sterren? Rommelmarkt Harpe Davids bracht f 3.144f09 op Gratis popconcert in de Plantage Collectanten gevraagd HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 43 WOENSDAG 27 APRIL 1977 STEENBOK (21 december—20 januari) In deze periode kunt u begrip kweken voor uw plannen, want de kans bestaat dat u belangrijke mensen ontmoet die u erbij nodig heeft. Geef niet toe aan een neiging tot weg kruipen en mediteren als u werkelijk uw ideeën vaart wilt geven; dat lukt niet met het afslaan van uitnodigingen. U zou ook zelf een avondje kunnen arrangeren en op die ma nier een degelijk gesprek mogelijk maken. Wel op tijd rust en. Rechtop lopen en diep ademhalenl Te koop: z.g.a.n. auto ped, rood, 25,poppen wagen, oranje, met kap, f 25,vitrage, raambr. 240x180, 180 x 140, 140 x 140 15,— per stel, bruin wit. Tel. 266271. VERPLEEGKUNDI GE 25 jr., z.z.s.m. zit- slaap kamer m.gebr. v. douche. Gaarne br. o. nr. 233 van dit blad. Een prachtig resultaat leverde de za terdag door een uit leden en donateurs van de Christelijke Muziekvereniging Harpe Davids georganiseerde rom melmarkt op, gehouden op het Rozen burgerplein. In drie uur tijd is hier voor een waarde van 3.144,09 aan artikelen verhandeld, waarin begrepen de opbrengst van de oliebollenbakke- Het weer was er wel naar om deze oor spronkelijk voor de jaarwisseling be stemde lekkernij vlot van de hand te doen gaan. In de openluchtbakkerij zijn er dan ook zo tussen de 1700 en 1800, bruine bollen van verkocht. Publieke belangstelling was er ook ge noeg omdat iedereen de gelegenheid kreeg tussen de koopwaar te romme len om te zien of er voordeel viel te be halen. Alles wat er in een huishouding aan gebruiksartikelen of kleding te vinden is werd op de markt te koop aangeboden. Ook boeken en speel goed was in een assortiment voorhan- de. LEEUW (21 juli—20 augustus) Deze week komen er enkele resultaten los tengevolge van vroegere inspanningen die u groot genoegen zullen doen. U had er bijna al niet meer aan gedacht! Waar u wel aan moet denken is: u heeft neiging ietwat belerend op te treden en re gelingen te treffen die niet iedereen lekker zitten. Houdt dat in de gaten en doe een flinke scheut diplomatie in uw recept. Dan krijgt u prettige gesprekken, zonder spanning! Belangstelling was er genoeg van de zijde der koopjeshalers. MAAGD (21 augustus20 september) Als u deze week op de juiste wijze weet op te treden kunt u veel bereiken. Er zitten een paar leuke kansen voor u in, maar u moet er wel met uw gedachten bij blijven! Ga op fi nancieel gebied te rade met een insider en vermijdt avon tuurlijke besluiten op dit terrein. In een bepaalde kwestie heeft u een duidelijk inzicht en kunt u uitstekend raad ge ven. Niet vitten op kleine vergissingen; zeker niet ten opzich te van iemand die altijd ijverig en toegewijd werkt. Het Nederlands Astma Fonds heeft dit jaar de gelegenheid om van 25 t/m 30 april in heel Nederland te collecteren. Nè 4 jaar „nihil-opbrengst" in Schie dam is vorig jaar gepoogd om ook hier iets van de grond te krijgen, omdat ook hier toch een groot aantal patiën ten zijn, die aandoeningen van de luchtwegen hebben. Het Nederlands Astmafonds verzamelt geld en finan ciert o.a. een groot aantal onderzoe kingen en aktiviteiten. Een uitgebreide opsomming hiervan vindt u in het hierbijgaande Persbe richt. Door een late start met de voorberei dingen en het helemaal opnieuw moe ten beginnen met zoeken naar collec tanten is vorig jaar maar net 1000, gehaald. Ook dit jaar is het tot op he den niet gelukt om straatcollectanten te vinden. Besloten is dan ook om met de wel gevonden medewerkers alleen een huis-aan-huis lijstcollecte te hou den en is in een groot deel van de stad een folder met girokaart verspreid. Hopelijk melden zich nog meer men sen, die met een lijst willen werken en wordt het eindresultaat dit jaar beter. Wie hiertoe bereid is kan zich aanmel den bij de heer C. J. Hollaar, Plein Eendragt 13b, Schiedam, tel. 268669., na 18.00 uur. RAM (21 maart20 