Waarom kontaktlenzen? Voor wie? City Lens is in de eerste plaats uw adviseur Daarna begint onze service pas goed Geen - gezeur- garantie Objektieve informatie Bekende Nederlanders vertellen wat zij van kontaktlenzen vinden City Lens heeft ook kontaktlenzen die de kleur van uw ogen veranderen Zo maakt u een afspraak: Zo vindt u City Lens Ziekenfonds ,e^ G^e Een onafhankelijk orgaan zoals de CONSUMENTENBOND gaf na een zeer uitgebreid onderzoek naar kontaktlenzen als konklusie, dat de voordelen van kontakt lenzen ruimschoots opwegen tegen de nadelen, (letterlijke tekst) Hoeveel brillen versleet u in de laatste 5 jaar? Kontaktlenzen kunnen zelfs tot 10jaar mee gaan. Kontaktlenzen zijn wel modieus, maar niet modegevoelig - als een montuur, dat bij de volgende mode weer vernieuwd moet worden. In principe kan iedereen kontaktlenzen dragen.Tegenwoordig zijn dat evenveel mannen als vrouwen, jong en niet meer zo jong. En vooral ook tieners op school. In agressieve verkoopmethoden geloven wij niet. We gaan u wel uit stekend en volledig adviseren en begeleiden. U kunt gebruik maken van onze ervaring, kennis en de meest verfijnde apparatuurvooroogmeting die er is. Een gedipl. kontaktlenzenspecialist- optometrist bekijkt of u kontaktlenzen kunt dragen, neemt de maat en helpt u kiezen. Wij nemen daar rustig de tijd voor, want wij doen ons werk graag goed. Wij werken daar om alleen volgens afspraak. U mag met lenzen van uw keuze op sterkte een proefwandeling van enige uren gaan maken. Deze service is volledig kosteloos en verplicht u tot niets, ook moreel niet. Wij hebben 7 soorten kontaktlenzen - hard en zacht, alleen de allerbeste soorten - die in prijs variëren van f 325.- tot f 580.- p.p. Deze prijzen zijn all-in prijzen: City Lens werkt alleen maar met eerste klas kwaliteit fabrikaten Kontaktlenzen worden bij City Lens aangemeten dooreen gedipl. kontakt- lensspecialist-optometrist Vrijblijvend vooronderzoek en advies Alle harde en flexi-lenzen zijn bij City Lens kosmetisch getint (filtra) Verzorgingsset, incl. etui geeft City Lens gratis Alle controle-bezoeken, eventuele veranderingen, etc. gedurende een heel jaar kosten u niets Reserve lenzen tegen een zeer lage prijs Verzekeren mogelijk, zelfs tegen slijtage en sterkteverandering Binnen twee maanden mag u uw kontakt lenzen teruggeven als ze om welke reden dan ook niet voldoen. U krijgt het volle bedrag dat u betaald hebt terug. Gaarne zenden wij u onze uitvoerige brochure over kontaktlenzen. Stuur 'n open enveloppe zonder postzegel met uw naam en adres aan City Lens, Antwoordnummer 554, Rotterdam. P.S. U kunt ons ook even bellen. •fc. Bel 010-1314 00 - iedere dag uitgezonderd zondag en maandag ochtend en maak een afspraak. Soms betaalt het ziekenfonds mee aan uw kontaktlenzen. Wij mogen alle formaliteiten vooru regelen. We kunnen zonder enige overdrijving zeggen dat u voor kontaktlenzen, als u op kwaliteit, service en garantie let (en zijn uw ogen dat niet waard?), nergens beter uit bent dan bij City Lens W Westhavenplaats 17 Vlaardingen Tel.010-131400 Vlaaidingen heeft nu een goed ogende specialist: city lens met een schat aan informatie over kontaktlenzen Serge: volgde het voorbeeld van Saskia - beiden dragen nu kontaktlenzen. Clska Peters: draagt zachte lenzen die zelfs bij close-ups onzicht baar zijn. Joop van Daele: wilde zich beter kunnen roeren op het voetbal veld. Dat lukt prima. Hij heeft nog nooit een kontaktlens verloren. Martlne Bijl: draagt zachte kontaktlenzen. die zij kan afwisselen met haar bril. city lens

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 22