HANDZETTER Gouden echtpaar Maagdenberg van flat 4 op het Bachplein ih DE MAGNEET DRUKKERIJ m4, Lee Singers in Havenkerk Fancy-Fair Willem Brouwer- en Klaas de Vries- school Dankbetuiging Gorzenkerk #- m ZEEMAN'S SLEUTEL DIENST ZEEMAN Mijn, Menm vraagt met spoed met voldoende ervaring om zelfstandig te kunnen wer ken in een zeer goed ingerichte zetterij tegen een goede beloning. Wij werken in een kollegiale sfeer met variabele werk tijden. Kom eens praten. Rotterdamsedijk 279-281, Schiedam, tel. 26.86.66- 26.66.70. Na 18.00 uur 01865-1088. m sea. i»=B- HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 12 - WOENSDAG 25 MEI 1977 ■lm HHv De Lee Singers zullen op donderdag 26 mei, 's avonds om acht uur een concert houden in de Havenkerk, Lange Haven 70 te Schiedam. Dit koor, oJ.v. dr. Delton Alford, bestaat uit 35 studenten van de christelijke universiteit het Lee College uit Ten nessee in de V.S. Deze zangers hebben al vele malen een toer door Europa gemaakt en hebben reeds bekendheid verworven, o.a. in LIPS- EN AUTOSLEUTELS KLAAR TERWIJL U WACHT! Broersvest 50-52, Schiedam Tel. 26.75.94. De Willem Brouwerschool en de Klaas de Vriesschool organiseren op donder dag 26 mei a.s. een fancy-fair waarvan de opbrengst bestemd is voor de aan koop van een stencilschrijver. Beide scholen zijn in één gebouw on dergebracht in de Willem Brouwer- straat 1 (zuid). Er zijn de gebruikelijke attrakties met daarnaast een fotostand, een snoep- kraam en zelfs een bioscoop met door lopende voorstelling met tekenfilmpjes als programma. In de gymnastiekzaal wordt bingo gespeeld waarmee aan trekkelijke prijzen zijn te winnen. Voorts wordt een rommelmarkt ge houden en een loterij met als hoofd prijs een elektrische friteuze. De fancy-fair is donderdagavond van 6 tot 10 uur voor iedereen gratis toeganke lijk. Men schrjjft ons: „Namens allen, die zich verbonden voelen met de H. Hartkerk van Schiedam-Zuid, danken we de vele mensen, die oeegewerkt hebben aan onze grandioze jubileumviering van het 50-jarig bestaan van ons kerkge bouw. De beste wensen logen er niet om: moge deze kerk blijven. Naast alle zang- en muziekgroepen noemen we maar een paar namen: de heren ds. J. Pennekamp en S. Teim- stra, bisschop Adr. Simonis van Rot terdam, onze deken E. van Diepen en last not but not least mej. Ria Janse met haar geschiedschrijving vol humor en concrete aanduidingen. St. Radboud, Schiedams Christelijk Mannenkoor, Euphonia en ons H. Hartkoor, aan allen hartelijk dank". N. J. Donkers pastoor. Engeland, Frankrijk, Portugal, Span je, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Lichtenstein en Joegoslavië. Naast uitvoeringen over radio en TV heeft het koor ook concerten gegeven in vele concertzalen, kerken en thea ters. Zeven jaar geleden bezochten zij voor de eerste maal ons land, en overal was er groot enthousiasme. Wanneer deze jonge zangers ergens optreden wordt het altijd een „happening", omdat zij zich met hart en ztel overgeven aan hun zang en mu ziek. Dit koor van voortreffelijke stemmen, begeleid door eerste klas musici, kombineert spontaniteit met discipline en gevoeligheid met vuur. Er worden voornamelijk gospelliede ren gezongen, maar ook klassieke werken en populaire songs. De toegang tot dit concert is geheel vrij! Het is lang geleden, dat de viering van een 50-jarige echtverbintenis de stad op stelte zette. Het moet nu een dia manten huwelijksfeest zijn wil het be trokken echtpaar het middelpunt van de publieke belangstelling vormen. Er zijn echter uitzonderingen. Het echtpaar Maagdenberg-Roukema be reikte een dezer dagen de gouden mijlpaal in zijn huwelijk, wat in fami liekring met zoon en kleinkind uiter aard feestelijk werd herdacht. Hij, Adriaan Maagdenberg (76) is een geboren Schiedammer. De bruid is af komstig uit Slikkeveer en is net als haar echtgenoot, die twee jaar ouder is, nog kerngezond. Ook de bewoners van flat 4 aan het Bachplein schonken veel aandacht aan het gouden echtpaar waarmee ze samenwonen in deze negen verdiepin gen telende woonflat. De voornaamste reden hiervan is dat Adriaan Maag denberg niet alleen een gouden brui degom is maar tevens beschikt over twee gouden handen. „Een mensenvriend