op dames-, heren- en jongenskleding! E3 (donderdag, vrijdag, koopjes bij (zaterdag UITSLUITEND weekend 3,95 19,95 27,50 2,50 Twee weten meer dan één. Deze oude waarheid deed Hollenkamp en Kreym- borg samensmelten tot een voor bijzonder plezierig "zakenhuwelijk". Als straks Kreymborg verschijnt, waar nu Hollenkamp verdwijnt, zult u toch veel van die vertrouwde Hollenkamp-sfeer terugvinden. In service, kwaliteit en bediening verandert er maar heel weinig. Er verdwijnen b.v. geen mensen, maar er komt wél meer keus in een vergrote collectie. En aangenaam geprijsd door dit samengaan. Treur dus niet. maar profiteer opgewekt. Broersvest 59, Schiedam. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 11 - WOENSDAG 31 MAART 1976 Broersvest 40 Sdnedwn Tel 267607 Origineel wit Bone China porseleinen kop en schotels in 2 modellen. Fraai be werkt en keuze uit vorm Tudor of Barok. Nu per stuk Medicijnkasten in handig formaat Mo del met roosdekor op witte ondergrond Effen oranje Handige kaassnijder, met roestwerend mes en stelknop voor juis te dikte. Ook geschikt voor het snijden van worst, komkommer, uien enz. 11,50 Onze prijs 3,95 Moulinex, bekend van de T V Peterseliemo- len, versnippert ook uien in een wip 3,95 Raspmolen met 3 ver wisselbare raspen, fijn, middelfijn en snijden 5,50 Eenvoudiger model 3,50 Leifheit „Shoppy" boodschappenwagen met parapluhouder.Tas, voorzien van extra voorvak, ook los te gebruiken. Duw-trek- beugel wegklapbaar Leifheit prijs 62,50 Onze prijs 47,50 Royal Leerdam Irish coffeeglazen op fraai geslepen voet. Voor zien van handige maatverdeling en het bekende groene kla vertje. Leerdam prijs 8,25 Onze prijs 5,59 Standenstoel met verstelbare rugleu ning en royaal gepol- sterde loper met fleu rig bloemdessin 42,50 Verenbed 39,75 Bijpassende vlinder- stoel Voorjaars-voordeel! Kunststof planten spuit voor optimale verzorging van uw planten. Revolver- greep ligt prettig in de hand, sproeikop in stelbaar Nu F hollenkamp *Met toestemming van k.\.k. van I april t/ni 1 mei '76

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 11