1 J. VISSER Lodewijk Kalden Augusta Louisa Hosanna de Kaper-Stöver Jan van den Berg HET KONINGIN WILHELMINA FONDS \T J. Sliedrecht .B^gitafenis- en Crematieverzorging openbare bijeenkomst op maandagavond 29 maart om 20.00 uur in zaal "Irene" Nieuwe Haven 155 HOERA, J. Busscher en A. Busscher-Mulder HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 4 - WOENSDAG 24 MAART 1976 Dankbetuiging Onze oprechte dank betuigen wij aan de doktoren en verplegend personeel van het Gemeente ziekenhuis, voor de liefdevolle verzorging, alsmede familie, vrienden en kennissen voor het medeleven en deelneming betoond tijdens ziekte en overlijden van Mevr. ANNA CHATELAIN-HARTE Namens kinderen en verdere familie Schiedam 19-3-'76, D. J. Chatelain. Voor uw belangstelling en medeleven bij het onverwachts heengaan van mijn lieve man, zwager en oom DESIRÉ JOHANNES v. REMORTEL betuigen wij u onze oprechte dank, alsmede aan Dr. Sprey en Dr. Neef, voor de liefdevolle verzor ging- Uit allernaam: Mevr. van Remortel Schiedam, 24 maart 1976 Oosterstraat 86 Nassaulaan 68 Schiedam Telefoon 010-267678 en 268205 b.g.g. 708377-708018-370285 Rouw- en ontvangkamers beschikbaar Dag en naoht directe hulp bij overlijden. Met droefheid geven wij u kennis dat heden, voorzien van het H. Sacrament der zieken is over leden, mijn lieve man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader JACOBUS JOHANNES JOSEPHUS VAN DE WATER op de leeftijd van 84 jaar. G. van de Water-Hoenderkamp kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam-Kethel, 20 maart 1976 Kerklaan 87 Corr.adres: Huize Frankeland, kamer 140, St. Liduinastraat 10, Schiedam. Woensdagavond is er om acht uur 'n Eucha ristieviering in de Kapel van het Noletzieken- huis te Schiedam, ingang Juliana van Stolberg- straat. Daarna is er in de kapel gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden op gedragen donderdag 25 maart om elf uur in de Kerk van St. Jacobus, Kerkweg 53 te Kethel, waarna de begrafenis zal geschieden op het kerk hof tegenover de kerk. Bedroefd, omdat zij nog midden in ons leven stond, berichten wij u het overlijden van onze moeder en oma NAT AU A WILHELMINA KRAMERSBEUKERS Zij overleed, 77 jaar oud, onverwacht op 19 maart 1976. Oisterwijk, H. M. N. Th. Koch-Kramers M. J.Koch Lisette Vlaardingen, J. C. H. Kramers M. J. H. Kramers-Melchers Paul, Peter, Hans, Maarten, Jeroen, Monique Weert, M. A.Th. van Woensel-Kramers F. H. M. van Woensel Marcel, Maurice, Veronique Maarheze, J. Th. Kramers E. M. Kramers-S meets Nathalie, Stella, Olivia Enschede, W. M. Kramers H. Kramers-Pals Janneke Voorschoten, M. B. J. Kramers M. E. Kramers-de Bruin Maud, Just De begrafenis heeft op 24 maart te Schiedam plaatsgevonden. Corr.adres: Nieuwe Kerkstraat 6, Vlaardingen. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte in de gezegende ouderdom van 91 jaar van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame vader, behuwd-, groot en overgroot vader. broer, zwager en oom weduwnaar van H. G. A. Gonlag Schiedam: P. Kalden N. Kalden-Berkel W. v.d. Heiden J. v.d. Heiden-Kalden K. W. Kalden P. Kalden-Verlinde C. Kalden C. Kalden-Scheffers Eindhoven: T. de Regt C. de Regt-Kalden klein- en achterkleinkinderen Schiedam, 20 maart 1976 Westfrankelandsestraat 61a. Korr.adres: P. Kalden, Westfrankelandsestraat 142b, Schiedam. De begrafenis heeft inmiddels plaats gehad. Vlaardingen, 21 maart 1976 Het Zonnehuis" Dillenburgsingel 5 Na een liefdevolle verzorging in „Het Zonnehuis" is nog onverwacht van ons heengegaan onze lie ve vader, zoon, broer, zwager en oom HERMAN SCHLEBAUM op de leeftijd van 42 jaar. Schiedam, Maud en Frank Remco Ab en verdere familie GEEN BEZOEK AAN HUIS Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Nieuw Apos tolische Kerk, Korhoenlaan 7 te Vlaardingen op don" derdag 25 maart a.s. om 12.00 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Holy", Olmendreef te Vlaardingen, aankomst aldaar om 13.00 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ont vangkamer van de begraafplaats. Corr.adres: Rozenburgsestraat 17b, Schiedam. