\C' t Huwelijksboot lag onder water en dus doken ze diep onder.... Tafeltennissers Perfekt nog niet op dreef HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 45 - WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1976 Onder de erehaag door naar de trouwzaal. Het grote moment voor de ambtenaar van de burgelijke stand. En hier is dan je trouwboekje, laat het niet ai te nat wor- bruid kussen is iets anders dan genieten van een ex- den. clusieve bonbon. „Nu moetje natuurlijk niet aan de gang blijven" denkt de nog natte bruidegom, als Gerard Verhulsdonk hengelt naar een frisse kus van zijn bruid. Met een in alle perfectie uitgevoer de ludieke reprise werd zaterdag het huwelijk tussen het duiker- spaar Jan Perdaems en Thea Hol leman in het Rotterdamse zwem bad West door de Schiedamse WD-voorzitter Gerard Verhuls donk, voor deze gelegenheid amb tenaar van de burgelijke stand, voltrokken. Op de bodem van het basin vond de herhaling plaats van wat zich eerder in het oude stadhuisje had afgespeeld. Jan en Theo beloofden elkaar eeuwig trouw met het borre len van de lucht uit hun duikmas- kers. Een groot aantal belangstel lenden was getuige van beide ritue len. In duikerspak gestoken club vrienden vormden een erehaag voor het bruidspaar dat zelf even eens compleet gebroken had met het conventionele. Na de natte en geluidloze huwe lijksbevestiging in het zwembasin kwamen leden van de „Sea View" als een school speelse dolfijnen op het bruidspaar toe zwemmen voor het aanbieden van hun gelukwen sen. Uiteraard was het officiële hu welijk tevoren in Schiedams oude raadhuis voltrokken, eveneens ten overstaan van de heer Verhuls donk. Het schriftelijk wisselen van de vragen onder water gesteld door ambtenaar Gerard Verhulsdonk. Thea wil wel, wat Jan gelaten schijnt te aanvaarden. Het debuut van tafeltennisvereniging Tapijthal Perfekt in de tweede klas is op een grote terleurstelling uitgelopen. Het begon allemaal al met het afzeg gen van Piet Boer, die door een onge val twee gekneusde ribben heeft opge lopen waardoor hij zeker enige weken niet kan spelen, dit betekend voor het team een gevoelig verlies. De eerste wedstrijd in deze competitie zullen dus steeds met een invaller moeten worden gespeeld. De invaller op deze avond was Dik Ammerdorffer die ondanks zeer goed tegenspel niet tot winst wist te komen. Dat dit niet zo verwondelijk is blijkt wel uit het feit dat ook Harry en Ton maar eenmaal tot winst konden komen. Omdat ook het dubbelspel verloren ging kwam er vanzelf een 8-2 nederlaag uit de bus. De teleurstelling betreft echter niet eens zo zeer de nederlaag als wel het vertoonde spel van Harry en Ton, dit was uitermate zwak. Dat dit dan ook duidelijk moet verbeteren wil het team zich in deze klas weten te handhaven staat buiten enige discussie. De gedetailleerde uitslagen van deze avond zijn: P. v.d. ZijpTon Verdoes, 21-11; 22- 20; 1-0. H. v. HentenDik Ammerdorffer, 21- 15; 19-21; 21-14; 2-0. W. DamenHarry Kreischer, 17-21; 21-16; 13-21; 2-1. Zijp HentenHarry Ton, 21-18; 21- 17; 3-1. H. v. HentenTon Verdoes, 21-19; 21-17; 4-1 (onnodig). P. v. ZijpHarry Kreischer, 21-7; 21- 19; 5-1. W. DamenDik Ammerdorffer, 21- 17; 21-14; 6-1. H. v. HentenHarry Kreischer, 21-10; 21-15; 7-1 (zeer slecht). W. DamenTon Verdoes, 18-21; 7- 21; 7-2. P. v. ZijpDik Ammerdorffer; 21-15; 21-19; 8-2. RAM (21 maart20 april) Leg deze week'niet al te vee! dingen onherroepelijk vast, want de kans bestaat dat u zich vergist. Ook bestaande af spraken moeten misschien worden gewijzigd. Wind u ner gens over op, maar laat u rustig voortdobberen op de stroom van gebeurtenissen. U krijgt iets goeds voor elkaar ten bate van een familielid. Midden van de week een gezellige ontmoeting of een dito bezoek. STIER (21 april20 mei) Nu u zich minder gaat storen aan de kritiek en de onwil van sommige personen uit uw omgeving, komt er meteen goed schot in uw eigen goede plannen. Ga rustig door met die uit te werken, want u heeft voldoende bijval in een heel andere kring. Zonder het te weten heeft u al heel wat mensen een stimulans gegeven via uw eigen idealisme. Dat is het voor naamste. Op gevoelsgebied nog onzekerheid. TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Over het algemeen een beetje saaie