Ravotten met de leiding, altijd leuk Als het buiten regent is het binnen goed verpozen HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 25 - WOENSDAG 21 JULI 1976 ekker Hapt weg zo hongerige met magen Kijk, niets gaat verloren. Na het schillen en het aangenaam verpozen in de eetzaal rest er voor de belendende koeien de schillen en... nee hoor, niet de dozen... Visserstraat 5, waarschuw ik vast dat hij zaterdag met een jampot met sprinkhanen naar huis komt, zelf gevangen. Henny Rigters uit de Louise de Colignystraat amuseerde zich best achter de pingpongtafel. Anneke Chaterlain uit de P.K.O.-laan las op haar gemak het blad „Bobo". Ben Zuidwijk uit de Edisonstraat oefende met oom Teun om de klepperkunst machtig te worden. Hij wil later dolgraag journalist worden en misschien zien we hem later dan nog weieens op de redaktie. Frank Nesse van de Delflandseweg in SVV-shirtje verklapte me dat hij straks voor E 1 uitkomt. Hij wordt later vast een goedbetaalde speler. Zomaar wat indrukken van een bezoekje aan het weekkamp van „Het Singelkwartier" in Loon op Zand. t Was heerlijk om via die koperen gong toen gekocht tijdens het weekkamp in Hulshorst (dat ik zelf meemaakte) al die kinderen naar de eetzaal te mogen „bellen". De tijd stond weer even stil. Zaterdagmorgen keren ze weer terug naar Schiedam en natuurlijk zorgt u, als ouders, dat u hen tussen kwart over elf en half twaalf opwacht en zorgt voor een grandioze ontvangst bij de Prinses Beatrixschool. M1EKE Piepers jassen is nog wat anders dan klaverjassen. Ook de heren van de kampleiding draaien er voor op. En dan krijg je natuurlijk wel iets dikkere schillen dan als de piepers door dameshanden gaan. Maar, vele banden moeten hier nu eenmaal licht werk maken en hij kan er wat van!

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 25