veriaagd Ti éSè '77 //7 rD\R?CTi DRIVS OPtf/Mw/rfMitS, J L dort$ k dort TT «aT Ti dort' De Sinclair 805 samen met de 805 Q in één koop zelfs geen 168.-, maar slechts 149.-. AKAI Wa (WClUS/£f - [Lu/PSPREkSRS^ 'M Bi Technics liV Sansui TU 4400. Schitterende tuner met selectieve ontvangst van FM en middengolf. Uitgerust met signaal sterkte- en afstemmeter, duidelijk af leesbare afstemschaal en „stille" af stemming. Uitstekende specifikaties en fraaie strakke vormgeving in mat zwart. Nu bij Allwave-hifi van 798,-, voor 469,-. AS 2000 Schitterende direct drive draaitafel met een machtig zwaar plateau Twee snelheden met fijnaf stelling en verlichte stroboscoop Fraaie S-vormige uiterst gevoelige arm met traploos instelbare naalddruk en dwarsdrukkompensatie Hydrau lische armlift Natuurlijk voorzien van een hoogwaardig element. Deze, ook om te zien, schitterende draaitafel kan inu weg van 798 -, voor 399.- Akai 4000 DB. Kwaliteitstapedeck met drie geluidskoppen. Vier sporen en twee snelheden, 9'/2 en 19 cm/sec. Frekwentiebereik 30 tot 23000 Hz (19 cm). Uitgerust met Dolby B, band- soortschakelaar en viercijferige band teller. Talloze gebruiksmogelijkheden als duoplay, multiplay, echo en mixing. Aansluitingen voor hoofd telefoon en mikrofoons. Naband- kontrole, dus de opname is direkt te vergelijken met de bron. Geschikt voor 18 cm spoelen. Nu van 1028,-, voor 698,-. Dart frontload hifi stereo cassette deck Schitterend, modern uitgevoerd cassettedeck met hoog frekwentie bereik en 'aparte schakelaar voor gewone en Cr02 cassettes Duidelijk afleesbare VU meters voor opname en weergave. Aansluitmogelijkheid- voor stereo mikrofoon en koptelefoon Soepel en snel terugspoelmecha- nisme, zeer geringe wow flutter Werkelijk een weergaloos mooi apparaat voor een zot lage prijs, van 498.-. voor 279.-. BMW bolluidspreker. Zorgd voor een uitstekende weergave van autoradio en/of autocassettespeler. Groot ver mogen. Uitgevoerd in gedistingeerd met zwart. Per stuk 15.- Dart partytime stereo elektrogrammo- foon. Draaitafel met drie snelheden en automatische afslag De versterker heeft gescheiden toonregeling, extra aansluitingen voor tape of cassette deck, en een ruim uitgangsvermogen. De beide bijgeleverde boxen geven het geluid fraai onvervormd weer over een zeer groot frekwentiebereik Afwer king in fraai hout, kompleet met transparante stofkap voor de onge looflijke prijs van 119.-. Dart CS 5200 stereo cassettedeck Fraai kompakt deck met automatische opnamesterkteregeling en autostop Frekwentiebereik 80 - 10000 Hz Voorzien van bandteller Gunstige signaal/ ruisverhouding en uitsteken de kanaalscheiding Eigenlijk veel te mooi om zo maar in de opruiming weg te geven Kompleet met aansluit- snoeren van 398 voor slechts 159.-. AS CSR-9000 autoradiocassettere corder Volledig stereo, FM ontvangst en natuurlijk middengolf. Voorzien van indicatielamp voor radio, casset tespeler en stereo-ontvangst. Uitste kende specificaties en gemakkelijk in te bouwen. Ze gaan bij Allwave-hifi nu weg van 398.-, voor maar 229, Akai AA 5210. Weergaloos goede versterker met een vermogen van 2 x 30 Watt. Frekwentiebereik 20 tot 50.000 Hz en een te verwaarlozen lage vervorming. Aansluitmogelijkheden voor tape- of cassettedeck, platen speler en nog een geluidsbron. Mikro- fooningang en aansluiting voor kop telefoon aan de voorzijde Zeldzame koop nu bij Allwave-hifi van 618.-, voor 299,-. SD 302 autocassettespeler, met een verrassend goede stereo-weergave en voor dit apparaat uitstekende specifi caties Frekwentiebereik 70 - 10.000 Hz, wow flutter max. 0.35% en een signaal/ruisverhouding beter dan 40 Db. Gemakkelijk in te bouwen, zeker nu de prijs is verlaagd van 149 - naar 79.- «WlWl Texas Instruments SR - 51, het sum mum aan elektronika in zakformaat Kent naast alle rekentechmsche mo gelijkheden van de SR - 50 ook funkties voor veelsoortige berekenin gen in de logistiek en statistiek All wave-hifi brengt deze komplete zak computer van 848 - voor slechts 249,-. Texas Instruments SR 50A. De nieuwe uitvoering van de onover troffen SR 50 elektronische reken machine En wat heeft deze machine verschrikkelijk veel mogelijkheden1 Werkelijk alles kunt u ermee be rekenen. Van logarithmen tot in- Igewikkelde trigonometrische bereke- "ningen, machtsverheffen, wortel trekken en de meest eenvoudige of gekompliceerde vermenigvuldigin gen Kan natuurlijk ook gewoon op tellen, aftrekken en delen Kapaciteit 10 cijfers. Een zakcomputer, voorzien van 45 effektieve toetsen. Bij uitstek geschikt voor studenten en weten schappers. Kompleet met lichtnet- adapter, nog steeds voor die hele lage prijs: geen 470,-. maar 179.