week. U krijgt de indruk niet begrepen te worden. Praat zo min mogelijk over uw ideeën en bewaar ze liever voor een gunstiger periode. De vaart is er een beetje uit, maar daardoor kunt u juist goed een paar achterstallige klusjes klaren. Op gevoelsgebied een beetje humor in uw recept doen! Maak geen tragedies van kleinigheden. KREEFT (21 juni22 juli) Deze week kan een paar kleine verrassingen brengen. U vindt dingen terug die zogenaamd voorgoed zoek waren en het zit erin dat u ook oude kennissen op uw pad krijgt. U heeft nogal plezier in sommige gebeurtenissen. Voorkom wel, dat er een misverstand ontstaat, doordat u iets niet goed begrijpt. Laat u dus belangrijke dingen uitleggen en geneer u daar niet voor! LEEUW (21 juli20 augustus) Over het algemeen een prettige week. U geniet nog na van een indrukwekkende belevenis die u veel goed heeft gedaan en uw werk wil wel vlotjes lopen. In uw omgeving is de me dewerking uitstekend en men heeft geen verzet tegen even tuele suggesties van uw kant. Sommige schema's kunnen in derdaad wat strakker en dat begint men nu ook te begrijpen. Kalm aan met uw energie. Laat u niet voor andermans kar retje spannen, want u heeft meer dan voldoende omhanden. MAAGD (21 augustus20 september) Het is mogelijk dat u in deze periode weer eens te maken krijgt met een oude kwestie. Voor uw gevoel was die afge handeld, maar voor anderen blijkbaar niet. Luister goed toe: hebben ze gelijk met een revisie of is iemand van plan u voor de voeten te lopen? Laat u kalm alles uitleggen en beslis zonder geprikkeldheid, daar wint u nog het meeste 'mee. In de familie kans op enige deining. Tg? WEEGSCHAAL (21 september20 oktober) Laat u deze week niet in een vervelende kwestie halen die anderen aangaat. U kunt natuurlijk een rustig oordeel ge ven, maar blijf buiten de hele aangelegenheid. Het is u al meer gebeurd dat u met de gebakken peren zat en zij. wie het aanging, lekker ergens in de zon lagen! Bovendien: u kunt veel beter aan de oplossing van uw eigen problemen werken. Eén daarvan is zeer dringend. SCHORPIOEN (21 oktober20 november) Ook deze week kunt u goed voort werken aan uw meest ge liefde plan. Vooral wanneer dit nog op artistiek terrein ligt ook. U heeft steeds goede invallen en ziet ook ineens in wat er veranderd moet worden aan de oude opzet ervan. Houden zo! Op gevoelsgebied begint er kalmte te komen en wat meer begrip. Een lange periode van onrust begint nu weg te ebben en uw geduld wordt meer en meer beloond. Geef toe aan een gevoel van moeheid en freewheel gerust eens. BOOGSCHUTTER (21 november20 december) Goed luisteren en nadenken zijn deze week uw beste troe ven. U ondervindt niet altijd de ware samenwerking, maar dat neemt niet weg dat rustig volhouden geen kwaad kan. Werkelijk belangrijke dingen moet u zelf doen en niet af gaan op mededelingen van derden. Delegeer dus niets. Op gevoelsgebied kans op een verwijdering met Schorpioen ten gevolge van een klein misverstand. STEENBOK (21 december20 januari) Maak er een kalme week van door desnoods uw plichtsge voel aan de kant te zetten. U voelt behoefte aan ontspanning en aan een rustige werksfeer. Stuur daar dan ook op aan. Ondertussen ziet u kans iemand uit de puree te helpen door snel ingrijpen. Op gevoelsgebied heerst een rustige sfeer, over en weer. WATERMAN (21 januari20 februari) Geen week voor financiële stunts. Houd uw duiten bij elkaar en ga niet in op ogenschijnlijke fraaie plannen. U kunt over igens de meeste dingen het best wat rustiger benaderen en niet al te veel willen doordrukken. Het zit er allemaal niet zo erg in. Wel een paar succesjes op minder belangrijk terrein. Toch heeft u daar veel plezier van en een of meer interessan te ontmoetingen zijn er ook mogelijk door. VISSEN (21 februari20 maart) Kans op enige kleinere reizen. Als dat geen pleziertochtjes zijn maar zakelijke, dan moet u al uw diplomatie weten te gebruiken. U. kunt dan namelijk enige oude wensen zien verwezenlijken. Wees zwijgzaam, waar het belangrijke din gen betreft en ga zoveel mogelijk uw eigen gang. Maak er een prettige week van door met overleg te werk te gaan en vooral ook niet diegenen te vergeten die buiten uw werksfeer liggen!

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 45