april) Een zekere neiging tot afzondering kan u deze week parten spelen. U loopt de kans goede relaties de indruk te geven dat zij niet welkom zijn. Licht dus wel uw plannen even toe en leg het hoe en waarom van uw optreden uit. U ontvangt een interessant bericht in verband met een hangende kwestie en krijgt de mogelijkheid u er desnoods van los te maken. Niet te hard hollen. Let op openstaande deuren en klim bij de schoonmaak niet te hoog! STIER (21 april—20 mei) Oude en nieuwe gebeurtenissen leggen ook deze week beslag op u en uw denken. Daardoor loopt u kans kortaf te wezen tegen degenen die u omringen en soms zelfs ronduit on vriendelijk. Dat kan wrijving veroorzaken en daar wilt u nu juist van af! Enige deining mogelijk in verband met vast goed. Blijf er geduldig onder, want het komt allemaal voor elkaar. Veel lichaamsbeweging in de open lucht zou u goed doen. Houdt uw geld bij elkaar voor belangrijker dingen. Die doen zich binnenkort voor! KREEFT (21 juni—20 juli) Laat deze week de belangrijke dingen voorgaan en begeef u niet in langdurige gepeinzen over van alles en nog wat! U kunt nu heel wat bereiken met goed bij de tijd zijn en oplet ten. Ga niet in op kissebisserijen van een Ramtype, dat over zijn toeren is. Luisteren, sussen en een drankje inschenken, dat is het beste. Heeft u iemand uit uw omgeving een tikje verwaarloosd? Dan is het nu de tijd om dat recht te zetten. Men heeft namelijk grote behoefte aan uw morele steun en begrip. De openlucht oliebollenbakkerij werkte constant om aan de grote vraag te kun nen voldoen. Ook de omwonenden leefden mee met de markt en hadden te doen met de gelegenheidskooplieden, die hier let terlijk enkele uren zwaar op de tocht stonden. Een oude mevrouw kon het niet aanzien en kwam met een flinke kan koffie aandragen. Na het sluiten van de markt werd haar geste met een bosje bloemen beloond. De commissie van de organisatie kreeg veel steun van o.a. de heer J. Vos die een verhuiswagen op de markt plaat ste als opslagplaats en voor het vervoer van grote meubelstukken. Verder van de heren Van Katwijk, II- mer en Aleman, welke laatste zorgde voor een vrolijk stukje muziek op deze rommelmarkt. TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Deze week komen een paar van uw plannen vlot uit de gTondverf en de door u gewenste veranderingen zitten er ook in. Blijf gezellig meedoen, niet namopperen, maar positief denken en doen! Dat kan u ook op gevoelsgebied van pas komen. Kans op een ontmoeting die u aan het denken zet. Houdt uw ogen open voor nieuwe mogelijkheden die zich voordoen op een door u niet verwachte wijze. Oppassen voor kou en vocht. Een oudere geeft u een gezond advies. WEEGSCHAAL (21 september20 oktober) Deze week kunnen een hoop dingen vlot verlopen. U heeft er goede zin in. Uw gedachten zijn helder en uw invallen slaan ook aan bij anderen. Medewerking van derden gaat ges meerd. Leg nu en dan even iets uit aan iemand die er niet al les van snapt en u zult plezier hebben van uw aller werk. Een neiging tot humeurigheid kunt u momenteel slecht gebrui ken, geef er dus niet aan toe! Das om en niet op de tocht gaan staan! SCHORPIOEN (21 oktober—20 november) Ga deze week te rade bij uw eigen gezonde verstand en wacht niet op de gegevens van iemand wiens hoofd momen teel niet naar vlot medewerken staat. U moet even een poosje op uw eigen kompas varen, want uw medewerker is de kluts kwijt. Dat geeft niet, want alles is al in grote lijnen voor el kaar en u bent het met elkaar eens over de te volgen koers. Een zekere humeurigheid kan u parten spelen. Ook op ge voelsgebied. Poets liever uw humeur op. U heeft een goede voorraad! Ook voor de toekomstige moeders was er wel wat te vinden, getuige de aanwezige wieg. Wel antiek, maar daarom des te waardevoller. Evenals het vorige jaar organiseert de vrijwillige medewerkersgroep van De Tempel op Koninginnedag weer een gratis toegankelijk popkonsert aan de Plantage te Schiedam. Geboren uit het idee, dat de betere