ICD/f^DT OEZE WEEK IN [Orw III I SCHIEDAM ZOS bij Ouwejaar Pastorale luisterlijn The Robbens bij Happy Heartclub Afscheid ds. Gerbrandy Volkstuinders vieren nieuwjaar Nieuwjaar bij het Leger N voorwerpen1 Soos Lentefeest vanavond in Oudejaarssfeer Afgeslankt! Revicolor 1 HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 17 - WOENSDAG 29 DECEMBER 1976 SCHIEDAM Voor de zesde achter eenvolgende, keer verzorgt de Zieke nomroep Schiedam een oudejaarspro- gramma voor de twee plaatselijke zie kenhuizen. Familieleden en kennissen kunnen die avond telefonische nieuw jaarswensen kwijt. Die wensen worden dan afgewisseld door verzoekplaten en andere vooral rustige muziek. Voor deze avond heeft de ZOS de be schikking over twee telefoonlijnen. Traditiegetrouw zijn de bovenburen van de ZOS zo aardig hun toestel in bruikleen te geven. Die bovenburen, de familie Goudriaan, is voor de ZOS toch altijd een hele goede buur, want de medewerkers van de ziekenomroep kunnen daar altijd gebruik maken van het toilet, omdat in de kelderruimte waar de ZOS nog huist geen w.c. aan wezig is. Een binnenkomend telefoontje wordt in de discotheekruimte aangenomen. Een ZOS-er vertelt de beller dan wat de gang van zaken is, alvorens de nieuwjaarswenser in de uitzending komt. Het programma voor de ziekenhui spatiënten wordt uitgezonden op ka naal vier. Het begint 's avonds om ne gen uur met een indraaiprogramma. Tussen tien uur en tien voor twaalf kunnen Schiedammers bellen. Tussen tien voor twaalf en vijf over twaalf wordt pauzemuziek uitgezonden, om dat de ZOS-ers elkaar ook een geluk kig nieuwjaar willen toewensen. Daar na gaat het groetenprogramma verder tot half een. Dit zijn de telefoonnummers die iedereen op oudejaarsavond kan bel len: 705933 en 714953. ®®r«0(S>(ï)®®®®®®®®®®®®@ I Perfect passend maken J| van Bontmantels, mo-5 dern maken en reparatie® ®Ook een zeer voordelige® jjbeperkte aanbieding bontmantels, maten 40-| ®42. Kort en lang, nerts® [|en persianen. If Provenierssingel 60, Rot-Ï ®terdam, achter Centr. Station. Tel. 010-245788® ®Zaterdag de gehele dagj| ®gesloten en 's maandags® j|tot 1 uur geopend. Het kan zijn dat u vertrouwelijk met iemand over iets wil praten. Hoe vaak bent u in anderen teleurgesteld of heeft men eigenlijk maar weinig be langstelling voor u of uw problemen gehad. Toch weet u, dat er mensen zijn die wel willen luisteren. Die heel goed we ten wat het is wat u doormaakt en die ook willen nadenken over u. De Pastorale Luisterlijn is er voor u. U kunt gerust bellen vanavond tussen half acht en elf uur. Het nummer is: 010-656666. Het correspondentie-adres is: Van Houtenstraat 41b, Rotterdam. Zaterdagavond 1 januari, dus op Nieuwjaarsavond, een groot Nieuw jaarsbal bij De Eenzame Hartjes ofte wel The Happy Heartclub nu weer in De Cosmopoliet, Rijnmondhotel aan het Nieuwlandplein. Muzikale omlijsting: „De Robbens". Toegangsprijs niet-leden 6,Le den betalen 4,Heeft u al aan een vast lidmaatschap gedacht? Slechts 5,per kwartaal. Aanvang acht uur. In verband met het vertrek van ds. Gerbrandy naar Naarden zal er op za terdag 8 januari een afscheidsreceptie plaats vinden van 3.00 tot 5.00 uur in „De Rank" Schiedamseweg 122 te Schiedam-Kethel. Iedereen, die