administratief medewerker <nii> kappa AFDELINGSSECRETARESSE medewerker debiteurenadministratie <nir! 3Or medewerker advertentie-afdeling projektgroep ddactylo Winkeljuffrouw Containerwagen- Chauffeur 700992 of 01899 - 12826. mm Kappa is een samenbundeling van bedrijven, die een voor staande positie inneemt in de Nederlandse papier-, karton en verpakkingsindustrie. De Kappa Kartonnage Divisie verzorgt alle verkoopaktiviteiten voor de werkmaatschappijen Schiecarton, Denca, Van Op stal Atlanta en Vedéna Sappermeer. Voor die verkooporganisatie zoeken wij een Haar taak zal in hoofdzaak bestaan uit het verzorgen van de korrespondentie, het typen van rapporten, offertes en order bevestigingen en in een later stadium het onderhouden van telefonische kontakten met onze afnemers. Wij denken aan kandidaten met tenminste MAVO-opleiding, diploma typen en een redelijke kennis van de moderne talen. Het diploma steno nederlands strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie met vermelding van alle informatie die u voor ons van belang acht, kunt u richten aan: kappa kartonnage divisie Postbus 60. Burg. Honnerlage Gretelaan 159, Schiedam tel. 010-700500. U kunt ook voor nadere informatie telefonisch kontakt op nemen met de heren J. W. M. de Jong of H. J. Dekker van onze verkoopafdeling. B.V. Container-Service 'Coexha' GEVRAAGD: KEURSLAGERIJ POOT Broersveld 159 - Tel. 26.83.27. TIMMERLIEDEN/MEUBELMAKERS MACHINALE HOUTBEWERKERS Voor ons hoofdkantoor in Delft vragen wij een De advertentie-afdeling kan worden beschouwd als één van de belangrijkste informatieknooppunten in ons bedrijf aangezien het merendeel van de advertentie-opdrachten voor onze 24 edities hier binnen komt. Deze advertentie-opdrachten, die via telefoon, post, telex of verkoopafdelingen binnen komen, worden voorbewerkt en geregistreerd voordat zij in één van onze technische bedrijven wórden verwerkt. De medewerker die wij zoeken is ongeveer 25 jaar, heeft een mavo diploma, is bereid gedurende de pieken - de werktijden zijn hierop aangepast - onder hoogspanning te werken en vindt het leuk om kontakten te onderhouden met klanten, advertentie-verkopers en andere afdelingen binnen ons bedrijf. Enige ervaring bij uitgeverij of advertentie-buro strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatiesbrief te zenden aan Randstad-Edities, afdeling Personeelszaken, Postbus 167, Koorn- markt 34, Delft. HET NIEUWE STADSBLAD PAGINA 36 WOENSDAG 8 DECEMBER 1976 e i i 3 11 c i i i - i - t a -r. - i 1 TT C6N BAAN VOOR (JBIJ? De projektgroep van onze afdeling Ventilatietechniek is gespecialiseerd in het ontwerpen en leveren van Centrale Ventilatiesystemen voor woningprojek- ten. Voor deze projektgroep zoeken wij een administratief medewerker. Tot zijn taak zullen behoren het admini stratief begeleiden van lopende projekten en opdrachten, het plannen van de afleveringen, alsmede de daarmee ge moeide korrespondentie. Bovendien zal hij het kontakt met toeleveranciers alsmede afnemers moeten onderhouden. Voor deze zelfstandige funktie denken wij aan een medewerker tussen de 22 - 28 jaar die een opleiding heeft op HAVO-, eventueel MAVO-niveau, bij voorkeur aangevuld met Nederlandse Handelskorrespondentie. Ervaring op het gebied van toelevering in de bouwwereld strekt tot aanbeveling. De juiste man bieden wij een goed salaris en prima secundaire voorzieningen, zoals reis- en studiekostenvergoeding en t.z.t. opname in het pensioenfonds. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Itho B.V., Postbus 21, Nieuwe Haven 249, Schiedam, afd. Personeelszaken. U kunt ook telefonisch een afspraak maken, tel. (010) 260340 en vragen naar de heer Van der Jagt. Itho B. V. is leverancier van technische produkten aan pro duktie-, groothandels en in stallatiebedrijven Zij beweegt zich op het terrein van venti latietechniek, koeltechniek, warmtetechniek, regeltech niek, elektrotechniek en air conditioning. Zg vertegenwoordigt in Ne der land vele vooraanstaande binnen en buitenlandse /abri kanten en importeert o.a. uit de Verenigde Staten, Dene marken, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië en Japan. Verloten: dameshorlo ge merk Certina met gouden bandje omg. Nolenslaan, Parkweg, Burg. v. Haaren- laan. Tegen bel. terug te bez. B. v. Haarenlaan 452, tel. 702099. Te koop: 4-zits bank, 2 fauteuils en mozaiek salon tafel, t.e.a.b. Tel. 263918, na 18.30 uur. Uitzendorganisatie is ook bij u in de buurt Telefoon: kartonnage divisie denca - van opstal atlanta - schiecarton - vedéna sappermeer Naaimachines zig-zag v.a. 365,tot 1525, Deaier: Husqvarna, Elna, Lewenstein, Anker, Vesta, TopClub, Bernina. Vlaar- dingen: Naaimachinehuis Miep v. Leeuwen, Korte Hoogstraat 27, tel. 342310. Schiedam: Voogd's Naai machinehuis, Hoogstr. 