Walraven&Dekker is trots 2 mistlampen en 1 mistachterlicht kadoo. Honda Civic De meest komplete auto. Mitsubishi, gestaalde perfektie in woord en daad k Op vrijdag 5, zaterdag 6 en maandag 8 november a.s. organiseert Walraven Dekker een spektaculaire show met 2 van 's werelds meest besproken automerken. En terecht, want de Honda en Mitsubishi zijn auto's van de bovenste plank. Daarom deze show, om u op informele wijze kennis te laten maken met de wonderen uit Japan. U kunt ze uitgebreid bekijken en beproeven, terwijl onze mensen u graag verder informeren over de technische snufjes en komfort, welke deze auto's u bieden. Om uw auto nog meer te vervolmaken en helemaal aan te passen aan onze Hollandse weersgesteldheid geeft Walraven Dekker aan een ieder, die tijdens de show beslist, 2 Halogeen mistlampen en een mistachterlicht, ter waarde van f 305,- kadoo, welke bovendien gratis gemonteerd worden De Honda Civic wordt in zijn prijsklasse vaak "de meest komplete auto" genoemd, omdat hij standaard is uitgerust met alle mogelijke komfort en veiligheidssnufjes, enkele feiten daarvan zijn: autoradio, automatische Pblgordels, verstelbare rugleuningen, hoofdsteunen, verwarmde achterruit, ruitenwissers met 2 snel heden, elektrische ruitensproeier, kooikonstruktie, diagonaal gescheiden remsysteem, rembekrachtiging, gelaagde voorruit, radiaal banden, onafhankelijke wielophanging voor en achter, voorwielaandrijving, zelfdenkende ven. Lancer, Galant en Celeste de drie modellen van Mitsubishi, drie verschillende auto's, maar alle drie één in technische perfektie en veiligheid, zoals: staalgordel-radiaalbanden, schijfremmen vóór, gescheiden remsysteem, rembekrachtiger, verstelbaar stuur, elektrische ruitesproeiers, ruitewissers met 2 snelheden, verklikkerlichtje voor open portieren, automatische rolgordels, slaapstoelen, 2 achteruitrijlampen, vloertapijt, afslyutbare tankklep, voorruit van gelaagd glas, verwarmbare achterruit, hoofdsteunen. bv Automobiel bedrijf HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 28 - VRIJDAG 5 NOVEMBER 1976 GRANDIOZE HERFSTSHOW K?öé«!

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 28