- Familie berichten °€c i o Kapsalon Allure boekt succes met Eugene methode J. VISSER Goedkeuring van G.S. Vrije Toegang De Vormer P. H. J. K. v.d. Boogert JAARLIJKSE TRADITIE VEEMARKT SCHIEDAM s>& J. Streng S. M. Streng-Lühring De Lange's doe het zelf Warenhuis B.V. Kontaktavond oud strijders in De Kreek 29.90 13.75 2.95 4.95 7.75 12.95 179.- 24.50 8.75 Begrafenis- en Crematieverzorging -tÖ* G&' - algen: C. J. v.d. Klink, Zwijgerlaan volop tropische groene planten, cacteeën, plantenbakken enz. achter onze zaak. ROTTERDAMSEDIJK 423 TEL. 26.01.55 (4 lijnen) SCHIEDAM Centrum Vlaardingen Gedempte Biersloot 35 Tel. 010-345439 Nu uw kans om goedkoop maar oerdegelijk gereedschap aan te schaffen. Bankschroeven van 45.- nu Stalen klauwhamer van 19.95 nu Priemen van 4.25 nu Steekbeitels van 9.90 nu Ijzerzagen Zagen van 14,95 nu Nieuw, de Skil oplaadbare sch roever een snoerloos wonder nu in hippe jeans schoudertas 5 Delige Gereedschapskist van 33.50 nu Waterpas van 9.95 nu HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 4 VRUDAG 30 APRIL 1976 Met droefheid geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer, zwager en oom GERARDUS ARNOLDUS KOSTER echtgenoot van W. C. Lenos op de leeftijd van 59 jaar. W. C. Koster-Lenos S. H. v.d. Vooren-Koster P. v.d. Vooren A. Post-Koster P. A. Post Bryan en verdere familie Schiedam, 28 april 1976 Geert Reinderstraat 40b. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68, Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar: vrijdag 30 april van 20.30-21.00 uur. De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 1 mei a.s. om 9.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Laan van Spieringshoek te Schiedam. Vertrek vanaf het woonhuis om 9.15 uur v.m. Met droefheid geven wij u kennis dat heden, na een langdurig lijden van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze dochter, zuster en tante CATHARINA VAN ROSSUM op de leeftijd van 49 jaar. Namens de familie: C. Vervoort Schiedam, 27 april 1976. Middelharnissestraat 43a. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 1 mei om tien uur op de begraafplaats aan de Laan van Spieringshoek te Schiedam. Vertrek vanaf het woonhuis kwart voor tien. Gelegenheid tot kondoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Nassaulaan 68 - Schiedam Telefoon 010-267678 en 268205 b.g.g. 708377-708018-370285 Rouw- an ontvangkamers beschikbaar Dag en nacht directe hulp bij overlijden Namens wederzijdse fa milie betuigen wij onze oprechte dank voor het betoonde medeleven tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn man* MARINUS VAN DEN BERG Uit aller naam: B. M. A. v. d. Berg- v. d. Stel en kinderen Schiedam, april 1976 Wilhelminastraat 16 vraagt inboedels, bank stellen, eethoeken, ra- diokombinaties, koelkas ten, gashaarden, antiek etc. Alles tegen kontante betaling. 70 21 22 - 33 26 80 Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland hebben de goedkeuring gehecht aan besluiten van de Gemeenteraad van Schiedam waarbij de volgende kredieten zijn verleend. Bij wijziging van de Begroting 1975: -ƒ.1.370.000,voor de bijkomende werken t.b.v. de realisereing van het polderbemalingsplan. -ƒ.1.125.600,— voor de rehabilitatie van de Slachthuisbuurt. -ƒ.500.000,voor diverse aankopen krachtens raads-delegatie. -ƒ.52.930,voor de aanschaf van een gas-gestookte cv-installatie voor de Sint Catharinaschool. Bij wijziging van de Begroting 1976 (de formele goedkeuring zal volgen wanneer de begroting is goedgekeurd): -ƒ.13.000,voor de aanschaf van gaskachels t.b.v. de