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons bete kend heeft geven wij u kennis dat heden, geheel onver wacht van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma weduwe van Hendricus Wilhelmus de Kaper Zij bereikte de leeftijd van 73 jaar. Kinderen en kleinkinderen Schiedam, 21 maart 1976. Heijermansplein 167. Corr. adres: A. de Kaper, van 's-Gravensandestraat 26a Woensdagavond zal om kwart over zeven een gebeds dienst gehouden worden in de Kapel van het Noletzieken- huis, ingang Juliana van Stolbergstraat. Daarna is er in de rouwkamer gelegenheid tot condoleren en afscheid ne- De gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen donderdag 25 maart om tien uur in de Kapel van het No- letziekenhuis, waarna wij moeder ter ruste leggen op de begraafplaats aan de Laan van Spieringshoek te Schie dam. Aankomst ca. elf uur. Met droefheid geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, zoon, broer, zwager en oom echtgenoot van Adriana Johanna van der Werff op de leeftijd van 59 jaar. A. J. van den Berg-van der Werff J. van den Berg A. J. van Dijk-van den Berg Ph. van Dijk Ronald Flip And ré Schiedam, 22 maart 1976 Burgm. van Haarenlaan 1538. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdagavond van 6.30 tot 7 uur, donderdagavond van 7.30 tot 8 uur. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 26 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringshoek, Schiedam te 12 uur. Vertrek van bovengenoemde rouwkamer te 11.45 uur v.m. Aan het woonhuis geen bezoek. Dankbetuiging Mede namens mijn kin deren wil ik vrienden en kennissen bedanken voor hun medeleven, bij het heengaan van mijn lieve man J. v. TRICHT Wed. v. Tricht Grote Stern, Rozenburg. Wegens emigratie: prachtige accordeon met Star element ƒ.550,en accordeon 80 bassen f. 250,2 Echolette zangzuilen; BiAmpliradio; oude televisie; kinderbox. Tel. 710858. Gevraagd: Carlo West, Folk Dean, e.a. gebruikte muziek. Een grote sortering race-, sport- en tourrijwielen heeft P. Hofmans in de Houten Loods, Celsiusstr. .Ï2. tel. 151506. Het Bestuur van de afdeling Schiedam-Kethel nodigt ieder die hiervoor belangstelling heeft uit tot het bijwonen van een Na de uitreiking van speldjes voor bewezen "trouwe dienst" zal Dr. G. E. van Zanen, kinder arts van het Sophia Kinderziekenhuis te Rotter dam en één van de drie artsen van de actie "Geven voor Leven" een lezing houden. Het stellen van vragen naar aanleiding van deze lezing zal mogelijk zijn na de pauze. Het Bestuur Afdeling Schiedam-Kethel TOEGANG GRATIS. Enige kennisgeving Heden overleed in Huize Overduin te Katwijk onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder HENDRICA JOHANNA ARONS-HEESEN weduwe van Hermanus J. Arons eerder weduwe van Comelis G. J. M. Peeters Zij bereikte de leeftijd van 82 jaar. Rotterdam: C. J. Peeters C. Peeters-Jansen Schiedam: J. Peeters M. C. W. Peeters-Dielissen Schiedam: M. 't Hart G. 't Hart-van Poppelen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 21 maart 1976 Corr. adres: J; Peeters, Prof. Aalberselaan 39 De uitvaartdienst zal plaatsvinden vrijdag 26 maart om tien uur in de Kapel van Huize Frankenland, St. Liduina straat 10, waarna wij moeder ter ruste leggen op de begraafplaats aan de Laan van Spieringshoek te Schiedam, aankomst ca. elf uur. Voor Puch, Yamaha of Zündapp naar P. Hofmans in de Houten Loods, Celsiusstr. 