h Het Nieuwe Stadsblad is een Randstad-Editie. Rariteitenmarkt van huisvrouwen Interesse voor Midden- Delfland Opbrengst collecte Ruilbeurs in Nieuwland Wegens reorganisatie gesloten GEBIT STUK? J. Veringmeier Vrij entree in De 4 Molens Rariteiten- markt niet in Chr. Soc. Belangen Koffiemorgen Vrouwenbond N.V.V. OPBRENGST KOOPAVOND Dansen in The Happy Heart Club Happy Heart Club bestuursuitbreiding Sociale voorzieningen voor ouderen Enorme keus, geknipt voorj uw beurs Dus een blad met een goede naam. Met een vaste lezerskring ook; trouw huisvriend van uw eigen klanten, 'n Prettig leesbare krant met nieuws, foto's en advertenties uit de eigen woonplaats. Laat uw klanten niet tevergeefs naar u uitzien. Adverteer in een of meer Randstad-Edities. Profiteer van een voordelig kombinatie-kontrakt. Vraag inlichtingen bij het plaatselijk kantoor: HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 14 - VRIJDAG 5 NOVEMBER 1976 De Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen afdeling Schiedam organi seert op dinsdag 9 november een rari teitenmarkt in gebouw Chr. Sociale Belangen aan de Lange Haven 73. De opbrengst is bestemd voor het pete kind Manuël. Wie nog wat te missen heeft voor deze markt, gelieve kontakt op te nemen met de dames Blok, Julianalaan 52, of met mevrouw A. J. Timmer, Haven- dijk 161, telefoon 264236. Aanvang: 10.00 uur. Donderdagmid dag 11 november heeft de spel- en ontmoetingsmiddag plaats in hetzelf de gebouw. Aanvang: twee uur. Degenen, die geïnteresseerd zijn in de ontwikkelingen van Midden-Delfland en daar alsnog over willen meedenken en praten, kunnen zich nog opgeven voor de inspraakgroepen georgani seerd door de Provinciale Raad voor de Ruimtelijke Ordening samen met o.a. de Samenwerkende Milieuwerk groepen Midden-Delfland. Voor na dere inlichtingen en opgaven kunt u terecht bij: E. Blaauw, Schietbaan straat 2, Schiedam, tel. 706648; H. Noordegraaf, Singel 122, Schiedam, tel. 268523. Stanny Heetkamp maakt bekend, dat de opbrengst van de collecte voor geestelijk gehandicapten een bedrag van ƒ.1.770,84 heeft opgebracht. Of ik allen die aan deze collecte heb ben meegewerkt langs deze weg wil bedanken. Bij deze dus. Verder heeft zij verschillende leuke reacties gehad, o.a. ook van Piet van Mil. Hij heeft zijn medewerking toege zegd om iets voor de gehandicapten te doen. En zoiets is mooi meegenomen. Zondagmorgen 7 november geeft de Nivon in samenwerking met de PVDA afd. Schiedam een voorstelling, waar bij de toneelgroep „Sater" het stuk zal brengen: „Wegens reorganisatie gesloten". De ochtend wordt verder omlijst met zang van de Arbeiders zangvereniging „Morgenrood" uit Rotterdam. Aanvang: kwart over tien. Entree- kaarten voor volwassenen êt F.4,per stuk en jongeren tot 16 jaar 4 ƒ.2,50 zijn verkrijgbaar op de ochtend van de voorstelling aan de kassa. Reparatie klaar terwijl u wacht. Dagelijks van 9-14 uur en 's avonds na 18 uur. le Tuinsingel 15. Schiedam Telefoon 010-26.14.17. Zondagmiddag 7 november is er we derom een Vrij Entree in het diensten centrum „De 4Molens". Het programma omvat twee punten, n.l. een optreden van het jeugdorkest „Ambrosius" en" een expositie van zelfgemaakte poppen uit de verzame ling van mevrouw Troost. Aanvang: half twee. Het bestuur van de Nederlandse Ver eniging van Huisvrouwen, afd. Schie dam, deelt mee dat de rariteitenmarkt aanstaande dinsdag niet in het ge bouw Chr. Sociale Belangen zoals in het maandblad werd vermeld, doch zal worden gehouden in zaal Irene. Aanvang tien uur. Randstadedities, wekelijks in 700.000brievenbussen De vrouwenbond N.V.V. afdeling Schiedam organiseert op woensdag morgen 10 november een koffie ochtend in het dienstencentrum „De 4 Molens" aan de Nieuwe Damlaan. Aanvang: tien uur. Veel handwerk op de bazar in Thurlede. Het bejaardencentrum Thurlede hield deze week een