r voorman bottelarij Bottelo BV emeentE DELFT drukker bouwkundig tekenaar of tekenaar-constructeur SHIRT-SHOP verkoopster Administratief Medewerkster timmerman/meubelmaker machinale houtbewerker bureau content KEUKEN HULP JAN STEEN assistent publiciteit van der linden veldhuis /beheer bv (erkende bottelaars van Coca-Cola) HOOGSTRAAT 15, SCHIEDAM vraagt Wij zoeken een vlot, gezellig type met ervaring in de verkoop van herenmodes. Sollicitatie: Schiedamseweg 43, Rot terdam of telefonisch kontakt opne men met mej. Ouwejan, no. 77.15.87 Stap dan eens binnen voor een informatief gesprek. Voor de baan van straks, kunt u nu solliciteren. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 35 - VRIJDAG 5 NOVEMBER 1976 66N BAAN VOOR(J&M. Bij de "STICHTING CENTRAAL WONING- BEHEER", waaraan het beheer van het gemeentelijke woningbezit is opgedragen, kan een tekenaar of tekenaar constructeur worden geplaatst. Deze zal medewerken bij het voorbereiden van onder houdswerken, verbouwingen en vernieuwbouw door het maken van tekeningen, het uitzoeken van constructie details, het opstellen van eenvoudige begrotingen en werkomschrijvingen enz. Daarenboven kan hij worden ingeschakeld bij de werkplanning en -organisatie in het algemeen en eventueel worden aangewezen om ter vervanging van een opzichter-buitendienst het dagelijkse toezicht op de uitvoering van onderhoudswerkzaamheden uit te oefenen. Gegadigden voor deze functie dienen een bouw kundige opleiding op m.t.s.-niveau, aangevuld met teken kamerpraktijk, te hebben. Ervaring met betrekking tot woningonderhoud en -renovatie en enige bekendheid met de hierbij voorkomende administratieve procedures strekken tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt, afhankelijk van opleiding en ervaring, in één der adjunct-technisch ambtenarenrangen, waarbij voorshands gedacht wordt aan een maximum salaris van 2336,- per maand. De gebruikelijke goede rechtspositieregelingen van de gemeente Delft zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de technische dienst, de heer G. J. Impelmans, tel. 015 - 133111, toestel 662, bij voor keur 's morgens. Sollicitaties kunnen onder nr. 511 worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Delft, postbus 78 te Delft. Bottelo B.V. vraagt voor spoedige indiensttreding een Door uitbreiding van onze produktielijnen is verster king van het middenkader noodzakelijk geworden. Voor de bottelarij zoeken wij daarom een voorman, wiens werkterrein ligt in de produktie-afdeling. Hij heeft tot taak op de hem toegewezen produktielijn, waar het afvullen en verpakken van onze prödukten plaatsvindt, te zorgen voor een goede procesvoortgang en bewaking van het kwaliteitsniveau. Dit proces is sterk gemechaniseerd. Hij heeft de leiding over 15 produktiemedewerkers/ sters. Vereisten: LTS-opleiding gewend leiding te geven ervaring in een produktiebedrijf bij voorkeur in een limonade-, melk- of bierindustrie is gewenst leeftijd 25 tot 35 jaar. bruto per maand en Het beginsalaris bedraagt f 2.000.- daarnaast: 8% vakantietoeslag 20 vakantie-/snipperdagen gratis bedrijfskleding Geïnteresseerden verzoeken wij telefonisch of schrifte lijk kontakt op te nemen met het Hoofd Personeelszaken, de Heer A. Velsink of de bedrijfsleider, de Heer E. Wol- ters. Telefoon 010 - 37 2211 's-Gravelandseweg 391 Postbus 181Schiedam. Het Produktschap voor Gedistilleerde Dranken te Schiedam, vraagt een met Mavo-opleiding, voor diverse administratieve werkzaamheden, het verrichten van type-werk e.d. Kantoorervaring gewenst. Niet ouder dan 25 'jaar. Het is een prettige werkkring met gunstige arbeidsvoorwaarden en een goede salarisregeling. Sollicitaties te richten aan het secretariaat van het produktschap, Westmolenstraat 2/hoek Lange Haven te Schiedam. Voor onze timmerfabriek hebben wij weer plaat singsmogelijkheden voor een vakbekwame Heeft u interesse, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze heer P Gagesteyn telefoon 010-260100. 's avonds na 18 00 uur telefoon 01860- 4846 of komt u even bij ons langs slavenburg bouwbedrijven Schiedam - dordrecht nieuwe haven 139 schieda telefoon 010 26 01 00 Vlaardingen Blokmakersplaats 1 tel. 010-354811 Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk ter assistentie van onze kok een RESTAURANT CAFé-CHANTANT Rubensplein 22 - Schiedam. Van der Linden Veldhuis Beheer BV, vraagt voor de afdeling Publiciteit, die de reklame verzorgt voor haar drie werkmaatschap pijen een Zijn taak zal bestaan uit het verzorgen van alle voorkomende doku - mentatie op het gebied van pakking-, rubber- en isolatiematerialen, zoals het ontwerpen, typen van teksten, werktekeningen maken/foto's nemen en het drukken van deze dokumentatie op de offset machine, alsmede enige administratieve werkzaamheden. Voor deze zeer afwisselende baan is een middelbare schoolopleiding gewenst, alsmede goede kontaktuele eigenschappen, een dosis kreativi feit, enige kennis van fotografie en typografie (offset) en niet ouder dan 20 jaar Studerende aan de avond academie strekt tot aanbeveling. Wij stellen hier tegenover een prettige werksfeer, een goede salariëring en uitstekende sociale voorzieningen Schriftelijke sollicitaties te richten aan onderstaand adres. Bellen mag natuurlijk ook, tel. 010 348944 en vraagt u dan naar onze heer Ch. v. d. Berg george stephensonweg 21 tel 010-348944 tele* 23012 vlaardingen Voor onze offsetrotatiedrukkerij in de Plaspoelpolcfer te Rijswijk (ZH) vragen wij een Ons bedrijf houdt zich bezig met het vervaardigen en uitgeven van onze 24 Randstad-Edities die wekelijks met een totale oplage van ruim 600.000 exemplaren in het grootste deel van de provincie Zuid-Holland hpis-aan- huis worden bezorgd. die ervaring heeft in bij voorkeur rotatie- en/of offsetdruk. Deze medewerker zal als tweede man in de ploeg optreden, hetgeen betekent dat hij - na een inwerkperiode, waarin hem de fijne kneepjes van olfsetrotatiedruk worden bijgebracht - bij afwezigheid van de voorman in staat moet zijn de verantwoordelijkheid voor een deel van onze druktechnische produktie op zich te nemen. Gezien de werkzaamheden en de daarbij behorende verantwoordelijk heid zoeken wij iemand van 25 tot 35 jaar. Kandidaten moeten bereid zijn te werken in een gunstige drieploegen dienst (zaterdag en zondag vrij). Gezien de krappe woningmarkt in Delft en omgeving zijn wij niet in staat om op korte termijn voor een woning te zorgen. Geïnteresseerden wordt verzocht telefonisch een afspraak te maken met de heer Th. Dijkstra. U kunt ook schrijven naar Randstad- Edities, afdeling Personeelszaken, postbus 167, Koornmarkt 34, Delft. Telefoon 015 - 124331

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 35