bejaardensociëteit aan de Lange Nieuwstraat 181. - ƒ.9.900,voor de automatisering van de Gem. Woningdienst. -ƒ.6.000,voor de aanschaf van een geluidsfilmprojektor en verduisteringsgordijnen t.b.v. de politie. - ƒ.250,voor het aanbrengen van een bromfietshelmrek bij de Willem de Zwijgerschool. - ƒ.25.000,voor het treffen van spoedeisende voorzieningen in aangekochte panden. Uitvaart- en Krematieverzorging Louise de Colignystraat 8, Schiedam Tel. 010-26.53.74, b.g.g. 26.51.89/26.11.49 Rouwkamers en aula beschikbaar. HERENKAPPER MARTIN LOCH B.K. Laan 245, Schiedam VOOR IEDERE HAIRSTYLE ZONDER AFSPRAAK A» A» A A» A» «ft. «ft» A «ft. A» «ft» A A A A. A» A «ft, A A A» «A A A» A» A A A- ,'ft. A A» «ft- A. «ft «ft A te houden op zaterdag 22 mei a.s. van 8-14 uur terrein: centrum Schiedam. Aangevoerd kunnen worden: koeien, kalveren, paarden, pony's, schapen, lammeren, zeugen met biggetjes etc. Geen marktgeld - dus vrije aanvoer Extra geldprijzen: 100,- voor de beste aangcvn»- 150,- voor 150,- voor 100,- v' F"' het de best ,cslo- CjsP^ mei 1976. Let op! Rashonden met 3 maanden schriftelijke garantie en service, ca. 25 rassen voorradig. Erkend dierenhandel en trimsalon Ria v.d. Hoven, 3e Pijnackerstr. 3-9, Rotterdam. Tel. 657166. së së eë eè së së së së së së së sé eë Woensdag 12 mei a.s. hopen onze lieve ouders, grootouders en overgrootouders en hun 55-jarig huwelijk te herdenken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Schiedam, 28 april 1976 Pr. Frederik Hendrikstraat 12B Receptie van 16.00 tot 18.00 uur f» l i Ifl *,'1?'IM?'iJU'V e gj'jj i'i'l'i' '$'3>«Tï/'t» t i?'f "é- 0 Filialen tf Lange Kerkstraat 5 rgantsatie C.C.S. tf Stations Bloemenkiosken Stationsplein Schiedam Te koop gevraagd: alle soorten meubelen, zowel modern als antiek en grootmoeders tijd. Hoge prijzen. Tel. 263876 of 264415. Iedere kapsalon blijft in alle opzichten „bij" in het vak en volgt de haarmode- en kniplijn op de voet. De tegenwoordige tijd vr&Agt daar eenvoudig om en men staat er eigenlijk niet bij stil, wat of hier allemaal voor komt kijken. Van mijn eigen kapper wéét ik, hoeveel eisen hieraan gesteld worden. Vandaar mijn diepe bewondering telkens weer opnieuw over de gouden handen van de kapsters. Ik neem er voor de zoveelste keer mijn petje voor af, want ik vind het een meestervak. Dat mag u gerust weten. Ik profiteer er dan ook elke week opnieuw van, want wat begin je, als je haar doodgewoon „rot" zit? Het echtpaar Ben van Rheenen en Henny Schilte, eigenaars van de kapsalon „Allure" aan de Mgr. Nolenslaan 337, hoek Dr. Wibautplein, heeft zich sinds twee jaar toegelegd op de methode „Eugène", dat het „Labotoire des Cosmetologistes" in Parijs heeft ontwikkeld (na jarenlange research) en het ook voortdurend bij houdt. Het team bestaat onder meer uit huidartsen en brengt steeds nieuwe produkten op de markt ter vervanging van de oude. Want men is steeds bezig om tot een nog bétere resultaat te komen. Belangrijk is hierbij, dat de kapsters steeds „bij" blijven, zoals het een goede kapsterszaak betaamt. Het succes van de „Eugène -methode" dankt men vooral aan de samenstelling van de produkten. Zo is een shampo hiervan nooit schuimend, maar reinigt het de hoofdhuid wel volkomen, omdat hierin emulsies zijn verwerkt. De cremekleurige vloeistof heeft meteen de belangrijke taak de hoofdhuid te verzorgen en te stimuleren. Heel nieuw daarbij is de reinigingsmethode „Bain de bone et des plantes" of duidelijker gezegd: een „modderbad" van een plantenextract. Het resultaat hiervan is verbluffend: het haar wordt niet