SCHRIJVER SCHIEDAM viert een heel jaar feest! ifl mm elke koper in dit jubileumjaar maakt kans op een gratis naar keuze t.w.v. f 2000 woninginrichting b.v. I Elke jubileum-klant ontvangt een prachtige wandtegel. Gratis koffie en bonbons. 's-Gravelandseweg 600. Schiedam telefoon 010-70 87 81 Ruime parkeergelegenheid en 5 minuten lopen van het station. Lijkt het niet heerlijk, om Uw vakantie door te brengen op zo'n zuidelijk, zonovergoten strand, aan de Middellandse zee? Of gaat U liever naar wonderschoon Skandinavië? Of vindt U het nog prettiger in de bergen van Oostenrijk, Zwitserland of de Balkanlanden? Dat kan allemaal! De keus is aan U! Wat moet U daar voor doen? Als in de zaak bent om meubelen, tapijt, gordijnen of bedden te kopen, ontvangt een deelnemerskaart U schat hoeveel knikkers er zitten in de grote fles die staat opgesteld in onze etalage. U maakt een leuke slagzin of rijm. Eind december zal een onpartijdige jury beslissen wie de vakantiereis t.w.v. f 2000,- heeft gewonnen. Het gaat bij Schrijver om de knikkers, daarom zijn er het hele jaar speciale aanbiedingen, hieronder ziet Cl enkele voorbeelden. A Klassieke slaapkamer. Prachtig uitgevoerd in echte slijplak in gebroken wit. Ledikant in diverse maten leverbaar. Alle onderdelen zijn los te leveren, zodat G elke opstelling kunt kiezen. Zoals afgebeeld: 2 pers. ledikant, 2 nachtkastjes, bovenbouw met verlichting en afsluitbare kastjes, hoge ladenkast en toiletmeubel met 3 delige spiegel f 398,- Rundlederen elementen groep. Met deze elementen kunt G elke samenstelling maken. Hoekbank, losse banken met of zonder armleggers of 3 zitsbank met losse fauteuils. Alle elementen kunnen simpel aan elkaar gekoppeld worden. Geheel uitgevoerd in rundleder, keuze uit 7 kleuren. Prijs als afgebeeld f3250,- üw meubelen zijn bij Schrijver geld waard! Als G nieuwe meubelen koopt, kunt G de oude Bij Schrijver inruilen. Voordat G beslist welke meubelen G kiest, worden de 'oude' bij G thuis getaxeerd, zodat G weet wat G ervoor terug krijgt. Bel Schrijver eens voor een vrijblijvende taxatie. Het bedrag zal G zeker meevallen, want Schrijver geeft G er een goede prijs voor terug. SCHRIJVER'S

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 20