Erg sneu Neerlands Hoop in Passagetheater LET OP 25.- Open huis groot succes Zangdienst Lijkje spelen JANSSEN U belt.... Wij bezorgen "ORANJE" Rest partijen behang 30.000 rollen behang Damast behang 15.000 rollen duplex behang Reliëf behang Veeg vaste muurverf Latex muurverf GEBIT STUK? J. Veringmeier cv Tm vs Wij blijven doorknokken met die ongelooflijke stuntprijzen. BEHANG SUPER is en blijft de voordeligste. 50.000 ROLLEN BEHANG in voorraad vooral uw binnenwerk AQ HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 12 - WOENSDAG 31 MAART 1976 e "STICHTING VOOR HUISHOUDELIJKE- EN GEZINSVOORLICHTING SCHIEDAM" Korte Dam 5 - Schiedam Het is weer een groot succes geweest! Heerlijk hoor! We hielden ons hart al vast, toen de zon verstek liet gaan en dachten vol weemoed aan de eerste stralende echte lentedag, die we verleden jaar hadden! Maar gelukkig, de dames (en ook al enkele heren) lieten zich niet weerhouden om te komen. Uiteindelijk schijnt bij ons altijd de zon! Om tien uur kwamen de bezoekers al en er was heel veel te zien en te bewonderen. Prachtig genaaide kledingstukken, werkelijk juweeltjes; lange avondjaponnen, rokken, waarbij de ruitjes of streepjes precies doorliepen; leuke schortjurken; een badjas; een blouse met naaldplooitjes en schitterend haakwerk, gemaakt van machinegaren en zo maar door, alles even mooi en goed afgewerkt. Dan alle poppen en macramé-lampen gemaakt op creatief handwerken. En niet te vergeten die andere creatieve cursus met rondweven. batikken en spinnen. Het spinnen zelf werd ook gedemonstreerd op de middag en avond. De poppen (dit jaar voor het eerst) namen een heel aparte plaats in, een lezend meisje, twee heerlijke schoffies, een Indiaan, een beeldige madonna, poppenkast poppen en knuffeldieren of diertjes. Fantastisch gewoon. Ook prachtige grote en kleine wandkleden. Gymnastiek, bloemschikken, koken en Indisch koken nodigden uit tot deelname aan een cursus. En hebt u die mooi gedekte tafel gezien? Zo om in te bijten, zag alles er uit. Fijn, wanneer je precies leert, hoe je alles op kunt dienen op de meest attractieve manier. Hoe je lekkere hapjes kunt maken bij de borrel. Het kost maar een klein beetje extra werk, maar het resultaat overtreft alles. Dat beetje moeite hebt u er beslist voor over om uw gasten te verwennen en overal ziet u dan blijde, vrolijke gezichten om u heen. Een betere beloning kunt u nooit krijgen! Tenslotte kwam u in het achterste lokaal nog bij de stoelen-bekleden- cursus. Hebt u het direct kunnen geloven, dat het allemaal zelf gedaan was door mensen, die zoiets nog nóóit eerder gedaan hadden? Het was beslist ongelooflijk! Maar u zag het, het is mogelijk! Een aansporing om ook aan zo'n cursus deel te nemen. De avond was helemaal een succes! De modeshow om half acht overtrof alles. Er liepen plm. 15 dames en kinderen op de show, er waren beeldige jurkjes en pakjes bij, snoezige kinderjurkjes, een moderne cape, een prachtige mantel, lange jurken, een fluwelen pakje en een geweldige blauwe japon, gemaakt door onze oudste cursiste van bijna 81 jaar! U ziet. u bent nooit te oud om te leren!!! We hadden een reuze goede lady- speSker aan mevrouw Vergroesen, onze lerares voor gast/gastvrou w/gastheer. Naar aanleiding van deze succesvolle dag weer een opqpep aan alle dames die nog willen komen. Het kan voor dinsdagavond: koken, speciaal voor jongelui, die op kamers gaan wonen en na de vakantie aan de studie gaan. Schrijf maar gauw io, dan gaan jullie „kook-wijs" de vakantie in en na de vakantie verder! Gast en gastvrouw/heer op donderdagmiddag of donderdagavond, reusachtig