druk bezochte koopavond, waarbij veel zelfgemaakte werken aan de man of vrouw werden gebracht. De opbrengst hiervan be droeg ƒ.1903, NOTITIES Voor de leden van de bouwbonden N.V.V. en N.K.V. afdeling Schiedam wordt op dinsdag 16 november a.s. in café-restaurant Engels te Rotterdam een rayon-ledenvergadering gehouden. De nadruk wordt hier gelegd op het arbeidsvoorwaardenbeleid 1977. Een zeer aktueel onderwerp in deze tijd. Voor toegang tot de zaal gelieve men het bewijs van lidmaatschap mee te nemen. Aanvang: acht uur. Zaterdagavond is iedereen weer van harte welkom in The Happy Heartclub en wel in het Rijnmondhotel. Waar men op de verlichte dansvloer van „De Cosmopoliet" zijn zorgen vergeet. Voor de muzikale omlijsting staat The Party Sound Band borg. Aanvang acht uur. VLAARDINGEN Oosthavenkade 56-Tel. 345163 Jan van Essen laat weten dat het bestuur van The Happy Heart Club zal worden uitgebreid. En wel met twee leden. Zaterdagavond zijn ook echtparen van harte welkom in „De Cosmopoliet" in het Rijnmondhotel met dansen op een verlichte dansvloer. Toegang leden: 4,niet-leden 6,Aanvang acht uur. De wijkverenigii,b „Nieuwland" orga niseert op dinsdag 9 november haar jaarlijkse ruilbeurs en wel in „De Jeugdhaven" aan de Albardastraat 69. Aanvang voor de jeugd: om zes uur, de volwassenen kunnen om half acht te recht. Kosten respectievelijk een kwartje en twee kwartjes. In het dienstencentrum „De Woudhoek" houdt de Sociale Raads man van Schiedam, de heer H. Suij- ling een discussieavond, waarbij ter sprake zal komen hoe of precies de so ciale voorzieningen voor oudere men sen zijn. Aanvang: acht uur, zaal open half acht. Toegang: gratis. Nieuw adres! Ge vraagd: loop-, sloop- en schadeauto's, alle bouwja ren. Te koop: banden en on derdelen. Tel. 701014. Trimsalon „Het Poe delparadijs" voor de vak kundige verzorging van uw hond. Nu ook het adres voor vogels en vogelbenodigdhe den o.a. kanaries, goulds, parkieten, papegaaien enz. v. Marumstr. 38 (hoek Rot- terdamsedijk). Tel. 153795. Donderdagavond - koopavond. Snel en korrekt uw woonhuis verkopen? Vast goed Van Dorst BV, tel. 263442. Is uw auto defekt? Wij helpen u direkt! Alles los verkrijgbaar, grote sortering plaatwerk, koplampen, achterlichten, accu's, dynamo's, startmotoren, banden, motoren, versnel lingsbakken, assen, bekle ding enz. Te koop gevr.: loop- en sloopauto's. Ook vracht afhalen mogelijk plus vernietigingsverklaring. Ook zaterdags geopend. El- zensteeg 2, Schiedam, tel. 261550. Bent u slecht ter been, of gaat u ergens anders wo nen? Belt u dan 712133 en Robert Peperzak komt ge heel vrijblijvend zijn kollek- tie vloerbedekking en gor dijnen enz. bij u tonen. Te koop: opklap etage- bed met ombouw. Tel. 711671, Troelstralaan 82. Wintertijd - Spelentijd; lotto- en bingomolens, lotto- en bingonummers vanaf 1 cent per blad, bingoboeken, schuifleien, komplete bin- gospelen, loterijbloks van 1 tot 100, tot 500, tot 1000, tot 2000, rijwielstalling- en gar derobenummers diverse kleuren. Bekijk onze nieuw ste puzzelsortering, heel apart! Consumptiebonnen in vele kleuren, steentjes- en dakpanpapier. Voor kinder feesten heel mooie luchtbal lons en loterij ballons, be kers, bordjes, schaaltjes, vorken, lepels, pindabakjes, gebak en sla staniool schaaltjes enz. enz. Als u het bij ons niet vindt - koopt u het nergens. „Het Masker" Schiedams Amusements huis met heel speciale apar te artikelen, Broersveld 125, Schiedam, tel. 264296. Studio Rudolf Fitskie, Lange Haven 92, Schiedam. Jazz-, Show- en Souldance. Beginklassen en gevorder den. Aanmeldingen dage lijks tel. 742887 of 's maan dags aan de studio van 18.00-22.00 uur. Voor financieringen, persoonlijke leningen, hypotheken, 2e hypotheken en verzekeringen: Vastgoed Van Dorst BV, tel. 263442. ƒ.200,— BELONING voor wie mij aan een huis helpt in Schiedam. Een huisje