popmuziek toegan kelijk dient te zijn voor ledereen, is dit jaar met vereende krachten een pro gramma opgezet, dat elke toets der kritiek kan doorstaan. Financieel is dit uiteraard een grote gok. Afgezien van een kleine subsidie, zal een en ander geflnancleert moeten worden uit de verkoop van drankjes en broodjes ter plaatse. Mede door de goede kontakten die de Tempel heeft met de diverse groepen, werden de ga ges wat aangepast, een ook financieel soepele regeling mét diverse gemeen telijke instanties en niet te vergeten de Gemeente politie beperken in ieder geval de kasten wat. Het konsert be gint om twee uur. Groepen: Op zullen treden: Alveo, The Flails, Iron Earth, Massada, Browns Ville Bennett en The Tequila Flash Light Show. In de pauzes bij het wisselen van de groepen zal disco worden ge draaid. Flais: Huidige bezetting: Leo, basgitaar en zang; John, gitaar, fluit, sax en zang; Wim, slagwerk en zang; Peter, gitaar en zang en Corry, toetsen. Iron Earth: Frans Wiegman, solo- en slaggitaar; Ambon Swanevelt, zang en harmoni ca; Renee Moskou, bas; Joop Nijs, toetsen; Kees van Krugten, slagwerk. Frans Wiegman en Ambon Swanevelt richtten 10 jaar geleden de band op en ondanks het sukses en de vele optre dens varieerden de bandleden her haaldelijk; de huidige bezetting is vrij konstant gebleven. Bassist Renee Moskou werd overgenomen van Lizzy Bee, drummer Kees van Knugten van Variable Voice, Kees van Krugten werd verleden jaar aangeboden bij de fameuze Livin' Blues te spelen, het geen door persoonlijke omstandighe den niet door kon gaan. Massada: werd in 1974 in het Gooi opgericht en is thans van 5- naar een 7-persoons- band uitgegroeid. Massada maakt puik swingende Latin Rock-muziek, waarvan de basis wordt gelegd door een uitstekend op elkaar ingewerkte percussie-sektie. De belangrijkste re den dat Massada zelf op dit festival wilde komen spelen is, dat zij bijzon der populair zijn in Schiedam. In ieder geval zal Massada een hechte basis leggen voor het slagen van dit Popfe stival. Browns Ville Bennett: Tijdens de voorbereidingen van dit Festival groeide deze Engelse pop groep uit van een drie- naar een vier- mansgroep en veranderde haar naam in Biggies War Time Band. Bezetting: Trevor James, wasbord en viool, zang; Phil Leech, gitaar, ukelcle, kazoo, mondharmonica enz.; Jok, zang en div. keukenattributen; Big Graham, bas. BOOGSCHUTTER (21 november20 december) Hol deze week niet al te spontaan op de dingen en de feiten af. Dat is u al meer overkomen en dat pakte maar zelden goed uit! Doe het kalm aan en stuur af op de vervulling van een bepaald plan dat goede kansen maakt. U kunt er de no dige medewerking bij krijgen. Ga niet in op voorstellen of projecten waarmee tenslotte uw goede naam in het geding kan komen. U kunt een oudere uit de puree helpen met wat goede raad en een voorschot. Blijf leiding geven bij deze. WATERMAN (21 januari—20 februari) Deze week kunt u het meeste klaar krijgen door af te gaan op uw intuïtie. Er doen zich mogelijkheden voor die goed onder de loupe genomen moeten worden. Kunt u niemand om inlichtingen vragen, beschouw dan rustig de persoonlijk heden waar u mee te maken heeft. Dan komt u zelf wel tot de juiste gevolgtrekkingen! Leg u dus nog nergens helemaal op vast, maar zie een paar katten uit de boom! VISSEN (21 februari—20 maart) Drukke week, omdat u nog veel heeft af te werken. Een nieuw begin trekt u wel aan en u heeft daaromtrent ook al goede ideeën. Bovendien kunt u een oude relatie helpen in zijn moeilijkheden en in het juiste spoor brengen, omdat u mogelijkheden voor hem weet. Kans op een belangrijk on derhoud dat voor uw toekomst van belang is. Op gevoelsge bied enige verkoeling mogelijk. Heeft u uw gedachten niet iets teveel bij uw werk? Bedenk, dat niemand helemaal zon der aandacht kan. Dat vindt u zelf ook niet plezierig! Op passen voor struikelen of zwikken. Niet op trapjes klimmen die niet safe zijn!

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 43