leuk! Stoelen bekleden kan ook nog 1 cursus, direct nè de Paasvakantie. Uiterlijke verzorging is ook nog fijn om vóór de vakantie even mee te doen. Zien wij u allemaal bij ons? In Groenoord in het nieuwe Kruisgebouw op dinsdagavond macramé en op dinsdagmiddag (helemaal nieuw) naaien, deze laatste cursus begint nu meteen. In ieder geval hartelijk dank voor uw belangstelling en komst! Tot spoedig ziens en'in elk geval tot volgend jaar op ons „Open Huis". Hel Passage!heater krijgt deze week bezoek van twee sterren uit het vaderlands cabaret. Freed de Jonge en Bram Vermeulen brengen er donderdag 1 en vrijdag 2 april hun nieuwe programma Neerlands Hoop Interieur. De voorstellingen beginnen om kwart over acht. Het is intussen enkele jaren geleden dat het kabaret Neerlands Hoop in Bange Dagen opereerde als reizend duo met het programma Neerlands Hoop in Panama. Daarop volgde voor Freek de Jonge en Bram Vermeulen een reeks van andersgerichte aktivi- teiten, stuk voor stuk de vervulling van persoonlijke ambities: Neerlands Hoop Express, een geconcentreerde toernee met drie musici in een rauwe, tot-en-met uitgekiende show. SLUTERD EN WIJNHANDEL ORANJESTRAAT 10-12 TEL. 26 59 97 26 41 40 WH/mxm in vele dessins en kleuren. Ze gaan er nu uit voor een lachertje. Pak mee, per rol van bekende merken spuien wij er nu uit voor minder dan de helft van de prijs Geen 14, 12, „f 10, per rol Nu uitzoeken 4. 6. Wij hebben minimaal en geven een vergelijkbare korting van 50—70% Originele Franse import Flexodruk in beeldschone klassieke dessins. Afwasbaar en kleur ech» Normaal 30, per rn! if? Extra zware kwaliteit. Afwas baar en kleur echt U betaalt nu geen 20, of meer per rol Nu uitzoeken to rn OP Wij verkopen uitsluitend kwaliteitsbehang onder volledige fabrieksgarantie op ROLLEIM VAN 10 MTR. Dus geen nep-rollen van 8 meter. in diverse structuren. Ge makkelijk met latex muur verf te behandelen. U be taalt geen f 12, per rol maar als speciaal stuntje: EEN EMMER VOL oen emmer vol WIT BEHANG HOOGSTRAAT 130 - VLAARDINGEN - TEL. 34 41 Vrijdagavond koooavond 'S maand,igsmmgens en dinsdagsmorgens gesloten Wij hebben geen filialen in Vlaardingen Verkoop uitsluitend op nr. 130, herkenbaar aan de oranje pui. KLEUREN Neerlands Hoop I elevisie: al het bestaande repertoire omgeklutst tot acht shows en een seizoen lang vakantie van het theaterwerk. Een Kannibaal als Jij en Ik: zeer succesvolle musical en tastbaar bewijs dat Bram Freek ook zonder hun lijfelijke aanwezigheid voor tintelend theater kunnen zorgen. Na al deze artistieke omzwervingen was het hoog tijd geworden om weer tot de basis terug te keren; twee jongens een avond lang op het toneel, in de weer met zelfgemaakt materiaal en dat week in week uit, overal in het land. Kortom, een nieuw duo- progra nima. De thema's in dit nieuwe programma zijn w at persoonlijker dan voorheen en bewust dicht bij huis gehouden. Was er vroeger wel eens sprake van een onverbiddelijke zwerftocht langs de misstanden, nu leiden zaken als vieze luiers en luidruchtige buren de aandacht af van de grote problemen van onze tijd. Dat de boze buiten wereld zich zo makkelijk niet buiten laat sluiten, blijkt in de loop van de avond en zo ontstaat voor de toeschouwer een beeld van een Hollands binnenhuisje anno nu: Neerlands Hoop Interieur. Voor Bram Freek is hiermee een volgende fase in hun artistieke loopbaan begonnen. Dat dit niet hoeft te leiden tot een totaal vernieuwde aanpak op liet toneel, spreekt vanzelf. Immers, een eenmaal gevestigde artiest doet er goed aan om er naar te streven dat hij niet een karikatuur van zichzelf wordtDe echte