hij in het Zoldert heater. Kaartjes a .2,50 p.p. zijn te reserveren bij het VVV Schiedam. tel. 010-266000 en vrijdagavond en zaterdag vanat één uur aan het theater, tel. 010-269455. Op vrijdag 13 februari treedt Charles Vermeer, een pianist/zanger op in de sociëteit 0-T„ Nieuwstraat 12. Charles Vermeer is een groot bewonderaar van o.a. F.lton John. Herman van Veen en The Beatles. Dit blijkt ook uit de nummers die in het repertoire verwerkt zijn: Tijd van optreden: tien uur. EVA ROTH Ze is klein, donker van haar en erg vriendelijk en gastvrij. Eva Roth, geboren in Hongarije en getrouwd met een landgenoot. In Hongarije bekwaamde zij zich als schoonheidsspecialiste, maar haar papieren werden hier niet erkend, zodat zij haar kennis op schoonheidsgebied opnieuw opdeed in Duitsland. Vijf jaar geleden opende, zij haar schoonheidssalon aan de B.K.-laan 32, waar zij op de eerste etage twee kamers voor haar behandelingen heeft ingericht. Hier in deze sfeervolle omgeving, komt vooral de werkende vrouw tot rust als zij zich laat behandelen door de vakkundige Eva Roth. Uitstekende kenster van de preparaten van de Roemeense professor dr. Ana Asian. Een vrouw, die voor de hele wereld op schoonheidsgebied een begrip geworden is. Eva Roth. werkt met deze cosmetica die haar al vanaf de jaren vijftig bekend is, met groot succes in Schiedam. Het kostte haar in het hegin moeite om de dames bij haar over de vloer te krijgen. Men stond zo argwanend tegenover die potjes en flesjes lotion voor het haar. Niets voor de nuchtere Nederlandse vrouw Maar de tijden veranderen en ook de vrouw. Nu beseft zij hoe belangrijk het is aandacht aan de huid te besteden, vooral als men al wat ouder wordt. Juist dan is een bezoek bij Eva Roth ten zeerste aan te bevelen, want dan kan men het resultaat zien. De origenile Roemeense gezichtscrème en haarlotion van prof. dr. A. Asian voor dames en heren, waarvan Eva Roth in Schiedam de alleenverkoop heèft, is geschikt voor alle huidtypen. De jonge vrouw van 25 jaar bijvoorbeeld, die op een natuurlijke wijze een mooie, jonge huid wil behouden, moet het schoonheidspreparaat Gerovital Crème de Beauté gebruiken. Eva Roth kan u er alles over vertellen en u ermee behandelen, als u tevoren een afspraak met haar maakt, want haar dagen zijn druk bezet. HAARLOTION Hoeveel mensen tobben niet met haaruitval e.d.? Uit Roemenië komt Gerovital H3 van diezelfde vrouwelijke professor. Vraagt u er Eva Roth eens naar. Aangevuld met dragees Gerovital H3 bij uw apotheek verkrijgbaar, bereikt u geweldige resultaten. Dus nieuwe haargroei. Beide preparaten bevatten geen hormonen. Eva Roth vertelt, dat ze ergens in een blad heeft gelezen, dat de koningin bij haar bezoek aan Roemenië een privé bezoek bij deze professor dr. Ana Asian heeft gebracht en dat ook Farah Dibah en de Kennedy's bekend zijn met deze preparaten. Professor Aslanv heeft een speciale „verjongingskuur" op medische basis gebouwd. samengesteld om de ouderdom een beetje uit te stellen. Men kan daar zelf een heleboel aan meewerken door die verjongingskuur te volgen. In Roemenië waar speciale ..verjongingscentra" zijn gevestigd (u kunt hiervoor boeken bij Eva Roth) ot gewoon in Schiedam. Bij Eva Roth

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 25