\ipbc zuid-holland DELFT fall Kl de Admj^f ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER emeentE ziekenhuis vlaardingen rhiwa-hartomex secretaresse CHAUFFEURS secretaresse De Stichting Verenigde Provinciale Bibliotheekcentrales voor Zuid-Holland (V.P.B.C.) te Schiedam is een dienstverlenende organisatie ten behoeve van het openbaar bibliotheekwerk in Zuid-Holland. Voor de afdeling BOEKSELECTIE zoekt de V.P.B.C. op korte termijn een met een weektaak van 24 uur. De werkzaamheden hebben voornamelijk betrekking op de verwerking van de wekelijkse bestellingen van 33 openbare bibliotheken en 5 afdelingen van de centrale organisatie. Vereist zijn: - accuratesse - enige kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal - belangstelling voor boeken - goede contactuele eigenschappen - algemene ontwikkeling op Mavo-niveau - indiensttreding met ingang van 1 april 1977 Standplaats: Schiedam. Salaris volgens de overheidsnormen voor niet-bibliotheek- technisch personeel. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken van de Stichting Verenigde Provinciale Bibliotheekcentrales voor Zuid-Holland, West- frankelandsedijk 1, Schiedam. postbus 340 energieweg 1, vlaardingen telefoon 010-34.50.55* van Katwijks Glashandel B.V. Holysingel 3 Vlaardingen Tel. 010 - 74 22 22. HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 31 - VRIJDAG 18 FEBRUARI 1977 C€N BAAN RHIWA-HARTOMEX, internatio nale groothandel in carrosserie materialen en auto-accessoires, zoekt op korte termijn een voor de afdeling Inkoop - met Mavo-opleiding - leeftijd 19-25 jaar - kunnende typen van concept, vnl. Duits en Engels - full-time job. Sollicitaties kunnen worden gericht aan onze afdeling Personeelszaken, welke voor inlichtingen te bereiken is op toestel 186 (dhr. Laan). met groot rijbewijs - leeftijd v.a. 25 jaar voor op de glaswagens, van Lange Kerkstraat 32-38 Tel. 26.08.60 SCHIEDAM Inf. bij hr. A. v.d. Heuvel. Voor de directeur van openbare werken wordt een ervaren secretaresse gezocht. Het betreft een zelfstandige functie, waarvan typen (ook in de moderne talen), stenograferen en het regelen en notuleren van vergaderingen essentiële onderdelen zijn. Aan de contactkwaliteiten worden hoge eisen gesteld. Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maar bedraagt maximaal f 2.102,- plus 30,- toeslag per maand. Bij goede functievervulling is verdere doorloop mogelijk. De gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de personeelschef van openbare werken, de heer D. G. de Kruijff, tel. 015-133111, tst. 2382. Sollicitaties onder nr. worden, gaarne op korte termijn, tegemoet gezien door burgemeester en wethouders van Delft, postbus 78, Delft. 511 WONINGRUIL. Aangeb.: 5-kamerwon. cen trum. Gevr. 3- of 4-kamer- won. met zonnige tuin. Tel. 264792, na 17.00 uur. BELASTINGEN. Be taal niet teveel! Deskundige verzorging bij u thuis voor slechts 40,Tel.nr. na 19.00 uur: T-357116. Wij vragen voor spoedi ge indiensttreding een GEZELLIGE, HANDI GE JONGEMAN met enig technisch inzicht (eventueel voor tijdelijk). Wij bieden afwisselend werk voor binnen en/of buiten. Loon nader over een te komen. Leeftijd 17-21 jaar. Aanmelden: dagelijks of na telefonische afspraak bij ZONWERING SCHIEDAM Boterstraat 8-10, Schie dam, Tel. 26.72.15. Te koop: Puch Skyhunter, metallic-rood, i.pr.st., veel chroom, prijs n.o.t.k. Inf.: Rops, Singel 18B (achter C A flat). Welke huiseigenaar heeft voor alleenwonende dame benedenhuis of le etage, indien met lift ook hoger. Tel. 707993. Te koop: elektr. orgel Solina met Lesley. Na 18.00 j uur: tel. 710584. Woningruil. Aangeb.: 3-kamerflat met CV en lift Delflandseweg 502. Gevr.: eengezinswon. in Woud- hoek. Tel. 730023. i Te koop: Vauxhall Vi va '70, t.e.a.b. Versteeg, Le liestraat 17. Te koop: elektr. gras- schaar Black Dekker; zit bad beige kunststof. De La Marplein 28, tel. 702620. VW vakantiebus voll. ingericht, gedeeltelijk verh. dak en voortent 400, Tussen 19 en 20 uur: tel. 262141. Te koop: 2 gashaar den. Tel. 269966, Mar- conistr. 