en langs het lijntje was Prinsenbal waar je niet op uitgekeken raakte.... 't ook leuk... Louter lol tijdens het Prinsenbal, dat van nature dorstig maakt... »HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 17 - WOENSDAG 3 MAART 1976 Muziek genoeg tijdens de grote optocht. Hier zien we de leugdrijnmondband aan de slag. Terwijl de dansmariekes van Ambrosius alle moeite hadden om de beentjes stil te houden daar op het bordes. Een van de vele bonte auto's die de carnavalskaravaan met zich meevoerde, onder de concetti uiteraard en de kijkers langs de kant zagen er niet minder bont uit. Kunst, zij maar mooi zijn met haar hoedje en fluit en ik me maar uit de naad lopen, da's niet eerlijk. Tja, duidelijke zaak; hij heeft plezier voor twee- Zou deze jager op groot wild eigenlijk wel weten hij in zijn kielzog meevoert? Volgens ons niet, want dan zou hij wis en waarachtig die donkere bril wel afzetten, om er z'n ogen op uit te kijken. In de personen van deze twee Gusto-bedrijfsschoolboys werden al hun collega's geëerd door Prins Geraldo de Eerste voor de fraaie statieboot doe ze in elkaar timmerden. En die prestatie was goed voor een mooie prijs en onderscheidng die tijdens het prinsenbal werd uitgereikt. de Nou ja, mag ik even op de plaats rust maken, straks moeten we toch weer de benen nemen, weet je wel. „Obeltje, tafeltje 26 alsjeblieft: drie pils en een glaasje prik voor de prins... Tuurlijk deelden de Gusto-boys in de lol en in de polonaise. Open vraag: wie is er nou van de verkeerde kant, hij of zij, jawel 1 is maar van welke kant je het bekijkt. En daar kwam weer een nieuwe „t£t£-t£tfi-t&tli" van nieuwe OBK-boerenkapel „De Rietbouwers". Als je zelf zo leuk bent uitgedost zie je het mooie van de optocht niet meer zo duidelijk zitten. Als zij leuk doen kan ik het ook... Twee sterke boys die de man van de sterke gemotoriseerde arm nu ook eens goed van nabij konden bekijken, en oom agent die twee carnavalsmannekes. De witte reus? Nee de F.C. Knudde in opmars... Pippcloentje werd het wachten een beetje moede...

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 17