onder de huurwaarde met evt. overname mag ook. J. Hunt, Postbus 602, Schie dam. Laat uw hond vakkun dig scheren tegen verharing en jeuk. Bij u aan huis zon der prijsverhoging. Géén wachttijd. Vlaardingen, tel. '717, b.g.g. 352222. Autosloperij Tarzan vraagt te koop: loop- en sloopauto's en ook eventuele grote sloopkarweien. Tel. 262486. Te koop: 2 kamers lichte wollen vloerbedek king; 5.85x4.00* mtr. en 4.00x3.50 mtr. ƒ.150,—; 4- pits gasstel ƒ.40,25 ouderwetse traproetjes ƒ.12,50. Alleen vrijdag na 18.00 uur: tel. 742087. Kolen- en open haard brandstoffen „Nooit Gedacht", Huysmanstr. 63A-65A, Schiedam. Tel. 267559, ook 's zaterdags geopend. Woningruil. Aangeb. vrije bovenwoning BK-laan ind. 6 kamers, keuken met RVS aanrecht, ruime dou che, zolder. Gevr.: moderne 4-kamerwon. geen flat, Schiedam of Vlaardingen. Br. ond. nr. 33 bur. v.d. blad. SINGER LICHTGE WICHT zig-zag naaimachi ne met vrije arm, afwerken, knoopsgaten, verlichting, koffer. Nu slechts ƒ.499, Inruilen mogelijk. Haast u, dit is tijdelijk. Singer, Oran jestraat 7. Te koop: Opel Rekord 1700, 1969, i.g.st. ƒ.900,— Hogebanweg 437. Te koop: 2 olietanks met slang 200 Itr. inh. per stuk t.e.a.b.; Philips radio ca. 60 jr. oud, i.pr.st.,. f. 175,—. Tel. 269564. Fr. Haverschmidtlaan 3. Te huur: caravan-, auto- of botenstalling. Tel. 704368 tussen 9.00 en 9.30 uur 's morgens. Te koop: nieuwe race fiets 10 versnelL, ƒ.375, B. v. Haarenlaan 1401. Sint en Piet pruiken en baarden van 100% echt buf- felhaar, handwerk! Bij: „Het Masker", Broersveld 125, Schiedam, tel. 264296. Snel en korrekt uw woonhuis verkopen? Vast goed Van Dorst BV, tel. 263442. Uw TV-presentator Gerard v.d. Berg op donder dag 11-11-1976 in IRENE. Reserveer tijdig. Te koop: eiken Liberty- stoel i.pr.st. met kussens f.50,—. Tel. 268419. WASMACHINES, zo van de fabriek. Let op!!! Snelwassers ƒ.125,lang- zaamwassers ƒ.275,com binaties ƒ.395,centrifu ges ƒ.89,koelkasten ƒ.219,wasautomaten ƒ.350,Indesit ƒ.379, AEG Turnamat S ƒ.799, Desgewenst gemakkelijke betaling. Howaco, Edi sonstr. 47B, Schiedam. Tel. 152984. Vertrouwen. Een klein woord met een ontzettend grote inhoud. Waarom keren wij ons zo vaak af van dit woord? Omdat dit ene woordje op zichzelf zo volmaakt is en omdat jij en ik dat nou net helemaal niet zijn. Waarom worden er legers op de been gehouden? Waarom durven we vaak niet meer met elkaar te praten? Waarom zie je het soms niet meer zitten? Ge brek aan vertrouwen. Dat is het! De landen vertrouwen elkaar niet meer. Wij vertrouwen elkaar niet meer. Jij vertrouwt jezelf niet meer. En, je ver trouwt God niet meer. Vertrouwen in iemand hebben is wel één van de diepste gevoelens. Da'arom kan het je ook erg wonden als dat vertrouwen beschaamd wordt. Maar als dat gebeurt, mag je nooit vergeten dat het jou ook zal kunnen overkomen dat je iemand erg wondt, vaak onwetend, soms ook wel eens met opzet. En als je daar dan eens over nadenkt voel je je al een heel stuk minder zielig. Vaak sta je er versteld van hoe God ons ver trouwt. Wij wonden Hem keer op keer, stellen Hem teleur en toch komt Hij telkens weer bij ons terug. Hij geeft ons weer nieuwe opdrachten, ter wijl er een rij van mislukkingen achter ons ligt. En is dat niet fijn? Soms, als je het niet meer ziet zitten, zucht je wel eens en zag dan verlangend: „Ik wou dat God eens iets deed, iets groots, zodat ik weer vertrouwen in Hem krijg". Maar dan kan ik je vertellen: Dat heeft Hij al gedaan, twee duizend jaar geleden, toen Hij Zijn Zoon naar de aarde stuurde, die leefde en stief voor ons. Die daarna uit de dood is opgestaan en nu nog steeds leeft voor ons. En met dit geweldig grootse gebaar van God zullen we het moeten doen. En dat kunnen we ook! BERRY Koffiebar „de Goede Haven", voorzaal Julianakerk, B.K.-Laan 29, Schiedam.

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 14