63B. Te koop: nwe. grote wastafel met kranen; 50 ltr. boyier; gasconvector; gas fornuis, alles t.e.a.b. Tel. 703272. Te koop gevraagd: hele inboedels, oud en modern, ook kasten, schilderijen, va zen, klokken, sieraden, da meskleding. Bel of kom langs Archimedestr. 10B, tel. 265515. Te koop: Mercedes 220 D, bwjr. '70. Middelharnis- sestr. 10. Te koop: Citroën Dya- ne 6, eind '74, 31000 km., als nieuw 3900,Tel. 730861. Te koop: Windsor eet- hoek, ronde uitschuiftafel. Tel. 713835. Het Holy Ziekenhuis is een modern, maar gezellig ziekenhuis aan de rand van Vlaardingen, dat voor Vlaardingen, Maassluis, Hoek van Holland en Rozenburg de funktie van streekziekenhuis vervult. Het ziekenhuis heeft een uitstekende ligging en is gemakkelijk bereikbaar. Holy telt 357 bedden en 16 wiegen. Van de 660 medewerk(st)ers hebben er ruim 250 een taak in de verplegingsdienst. Voor verschillende afdelingen in het ziekenhuis worden medewerk(st)ers gevraagd zoals: Het betreft hier een kombinatie- funktie. Het belangrijkste deel van haar werkzaamheden zal een administratief karakter hebben. Het zal bestaan uit het uittypen van brieven, rapporten en voorschriften. Daarnaast zal ook het afnemen van bloedmonsters bij patiënten tot haar taak behoren. Voor het laatste is geen ervaring vereist. Het werk wordt .'s ochtends verricht. Gedacht wordt aan een medewerkster die beschikt over enige administratieve en type ervaring. Leeftijd min. 25 jaar. Vakaturenummer 010/55. Aan de receptie zal zij zich gaan bezighouden met inschrijving van patiënten, het maken van afspraken, het bijhouden van het foto-archtef en de patiëntengegevens en de registratie van de werkzaamheden van de afdeling. Hierbij geeft zij leiding aan een groep jonge vrouwen die voor bovengenoemde werkzaamheden formulieren typt, de gegevens in kaart brengt en de rapporten uitwerkt. Zij is dan ook de rechterhand van het hoofd van de afdeling. Vereist zijn het diploma MAVO/ HAVO, plus type- en medisch administratieve ervaring, zo mogelijk aangevuld met kennis van radiologische werkzaamheden. Het vermogen goed met mensen om te kunnen gaan, menen wij zeker als eis te moeten stellen. Leeftijd 25-30 jaar. Vakaturenummer 010/52. -41# Het belangrijkste deel van zijn/haar werkzaamheden zal bestaan uit de debiteurenadministratie, terwijl ook andere taken, afhankelijk van zijn/ haar ambitie c.q. interesse vervuld kunnen worden. Voor deze funktie zijn een MAVO-diploma en administratieve ervaring vereist. Het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden strekt tot aanbeveling. Leeftijd 20-25 jaar. Vakaturenummer 010/54. 4f De afdelings-receptioniste verzorgt de administratie op twee verpleegafdelingen op de 3e etage en fungeert als zodanig als rechterhand van de afdelingshoofden. In samenwerking daarmee maakt zij afspraken met o.a. paramedische afdelingen, houdt zij overzichten bij e.d. Het werk gebeurt in teamverband. Haar opleiding ligt op minimaal MAVO-nivo. Leeftijd 18-25 jaar. V akaturenummer 010/51. Deze medewerkster gaat zich bezighouden met de administratieve werkzaamheden van de apotheek. Zij houdt diverse bestanden bij, administreert en voert bestellingen van geneesmiddelen uit. Afspraken maken en de telefoon bedienen behoort tevens tot haar taken. Kortom, een zelfstandige, afwisselende funktie, die zij alleen in de middaguren vervult. Vereist zijn een opleiding op MAVO-nivo en type-ervaring. Vakaturenummer 010/53. Wie belangstelling heeft voor een van bovengenoemde funkties wordt verzocht schriftelijk of telefonisch een sollicitatie-formulier aan te vragen bij de afdelifig Personeelszaken van het Holy Ziekenhuis, Holysingel 3 te Vlaardingen onder vermelding van het vakaturenummer. Holy

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 31