10, tel. 269737. Reparatie alle erken. Eemhavenweg 32 - Rotterdam vraagt met spoed: leeftijd v.a. 22 jaar, rijbewijs BCDE De werkzaamheden omvatten het transport van afvalcontainers in de Randstad Holland. Standplaats: Rotterdam. Sollicitaties aan ons adres of na telefonische afspraak onder nummer 010-29.20.97, toestel 22. Voor onze timmerfabriek hebben wij plaatsings mogelijkheden voor vakbekwame Heeft u interesse, dan verzoeken wij u kontakt op te nemen met onze heer P. Gagesteyn, telefoon 010- 2f 01 00, 's avonds na 18.00 uur telefoon 01860- 4846 of komt u even bij ons langs. slavenburg bouwbedrijven Schiedam - dordrecht nieuw* haven 139 schiedam telefoon 010 - 26 01 00 Voor financieringen, persoonlijke leningen, hypotheken, 2e hypotheken en verzekeringen: Vastgoed Van Dorst BV, tel. 263442. Gevraagd in Schie dam: vrije etage of huisje onder de huurw., kleine overname geen bezwaar. Tel. 262279. Weest zeker voor scha de e.d. Uw levensrisico voot uw gezin verzekert u bij: Vastgoed Van Dorst BV Goereesestr. 2A, Schiedam tel. 263442. Voor het leggen van uw nieuwe en oude tapijten: Robert Peperzak, tel. 712133, vrijblijvend prijso pgave. GRATIS SPREEK UUR. donderdagavond 7-9 uur. Informatiebar voor de doe-het-zelver. Lange Haven 10, tel. 268112. Het Poedelparadijs, u weet wel v/d Trimsalon. Het adres voor uw dierenbeno digdheden o.a. pens 1,10 p.pond, kopvlees, lappen pens. Vogels in ruim 25 soorten, papegaaien, beo's, kakatoe's, Japanse nachte galen, kanaries en poppen. Kanaries met zanggarantie. Ook voor honden- en vogel boeken kunt u bij ons te recht. Nu ook het adres voor Witte Molen voeders, zuiver en schoon. Het Poedelpara dijs, Rotterdamsedijk 32, hoek Van Marumstraat. Tel. 153795. Donderdagavond- koopavond. Te koop: Dru gashaard schouwmodel prijs 75, J. v. Oudegeeststraat 64. Wasautomaten alle merken vanaf 398,Al- emeen Koopcentrum, Dam Lll, Schiedam, tel. 265136. Naaimachines zig-zag v.a. 365,tot 1525i Dealer: Husqvarna, Elna, Lewenstein, Anker, Vesta, TopClub, Bernina. Vlaar- dingen: Naaimachinehuis Miep v. Leeuwen, Korte Hoogstraat 27, tel. 342310. Schiedam: Voogd's Naai machinehuis, Hoogstraat 10, tel. 269737. Reparatie alle merken. Een belangrijke sektor van onze afdeling administratie is het deel "debiteurenad ministratie". Voor de behandeling hier van zoeken wij een medewerker. Zijn werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: debiteurenadministratie; kontrole op de verwerking van de binnengekomen betalingen; het verzorgen van de betreffende korrespondentie; telefonisch kontakt met de afnemers. Voor deze verantwoordelijke funktie denken wij aan een medewerker tussen 23 en 27 jaar. Hij heeft een ULO/ MAVO-opleiding, eventueel aangevuld met het praktijkdiploma Boekhouden. Voor deze funktie bieden wij een goed salaris, prima secundaire voorzieningen en een prettige werksfeer tussen jonge kollega's. Belangstellenden worden verzocht zich telefonisch in verbinding te stellen met Itho B.V., Nieuwe Haven 249, Schiedam, tel. (010) 260340 en vragen naar de heer Van der Jagt. Itho B. V. is leverancier van technische prod uk ten aan pro duktie-, groothandels en in stallatiebedrijven. Zij beweegt zich op het terrein van venti latietechniek, koeltechniek, warmtetechniek, regeltech niek, elektrotechniek en air conditioning. Zii vertegenwoordigt in Ne derland vele vooraanstaande binnen en buitenlandse fahri kanten en importeert o.a. uit de Verenigde Staten, Dene marken, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië en Japan. tt Ons bedrijf houdt zich bezig met het vervaardigen en uitgeven van onze 24 Randstad-Edities die wekelijks met een totale oplage van ruim 600.000 exemplaren in het grootste deel van dejjrovincie Zuid-Holland huis-aan- huis worden bezorgd.

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 36