12. Tel. 151506. Voor het leggen van uw nieuwe en oude tapijten. Eventueel ook leverancier voor uw nieuwe vloerbedekking. Tel. 010- 712133. de Mocht u tijdens schoonmaak iets tegenkomen van 't "Roomsche Leven" (prentjes, medailles, knipsels, beeldjes, enz.), wilt u dan aan ons denken. Fam. v.d. Plas-Engering, Warande 87, tel. 263143. Te koop: stofzuiger met gloednieuwe motor, 55,-. Tel. 1554% na 18.00 uur. Voor uw belangstelling en medeleven bij het onverwachts heengaan van mijn lieve man, zorgzame vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: M. P. J. Sliedrecht-Reherman Schiedam, maart 1976. Pendrechtstraat 1a. Voor het trimmen, knippen en scheren van uw hond, ook 's avonds en bij u thuis. Tel na 18.00 uur 264150. Is uw auto defekt? Wij helpen u direkt. Alles los verkrijgbaar. Grote sortering plaatwerk, koplampen, achterlichten, accu's, dynamo's, startmotoren, banden, motoren, versnellingsbakken, assen, bekleding, enz. Tevens te koop gevraagd: loop- en sloopauto's. Ook vracht afhalen mogelijk plus vernietigingsverklaring. Ook zaterdags geopend. Westmolenstr. 17, tel. 261550, Schiedam. Onzichtbaar stoppen. Alle beschadigde kledingstukken. Spoedige aflevering. Hoogstr. 113, tel. 267709, fil. v. Alphen. Voor uw BELASTINGAANGIFTE naar ervaren boekhouder: Th.F.M. Bruggeling, Burg. v. Haarenlaan 1205. Tel. 702400. Waardevast, betrouwbaar, in de toekomst merkbaar, is uw Vastenoffer op giro 2818327, Paredisstichting, Priesteropleiding Rolduc. Gevraagd met spoed: huisje o.d. huurwaarde in R'dam, S'dam of Vlaardingen,zonder overname. Tel. 263571. Te koop: elektronisch orgel merk Riha- Festivo 2 klavieren en voetpedalen, lnl. Frenay. Cartesiusstr. 28A. S'dam. Tel. 370149 Te koop: witte bruidsjapon mt. 38 met toebeh., is gestoomd. Groen Prinstererlaan 51. den schoongemaakt volgens een deap-steam methode. Zowel r tapijt als uw meubels wordet) weer als nieuw. Bel even voor de prijs. Syston B.V., Kruiskade 85, Rotterdam. Tel. 330488. Te koop van le eigenaar: Ford 20 M RS, km. st. 46.500, i.st.v.nw., elke techn. keuring toegest. Vraagprijs ƒ.4000.Tel. 267909. Te koop: meisjesfiets z.g.a.n. ƒ.75,H. Lems, Rotterdamsedijk 237D. Caravanbedrijf Gebr. Abrahams B.V. maakt de stunt met zijn nieuwe modellen stacaravans in de bekende merken Toledo, Aztec, Castle en Atlas. Op ons showterrein kunt u kiezen uit 60 verschillende typen waaronder een stacaravan voor de ongelofelijke prijs van ƒ.6495,Tevens P.V.C., houten en toercaravans. Het caravanbedrijf Gebr. Abrahams, voorheen, gevestigd Charl. Lagedijk, en het caravanbedrijf Toledo, voorheen gevestigd Buizenwerf, zijn naar ons showterrein verhuisd. Verkoop en verhuur van transportable units. Inruil en financiering mogelijk. Vrijdagavond geopend. Industrieweg 3, Storm polder. Krimpen a/d IJssel (over de Algerabrug bij de eerste stoplichten rechtsaf). Tel. 01807-17555. Op zondag 28 maart zijn onze lieve opa en oma, de heer en mevrouw 30 jaar getrouwd; Wij wensen hun nog vele gelukkige jaren in gezondheid toe. Hun dankbare kleinkinderen, Renate en Michaela. I Op 8 april a.s. hopen onze lieve ouders, behuwd- en grootouders P. de REGT en J. M. de REGT-LUPKER hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Hun dankbare kinderen Schiedam: A. Groenheijde-de Regt M. Groenheijde Rolde: P. de Regt T. Stip-de Regt en kleinkinderen Schiedam, 25 maart 1976 lieuwe Maasstraat 126A

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 4