Jackpot en Lucifer op Lentebal BQ0T Duizend handtekeningen voor Van der Louw Met Pasen lustrum Pasar Dalam te S'dam Korsten GLENNY Zakkencentrale in de Teerstoof va* defiSm WILSON 'n nieuwe klok Provinciale Jongeren Dag in 's Gravenzande R.E.T. tijdens Goede vrijdag en pasen Extra voorstelling Poppentheater Haal 's een ander geluid in huis Eigentijdse haarmode Goedkeuringen van G.S. Stijl Hi Kies uit de gevarieerde collectie bi] JUWELIER Bij Dameskapsalon gebeurt het dit kan bijna iedereen.... Maar dit is aktueel HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 12 - WOENSDAG 14 APRIL 1976 dollond/van roon schiedam hoogstraat 73 telefoon 26 76 65 De puur natuurlijke soupiessc van scheerwol, vertaald in stijlvolle pakken. Wilson Glenny slaagt erin. nonchalahce en elegance onnavolgbaar te verenigen in één kostuum. O eksklusief bij herenkledingspecialisten Uw Wilson Glenny- specialist voor Schiedam e.o. EXCLUSIEVE HERENMODE HOOGSTRAAT 174 TELEFOON 26 95.37 Tijdens de komende feestdagen rijden metro, tram en bus als volgt. Vrijdag 16 april 1976 (Goede Vrijdag): De metro rijdt volgens de zaterdag- dienst. Wel zal 's-morgens vroeger met de 5-minutendienst worden begonnen dan op zaterdag het geval is. Tram en bus rijden volgens de normale werkdagdienst. Op sommige lijnen zullen tijdens ochtend- en avondspits iets minder wagens rijden dan op gewone werkdagen. Er wordt 's-avonds niet volgens de koopavonddienst gereden. Zondag 18 april en maandag 19 april 1976 (le en 2e Paasdag): Metro, tram en bus rijden volgens de zondagdienst. Vrijdag 30 april 1976 (Koninginnedag): Metro, tram en bus rijden als op zaterdag. Ook de .Jackpot" bekend door Sing my love song en Honolee honla zijn op dat bal te beluisteren. Heeft u al kaarten voor deze enorme dansavond in de sporthal „Margriet"? De groepen Jackpot en Lucifer, bij iedereen bekend van radio en t.v. zullen ook hun medewerking verlenen op het grootse Lentebal, dat zoals reeds werd medegedeeld zal plaats hebben op zaterdag 24 april in de sporthal „Margriet". Kaarten a ƒ.25,voor twee personen kunt u bestellen door storting van dit bedrag op postrekening 709 van de Algemene Bank Nederland te Rotterdam, ten gunste van het rekeningnummer 502452935 onder vermelding van „Lentebal". Op het toegangsbewijs kunt u een weekendreis winnen naar Parijs of Londen, beschikbaar gesteld door het reisbureau „De Snelle VJiet" te Schiedam. Dinsdag 13 april om half drie wordt er in het Zoldertheater in de Teerstoof een extra poppenvoorstelling georganiseerd in verband met de Paasvakantie. Poppentheater Merlijn van Maaike en Rien Baartmans zullen optreden met het programma „Slingertje en de schat van het Apeneiland". De korte inhoud van het stuk is: Als Slingertje 's-avonds laat in bed ligt, wordt hij gestoord door een onverwachte gast. Het is de witte aap Blanko. Blanko heeft een cadeau voor Slingertje meegenomen: een apesprookjesboek. Dit boek wordt de aanleiding voor Slingertjes Avontuur. Slingertje komt terecht op het Apeneiland. Hij raakt bevriend met de Apekoning en helpt hem de schat van het Apeneiland te bewaken. Zo onmoet Slingertje zijn „oude" tegenstander Rover Kinnebak... Dinsdag 13 april in het Zoldertheater in de Teerstoof, aanvang 14.30 uur. Prijs ƒ.2,50 p.p. en leeftijd vanaf 4 jaar. Meester