alleen glanzend, maar het valt ook soepel langs het gezicht. De hoofdfunkties worden hiermede in evenwicht gebracht. HAARPROBLEMEN Er zijn dames, die tobben met uitgesproken haarproblemen, zoals sterke haaruitval en dus bijna een soort kaalheid. Men durft niet naar een kapster te gaan, waardoor het alleen maar erger wordt. Het Parijse laboratorium heeft zich hiertegen geweerd en middelen op de markt gebracht, die men ook bij kapsalon „Allure" kan bekomen. Na behandeling wordt de hoofdhuid extra geprikkeld en dat bereikt men door een lichte massage van de hoofdhuid en de hals. Om dit euvel helemaal te bestrijden, zijn er daarom ook lotions, speciale verstevigingen en heel aparte haarlak verkrijgbaar. Geen ónnodige zorgen dus als u haarproblemen heeft. Kapsalon „Allure" weet met deze methode overal raad op. SPECIALE TEST Wil men weten, wélke behandeling een klant nodig heeft, dan trekt men heel eenvoudig een paar haren uit en worden deze onder een microscoop bekeken. „Eugène" heeft hier speciaal een microscoop-projector voor ontworpen. Een klein tv-tje, waarop de klant zelf kan zien, hoe of de haarwortels eruit zien. En deze vergelijken met Anderen, die op een kaart staan afgebeeld. Bijzondere gevallen dikwijls, waaraan het echtpaar Van Rheenen dankzij de „Eugène-methode" alle zorg kan besteden. Zij stellen na het onderzoek hun diagnose en lezen af, hoe of de conditie van het haar is en wat men eraan kan doen. Een speciale behandeling wordt dan in de salon toegepast, al kan men ook thuis aan deze kuur medewerken. Ideaal voor de wérkende vrouw dus. Heel veel geduld en tijd moet men hier voor over hebben, licht het echtpaar Van Rheenen toe. Maar dit alles valt wég. als men ziet, hoe of het haar bij de dag opknapt. En dét is toch de bedoeling. Je moet er daarom zélf wat voor over hebben, anders kan je het net zo goed laten. De „Eugène-methode" is voor een leek nogal ingewikkeld, maar de gebruikname ervan kent men in kapsalon „Allure" volkomen, zodat u zich met een gerust hart aan die behandeling kan overgeven. Je moet het alleen maar wéten. Vandaar dat ik vandaag even de aandacht vestig op deze kapsalon aan de Mgr. Nolenslaan 393, hoek Dr. Wibautplein. Stap er dus gerust eens binnen, vooral als u haarklachten heeft. Maar ook zónder die klachten wordt u er prima geholpen. Henny van Rheenen is lid van de Technische Club „Marcel", afdeling Zuid-Holland in Delft. Dus helemaal „bij" in de kapperswereld. Met drie kapsters staat het echtpaar van Rheenen geheel tot uw dienst. Afkomstig uit Den Haag, waar zij ook een kapperszaak hadden, hebben zij zich hier in Schiedam (Nieuwland) een goede naam verworven. Vooral in de moderne knip- en föhntechniek hebben zij zich speciaal toegelegd, al is dat wel alleen voor de jongere generatie weggelegd. Maar er kunnen verrassende resultaten mee bereikt worden. M. Dinsdag 4 mei heeft de maandelijkse kontaktavond van de oud-strijders in Schiedam plaats en wel in gebouw „De Kreek" aan de Lange Haven 92. Aanvang: acht uur. SCHIEDAMSE NOTITIE De eerste disco-avond van de volkstuindersvereniging „Vijfsluizen" heeft op zaterdagavond 1 mei plaats in het clubgebouw. De muziek wordt verzorgd door Music-Power", aanvang 20.00 uur. Te koop: Philips draaitafel, in staat van nieuw, ƒ.80,Tel. 010- 709142. Te koop: dwerggeitje en bokje, 5 mnd. oud. Te bevr.: Maasstr. 9. S'dam. Villerius-Reisburo, Broersveld 167 biedt aan: 2 dagen Parijs vanaf 1 mei, elke zaterdag, volledig verzorgd met excursies, voor slechts ƒ.109,p.p.

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 4