van ds. Gerbrandy en zijn vrouw afscheid wil nemen is dan van harte welkom. Op zondag 9 januari 1977 vindt de af- scheidsdienst plaats in de Dorpskerk te Kethel. aanvang 2.30 uur. Het toekomstig adres van de fam. Gerbrandy is: Sandtmannlaan 30 te Naarden. tel. 02159-14501. Het jeugdige, met zwart spelende schakertje, ziet zSi situatie blijkbaar niet al te rooskleurig. Nog twee rubriekjes, geachte sportvrienden, scheiden ons van de jaarw isseling en ook in de eerste hiervan komt het voetbal niet aan bod. Wel willen wij nogmaals de aandacht vestigen op het schoolbasketbaltoemooi, waarmee op de drie laatste dagen van 1976 ook voor sporthal Margriet hierover het gordijn valt. Het wordt de „topper" van de schoolsportevénementen tijdens de kerstvakantie, waaraan 131 teams zich hebben aangemeld. Het monstertoemooi is vandaag al van start gegaan, maar ook donderdag en vrijdag zijn hier spannende wedstrijden te ver wachten, waarbij het er om gaat, de eer van de hierbij betrokken scholen zo hoog mogelijk te houden. De wedstrijden beginnen al om half negen. KAMPIOEN 1976 De autocross-club „Schiedam" hield op tweede Kerstdag wedstrijden voor de laatste kwartaalprijs om daarna het kampioensklassement over 1976 te kunnen opmaken. De aanwezige toe schouwers zagen sportieve wedstrijden waarvoor plm. 40 coureurs met hun wagens aan de start verschenen. Het periode klassement luidde: Volks/maanwagens: 1. L. Leerdam, Kwintsheul; 2. J. Zeldenrijk, Noorden; 3. J. Romein, Rotterdam. Watergekoelde wagens: 1. A. Ver meer, Rotterdam; 2. H. van Woerden, Nieuwkoop; 3. W. Speksnijder, Zeven huizen. Tijdens een hiervoor belegde fees tavond werd Arie Vermeer uit Rotter dam als de grote jaarkampioen gehul digd. Uit handen van voorzitter,Goof Hendriks, kreeg hij de kostbare beker jn ontvangst te nemen. Op de tweede plaats eindigde T. Wanrooy uit Nu- mansdorp met als dctdc.JK.. Wouden berg uit Zevenhuizen. Beide coureurs een hobbylamp als prijs. Winnaars in het laatste kwartaalklassement waren: H. Woudenberg en Jan Zeldenrijk. In tegenwoordigheid van hun dames en verdere familieleden sloten de leden het jaar 1976 af met een gezellig feest -ickerend kaarslicht onder het ge- ■iot van muziek en dans. SNELSCHAAKTOERNOOI De Schaakvereniging „Schiedam" hield haar jaarlijkse Kerstsnelschaak- toernooi met als overwinnaar Huyzer, die uit 14 partijen 10 punten wist te behalen. Met eveneens 10 punten, was de tweede plaats voor Groeneweg. Hermanny eindigde met 7 punten op de derde plaats. TURNEN Op 4 en 5 februari van het komende jaar worêt in het Rotterdamse Ahoy Sportpaleis, een Wereld toptoernooi turnen geöouden. Op de eerste dag zal worden gestreden om het individueel kampioenschap. Gezien de lengte van het programma, zal er al om 18.30 uur worden begonnen. Zaterdag 5 februari zullen vervolgens toestelfinales worden gehouden. De heren beginnen om 16.00 uur; de da mes om 19.00 uur. Het bestuur van de Schiedamse Gymnastiekvereniging THOR, gaat over tot het collectief be stellen van kaarten voor dit belangrij ke turnevenement. Wie mee wil, kan zich hiervoor opgeven uiterlijk op 31 etui met sleutels, Kooy, Prof. Kam. Onneslaan 151a, tel. 262623; ring met sleutels. Snoei, Loeffstraat 