horlogemaker Dr. Wibautplein 15 telefoon 70.69.05 Ruime parkeergelegenheid Op 2 Paasdag 19 april a.s. wordt in 's-Gravenzande de Provinciale Jongeren Dag van Zuid-Holland gehouden. Deze manifestatie is bestemd voor jongeren van 16 jaar en ouder. Jaarlijks het is alweer de 1 le P.J.D. komen er zo'n 600 jongelui. Het programma bestaat uit: Voetbal- en volleybalwedstrijden; creatieve activiteiten zoals leerbe werken, tingieten en volksdansen; en praten en kijken n.a.v. het theam „Neem een vluchteling mee naar de P.J.D.". In de late middaguren is er een optreden van de mimegroep „Kruimels". 's-Avonds is er een groot slotbal m.m.v. „The Dickson Brothers Band". Verder is er een optreden van Peter Blankert en zijn groep. Aanvang 9.30 uur, einde 22.30 uur. Plaats: Gebouw „De Brug", Kon. Julianaweg, 's-Gravenzande. Kosten voor de hele dagƒ.11,Kaarten zijn 4 verkrijgbaar bij: Bureau C.J.V. Zuid-Holland, Vond el weg 26, Rotterdam 3001, tel. 010-124701. Tijdens een werkbezoek, dat burgemeester A. van der Louw van Rotterdam aan de wijk Oud- Mathenesse bracht, heeft een onbekend gebleven dame namens de heer B. Sterenburg duizend handtekeningen overhandigd voor het verkrijgen van een eigen dienstencentrum in deze wijk. De heer Sterenburg is hier al weken mee bezig. Of zijn wens in vervulling zal gaan? Afwachten maar. Zoals bij velen bekend zal zijn is het Zoldertheater in de Teerstoof met een nieuwe activiteit begonnen n.l. het theatercafé alweer en op donderdag 15 april zal de cabaretgroep NV Zakkencentrale en Zn. en Co. een uurtje voor de bezoekers optreden. Het bijzondere van dit theatercafé zijn de eraan vastgekoppelde theateractiviteiten. Het bestuur wil op deze donderdagavonden als attractie onbekende cabaretgroepen laten optreden en om te beginnen is dit de bovengenoemde cabaretgroep. De cabaretgroep NV Zakkencentrale en Zn. en Co. brengt dit seizoen haar programma „nettumens". In dit muzikale programma staat de mens in z'n dagelijkse doen en laten centraal, waardoor dit programma hoofdzakelijk sociaal getint is. Teksten en muziek zijn door de vier leden tellende groep zelf geschreven, resp. gecomponeerd. De muzikale begeleiding bestaat uit accoustische en elektrische gitaren, elektrische piano en drums. De toegang voor deze theatercafé avonden is voorlopig gratis. Aanvang van deze café avonden is ongeveer half negen tot twaalf uur en een ieder is van harte welkom. Het theater zal het hele Paasweekeinde gesloten zijn (zowel poppenvoorstelling als avondvoorstellingen). Op zaterdag 17 april en de beide Paasdagen, alle dagen non-stop vanaf 12.00 uur tot 's-avonds laat zal voor de vijfde maal in successie in de Sporthal Margriet te Schiedam de Randstad Pasar Dalam worden georganiseerd. van de specifieke gerechten in de vele eetstands, de stands met kunstnijverheid, sieraden, kleding en vele andere zaken uit oost en west. ARTIESTEN KINDERP AASMASKERADE De per traditie op de Pasar in Schiedam aanwezige Paashaas is de inspiratie geweest voor de dagelijks te houden wedstrijd in het showen van zelf gemaakte Paashaasmaskers. Deze wedstrijden, toegankelijk voor de lagere schooljeugd, vinden op alle Pasardagen plaats om 16.30 uur en wel zaterdag voor de jeugd tot 8 jaar, le Paasdag voor de 8-10 jarigen en 2e Paasdag voor de jeugd van 10-12 