vernieuwingen kan hij beter aan de volgende generatie overlaten. Vrijdagavond 2 april a.s. wordt in de Martinuskerk aan de Willem Andriessenlaan 65 te Groenoord een grote evangelisatie-zangdienst gehouden. Medewerking hieraan verlenen het Martienerkoor uit Groenoord onder leiding van Rob Poels en de zo bekende Gert en Hermien van de t.v. Organist is de heer J. Groen. Kaarten één gulden per stuk zijn verkrijgbaar bij de wplgende adressen: Fam."ft. v.A Hammen, Sibeliusplein 90; fam. Winkelman, C. van Zantenplein 23; fam. v.d. Stoep, Hermuspad 27, Woudhoek; fam. Nels, Frenkelpad 27. Woudhoek; fam. v.d. Brink, Mèeuwensingel 76 en in de stad: Kerkelijk Kantoor, Lange Kerkstraat 35. Voor zover nog voorradig 's-avonds aan de zaal. Aanvang acht uur. Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 9-14 uur en 's-avonds na 18 uur. lc Tuinsingel 15. Schiedam Telefoon 010-26.14.17. Drie jongens uit Vlaardingen voelden zich geroepen op de Rijksweg 19 bij de Beneluxtunnel een nieuw spelletje te spelen: nl. „lijkje op de weg". Ze deden net alsof ze doodgereden waren en bleven doodstil liggen. Verschrikte autobestuurders haastten zich naar hun toe en dan liepen ze hard lachend weg. De politic haastte zich aan dit lugubere spelletje een einde te maken en nam ze mee naar het hoofdbureau. Daar zijn ze hierover duchtig onder handen genomen, zodat een dergelijk spelletje voorgoed tot het verleden zal behoren. Zondagmiddag liep de heer Brussé tezamen op met de heer K. G. Jongbloed op Let SVV-terrein, op weg naar de kantine. Ineens zakte de heer Jongbloed uit Schiedam (75) in elkaar en bleef bewusteloos liggen. Per snelle ambulance werd hij overgebracht naar het Noletziekenhuis, waar hij bij aankomst bleek te zijn overleden. De heer Brussé, die dus het laatste gesprek met deze man gehad heeft, is op condolatiebezoek bij zijn vrouw geweest en moest toen tot zijn verbijstering horen, dat de fiets van de heer Jongbloed op zondagmiddag bleek te zijn gestolen. Waarschijnlijk wist de dief niet van wie die fiets was. Als hij nu sportief is, zet hij die fiets neer bij de weduwe, Burg. Honnerlage Gretelaan 259. Dan is het geen lage streek meer, maar een sportieve daad. Hoewel... Aktueel is dit truitje in food/ marine/zwart en witte streep. Met modieuze aksenten zoals mouwmanchetten en splitjes. senien zoais MODEMAGAZIJN HOOGSTRAAT 155-157 TELEFOON 268027 Te koop: 2 bergmeubels met bar. Tel. na 17.00 uur: 707899. Te koop: 2 CV 2, 1969, prijs n.o.t.k. Brugmanstr. 35A, S'dam. U.V.V. Zomerkinderkledingbeurs tot 14 jaar op 7 april in de Ark. Hargplein, Kethel. Inleveren van 10-13.00, verkoop van 14-17.00, afrekenen uitsluitend van 18-20.00 uur. Inl. 704134 - 702359. Uw N.S. Vakantie Reizen Programma voor binnen- en buitenland bij Reisburo De Beer. Appelmarkt 6B. Te koop: Opel Rekord 1968. vraagprijs .600, Tel. 711949. Te koop t.e.a.b.: echt lederen bankstel 4-zits en 2 fauteuils plus koperen tafel; stapelledikant, 2 bedden en spiraaldekken. Boylestr. 41B. Te koop: sloop Volvo 121. 4 drs., autom.. incl. radioƒ.450—Tel. 704402. Rose-rode waterlelies 12.50 in voorraad bij De Plantentuin. Warande 198, geopend van 10.00-17.00 uur. Te koop: Morris 1100, bwjr. '70. i.g.st., met radio, /.II50.—Tel. 704643. Te koop: bankstel, vaste prijs 100,Tel. 730893. Werkster gevraagd voor 4 uur per week. Tel. 711995. b.g.g. 01807-14466, toestel 11 Woningruil. Aangeb.: 4-kamer maisonnette met C.V., huur ƒ.200,p.mnd. Gevr.: 3 of 4-kamcrflat met lift in Groenoord. Inl. tel. 375031. Ie koop gevraagd: Solex Wm. Pasloorstr. 50.

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 12