105; etui met sleutels, Elbourg, G. Reinders- straat 20; sleutels aan sleutelhanger, Dielemans, J. Oreliosingel 105; kin- derbril, Salm, Geervlietsestraat 11; 1 bos sleutels, Bauman, J. Oreliosingel 5; gasaansteker, Bauman, J. Orelio singel 5; herenhandschoen. De Meer seman, Rotterdamsedijk 184c, tel. 265024; sjaal, Verven, Th. Kempis- straat 15; bromfietshandschoen, Reygersberg, Olmenlaan 19; twee bankbiljetten, mevr. Hak, Griend 41, Zwijndrecht, tel. 26150; dames knip- portemonnee met inhoud, Poot, Lij sterbeslaan 26, tel. 702685; herenhor loge, Bauman, J. Oreliosingel 5; kin derhorloge, Bauman, J. Oreliosingel 5; dameshorloge, mevr. v.d. Knaap, Korte Haven 8, tel. 260330; herenhor loge, Kemink, IJsselmondesestraat 46; knipportemonnee met inhoud. Drogi sterij De Gaper, Broersvest, tel. 269830; kettinkje met sterrenbeeld. Vijgeboom. Heenvlietsestraat 41b; portemonnee met inhoud. Groente winkel Doelman, Troelstralaan 29, tel. 715350. 's avonds tel. 267543; bank biljet, Koen Veldhuis, Rembrandtlaan l(X)b, tel. 260398. De leden en vrienden van de volk- stuindersvereniging „Thurlede" krij gen op Nieuwjaarsdag van drie tot vijf uur de gelegenheid in zaal „Beatrix" aan de Lange Kerkstraat elkaar het allerbeste voor het nieuwe tuinseizoen toe te wensen. Tevens een goede gele genheid om het „lief en leed" van „Thurlede" eens door te praten met het bestuur. Op Nieuwjaarsmorgen 1 januari hou den de officieren van het Leger des Heils een nieuwjaarsreceptie. Aanvang half elf in het eigen huis aan de Lange Haven 27. De Nieuwjaarsdiensten hebben op 2 januari plaats en wel om tien uur des 's morgens en half acht des 's avonds. december tussen 14.00 en 15.00 uur. in het clubhuis van THOR, gevestigd in het Schiedamse Proveniershuis. De toegang tot het sportpaleis bedraagt 12,50 per dag. Jeugd t/m 14 jaar kan naar binnen tegen betaling van 7,50 per dag. Dit laatste tarief geldt tevens voor personen van 65 jaar en ouder. JAN SPORTIEF Snelschaken wil zeggen, snel denken, wat valt af te lezen op de gezichten van de spelers. Een overzicht tijdens de wedstrijden om het snelschaakkampioenschap van de S.V. „Schiedam". De soos van de stichting „Lentefeest" heeft niet morgen, maar vanavond plaats in het eigen clubhuis aan de Broersvest 101. Hij staat vanavond geheel in de Oud ejaarssfeer en iedereen is van harte welkom. Aanvang: acht uur. li houdt er reke ning incc dal hier nicl gerookt mag worden? Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam, dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur, behalve zaterdag en zondag: zegelring; handschoen; dameshand schoen; ring met sleutels; autosleutels; sleutels in etui; etui met sleutels; ring met sleutels; etui met sleutels; verze keringsbewijs bromfiets. Te bevragen bij de vinders: koffer met zwemspullen, Boersma, „Vinolia", Nw. Haven 105; hondepen ning, Oranje, Morsestraat 20b, tel. 370555; papegaai, v.d. Hoek, Fabri- plein 17a, tel. 267105; Dobberman Pincher, Dierentehuis Schiedam; nummerbord, Kezembrood, Vlaar- dingerdijk 133a; knipbeurs met in houd. Van Raai. Delftlandseweg 268. lel. 7318%; kinderringetje. Krowin- kcl, Bocrhaavelaan lib, tel. 156642;

Het Nieuwe Stadsblad | 1976 | | pagina 17