jaar. Kinderen die aan de Paasmaskerade willen deelnemen dienen zich als volgt te melden bij de jury in de Sporthal Margriet te Schiedam: tot 8 jaar: zaterdag 17 april tussen 12.00 en 13.30 uur; van 8-10 jaar: zondag 18 april tussen 12.00 en 13.30 uur (le Paasdag); van 10-12 jaar: maandag 19 april tussen 12.00 en 13.30 uur (2e Paasdag). Aan de Paasmaskerade deelnemende kinderen hebben op de selectiedag van hun leeftijdsgroep op vertoon van het zelfgemaakte masker gratis toegang. Alle deelnemende kinderen ontvangen van de Paashaas een attraktie, terwijl bovendien in de dagelijkse finales aantrekkelijke prijzen, zoals diverse sportartikelen en een skelter te winnen zullen zijn. De hoofdprijs in de superfinale voor de finalisten van alle leeftijdsgroepen op tweede Paasdag is een kindersportfiets. De finales zullen worden geleid door de bekende presentator van kinderprogramma's, Franklin, die ook elke middag een speciaal kinderprogramma zal presenteren. Behalve door Sandra, onze vertegenwoordigster tijdens het Eurovisie Songfestival, op zaterdagavond wordt zondag in de avonduren opgetreden door Saskia Serge, terwijl op maandagavond Barbara Bas voor een gezellige sfeer zullen zorgdragen. Elke avond om ca. 18.30 uur kan het publiek kijken en luisteren naar muziek en dans uit Indonesië, uitgevoerd door Retno Wati, begeleid door The Beachcombers, het orkest dat de zaterdagavond met dansmuziek geschikt voor iedereen zal afsluiten. Op zondag- en maandagavond zal de dansmuziek verzorgd worden door het bekende orkest The Instruders, terwijl op zaterdagavond tevens een optreden, bestaande uit exotische dansen, zal worden gepresenteerd door The Black Pearl Dancers. Wilt u precies weten wie wanneer optreedt dan kunt u tijdens de openingsuren van de Pasar Dalam bellen naar no. 010-705044. Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland hebben goedkeuring verleend aan besluiten van de gemeenteraad van Schiedam waarbij, bij wijziging van de Begroting 1975, de volgende kredieten zijn verleend: ƒ.50.000,— voor een onderzoek i.v.m. het Centraal Antennesysteem; ƒ.8.000,voor de schadeloosstelling en de rentevergoeding i.v.m. pacht ontbinding. GEHELE GEZIN Behalve genoemde kinderprogramma's en Paasmaskerade zal er op de Pasar Dalam een crèche en een „doe het zelf' speeltuin met o.a. bordteken wedstrijden, verven, kleien etc. te vinden zijn. De goklustige bezoekers zullen terecht kunnen bij een spelautomaten-centrum en diverse kermis attracties. Behalve van de modeshows, zowel 's-middags als 's- avonds, kunnen de bezoekers genieten Met deze coupes in uw haar kunt u zich vrij en ongedwongen be wegen. Het haar valt weer hele maal in model dankzij de spec, kniptechniek. De prijzen zoals altijd erg voor delig. De mode is niet voor een enke ling maar voor iedereen. Haarmode 1976 Alleen al in ons eigen belang willen wij graag dat u er modieus uit ziet en tevreden over ons bent Tot binnenkort. SALONS KORSTEN is ook bij u dichtbij. Niet bespreken. Lorentzlaan 66 (Oost) v. Ruysdaeliaan 27 (West) Parkweg 5 (bij Beatrixpark) Ouddorpsestraat 31 (Zuid) TELEFOON 731952 De groep „Lucifer" alom in het land bekend, verleent aan het Lentebal op zaterdag 24 april a.s. hun gewaardeerde medewerking.

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 12