Moddert u ook zo met uw haar? AUTOMOBIELBEDRIJF WALDO BV /cilon Allure Afdeling verkoop: Singel 41-45, Schiedam CITROEN* Nieuw:de2CV6 Spécial en de Citroen LN. Aan het oude begrip „shampoo" is een nieuwe methode toege voegd, het „Bain de Boue et de Plantes" of modderbad. Dit modderbad is niet slechts klei of modder doch een samenvoeging en verwerking van minerale en plantaardige stoffen. Door de bijzonder reinigende eigenschappen van de Cosmétolo- gistes modderbaden konstateert men na toepassing direkt al een verbetering aan de hoofdhuid en haren. Een Bain de Boue verstevigt het haar, geeft het extra glans en soepelheid, maakt het dikker en geeft het haar meer body waardoor uw kapsel langer houdbaar zal zijn. mgr nolenslaan 337, schiedam telefoon 70 98 30 Kom a.s. zaterdag kijken hoe uniek ze zijn. met onze klanten zijn wij enthousiast over dit product, we willen u er graag mee laten kennismaken belt u even voor een afspraak alleenvertegenwoordiger voor schiedam vanaf f 6.999, Zaterdag a.s. feestelijke Citroen expositie. Beschoury het maar als een aardigheidje van uw Citroen agent. Een wonderbolletje waaruit bii de kortste keren een schitterend stukje natuur groeit. De Agave,een (sub)tropische plant die zich binnen week in uw Hollandse huis zichtbaar thuis voelt. Bij een feest horen vrolijke versie ringen en smakelijke hapjes en drankjes.Ook daaraan is gedacht. Net als aan de kinderen. Er ligt een leuke verrassing in de vorm van een puzzel voor ze klaar. Unieke auto's met alle Citroen kenmerken, waarvan de belangrijkste is hun zuinigheid met benzine. Vooral bij lange ritten. Maar ook in de stad ontpoppen deze Citroëns zich als echte stadswagens. Behendig laten ze zich manoeuvreren en eenvoud is ook hun kenmerk van het ware. De 2CV6 Spécial trekt snel op en haalt makkelijk in dankzij z'n krachtiger motor, f7.400,-. De Citroen LN is een compacte mini-Break met 3 deuren en een variabele kofferruimte door de 2 onafhan kelijk van elkaar neerklapbare ach ter stoel en, f9.990, Ook voor u is cr een Citroën. Deux Chevaux vanaf f 6.999,-. Dyane vanaf f8.645, Mehari vanaf f 9.350,-. Ami vanaf f9.995, LN f 9.990, CS vanaf f 13.180, GS Break vanaf f 14 140, CX vanaf f 22.990, CX Break vanaf f 25.7(H). CX Diesel vanaf f26.900, Er zijn 3 soorten modderbaden- no. 1 voor een droge hoofdhuid en droog haar op basis van klei, plantenextracten o.a. van de berk. no. 2 voor gevoelige hoofdhuid en normaal haar op basis van plantenextracten o.a. arnica (valkruid). no. 3 bestemd voor de behandeling van de séborrhée (vette) hoofdhuid en vet haar. Op basis van plantenextracten o.a. brandnetels. Bain de Boue preparaten zijn uitsluitend verkrijgbaar bij uw kapper-Cosmétologiste. f9.990,

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 15