-. Buitenkans voor scholieren en hus vrouwen die zelf de boodschappenli|St wel eens willen optellen '52® Dartronic. Kompakte elektronische rekenmachine met formidabele eigen schappen Kan natuurlijk optellen en aftrekken, delen en vermenigvuldigen. Maar ook worteltrekken en machts verheffen Bovendien is dit reken wonder uitgerust met een geheugen en een erg handige procententoets Duidelijk afleesbare groene display en ook nog een konstante faktor Neem nu mee van 119 -, voor nog maar 39.-. Interton PC 4019. Elektronisch zak- rekenwondertje dat verschrikkelijk veel kan. Naast de basisfunkties kunt u met dit apparaatje procentbereke ningen maken, worteltrekken, kwa drateren. Uitgerust met geheugen en instelbare komma De cijfers op de display gaan na 15 sec automatisch uit, dus stroombesparend Met een., druk op de - toets maakt u ze weer zicht baar. Normaal 199.-, nu voor 49. Delft, Qude Langedijk 13, tel 015 - 13 11 44 Amsterdam, Damrak 91, tel 020 - 22 53 44 Rotterdam, Hoogstraat 171, tel 010 133740 Haarlem. Grote Houtstraat 16, tel 023 - 32 00 58 Utrecht, Oudegracht 163, tel 030 31 85 85 ü?r. Haag, Passage 54 tel 070 64 94 00 Amstrad Muziekcentrum. Bestaande uit: twee Engelse topklasse-luid- sprekerboxen met grote belastbaar heid en breed frequentiebereik, tuner, krachtige versterker, draai tafel en fraaie cassetterecorder Ont- vangstbereiken FM (stereo), midden golf, langegolf en kortegolf Ver sterkervermogen 2x20 Watt kontinu. De draaitafel is voorzien van een extra zwaar plateau en een uitgeba lanceerde toonarm met perfekt MD element, dat volgens het RETMA- Stereo autocassetterecorder, een voudig in te bouwen in iedere auto. Dankzij het grote vermogen lijkt uw auto nu wel een kleine cpncertzaal, gevuld met uw eigen lievelingsmu- ziek. Voorzien van toonschakelaar en moderne schuifregelaars. geen 179 - maar slechts 99.-. Kost Munditone wekradio met digitale tijdaanduiding. Ontvangst van FM en middengolf Zeer fraaie vormgeving. Slaap in met muziek en wordt er zoetekens door gewekt. Van de prijs zult u niet wakker liggen Nu van 129 - voor 69.-. systeem bevestigd is. U kunt dus in een handomdraai ieder element, zelfs het duurste, bevestigen! De in gebouwde cassetterecorder is ge schikt voor chroöm-dioxyde en nor male cassettes. Met indikatielampje. En let eens eventjes op dat nandige cassette-opbergvak! Wat een moge lijkheden. Wat een techniek! Ook een afstemmeter, een VU meter voor de cassetterecorder, een AFC scha keling en tal van aansluitmogelijk heden ontbreken niet. De schar nierende stofkap blijft in iedere ge wenste stand staan en kan tijdens het afspelen gesloten worden. En nog nooit werd vertoond, dat een kompleet stereo-centrum voorzien was van twee ongelooflijk goede Engelse luidsprekerboxen van Super klasse! (Kosten los zeker 200,- per stuk1) Betaal voor de hele installatie, geen 1798,- maar 998,-. Technics SG 1020L. Kompleet mu ziekcentrum van grote klasse be staande uit tuner/versterker, platen speler en cassetterekorder, kompleet met twee losse boxen. Ontvangstbe- reik omvat drie golfgebieden, mid den- en langegolf en FM. Platen speler met groot plateau en hydrau lische lift. Cassetterekorder met bandteller en niveaubegrenzing. Ex tra aansluitmogelijkheid voor tape deck en twee mikrofoons. Dit brok kompakte kwaliteit geheel kompleet nu van 1199,voor 699.-. Sinclair 805. Schitterende versterker met fraai matzwart front, voorzien van moderne schuifregelaars. Konti- nu-vermogen maar liefst 2 x 25 Watt. Diverse filter- en regelmogelijkhe den en aansluitingen voor stereo-apparatuur. ledereen deze klasse versterker bouwen, alle kan hij kost 99,-. bij Allwave-hifi slechts Sinclair 805 O vier kanaals decoder eindversterker bouwkit. Ook-helemaal geprepareerd Door iedere knutse laar te monteren zonder te solderen of andere moeilijke verbindingen te maken. Met de 805 Q wordt niet alleen de Sinclair versterker uitgebreid tot een volledige 4-kanaals unit, maar elke versterker. Want de 805 Q kan op elke versterker worden aangesloten. En dat voor de belachelijk lage prijs van 69.-.

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 16