bovendien en een weldaad voor al zijn medebewoners". Als chef monteur is de heer Maagden berg 26 jaar werkzaam geweest bij drukkrij Roelants; werkte tot zijn 70e jaar halve dagen, maar is sindsdien voor al zijn medebewoners van de flat een onmisbare hulp als er vervelende dingen zijn waar een vakman aan te pas moet komen. Het is dan ook geen wonder dat een deputatie van de flatbewoners op de receptie van dit gouden huwelijksfeest aanwezig was om geluk te wensen maar tevens om Adriaan Maagden berg met practische geschenken te overladen, waaronder een elektische slijp- en zaagmachine. Dit alles onder het uitspreken van de wens dat hij en zijn vrouw nog lang en gelukkig in de flat mogen wonen en Adriaan uiteraard allerlei klusjes voor zijn medebewoners mag bltyven ver richten. RAM (21 maart20 april) Deze week wil het werk goed vlotten. U heeft er fijn vaart in en alles wat vorige week zo stroef ging, blijkt ineens te kun nen. Kans op het sluiten van een solide vriendschapsband met een intelligente en originele figuur. Oppassen voor mis verstand met een Steenboktype, doordat u deze uw opinie tracht op te dringen. Ontzie uzelf een beetje als het aankomt op teveel lopen in regenachtig weer. STIER (21 april—20 mei) Over het algemeen een goede week. Wees echter voorzichtig met het geven van uw vertrouwen. Iemand in uw naaste om geving stikt van jaloersheid en heeft al eerder geprobeerd uw successen te verkleinen of er de resultaten van te oogsten. U kunt met diplomatie van deze ,,medewerk(st)er" afkomen; kies daarna dan met grote zorg een andere! Het is niet de eerste keer in uw leven dat uw goede wil verkeerd wordt uit gelegd en vertaald als „zwakte". Kalmaan met te rijk voed sel! TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Deze week kunt u met wat diplomatie een project, dat u na aan het hart ligt, in de eerste versnelling krijgen. U heeft kans op medewerking hierbij van een insider die uw opinie deelt. Op gevoelsgebied kunt u wat meer warmte tonen. Mo menteel kan er misverstand rijzen door uw eigen houding. Een belangrijk bericht kan uw plannen beïnvloeden. Wel licht moet u even afremmen hier en daar. KREEFT (21 juni—20 juli) Probeer deze week niet alles ineens volkomen voor elkaar te krijgen. U kunt gedeeltelijk slagen met meer dan één plan. Tracht niet door te duwen, want dan kan alles fout gaan. Er zitten positieve resultaten voor u in, wees er zuinig mee. Op gevoelsgebied oppassen voor te grote spontaniteit. Houdt uw oordeel zo nuchter mogelijk: u krijgt de kans het op de juiste wijze te vormen door op te letten. LEEUW (21 juli20 augustus) Wees deze week voorzichtig met uw woorden en het uiten van uw opinie. U heeft de kans dat er ongenoegen rijst in uw werkgroepje, zonder dat u dit ook maar wenst. Ga dus met tact te werk, maar maak géén grapjes en wees vooral duide lijk. Leg vooral ook uw wil niet op, maar presenteer die als een schuimtaartje: zoet en luchtig! Op romantisch gebied kritisch blijven bij het aanschouwen van al te veel schoons! Uw grootste geluk schuilt niet bij iemand die veel weg heeft van een filmster! MAAGD (21 augustus20 september) In uw werk komt u deze week op de goede weg. Enkele moeilijkheden blijken te zijn overwonnen en u moet u niet laten ontmoedigen door een paar bijverschijnselen. U heeft een paar goede ideeën en kunt er nu gerust mee voor het voetlicht komen. De romantiek is momenteel ver te zoeken; u moet wat meer evenwicht zien te brengen in uw gevoelens, dat is ook rustiger voor de anderen! tik WEEGSCHAAL (21 september—20 oktober) 5 Let op uw saeck! Houdt deze week alle feiten bij elkaar en in volgorde, voor het geval een minder sportief aangelegde fi guur probeert een vinger in uw pap te steken! U kunt hem (haar) volledig schaakmat zetten. U weet drommels goed hoe de feiten liggen en hoeft u volstrekt niet te laten manipule ren! Ook niet uit beleefdheid. Besteedt onder de bedrijven door wel eens wat aandacht aan uw vrienden, want die heeft u vanwege uw drukke werk wat verwaarloosd en dat kunt u nu het beste recht trekken. SCHORPIOEN (21 oktober—20 november) Drukke week, waarbij u de kans loopt telkens te worden af geleid ook nog. Duw ze de deur maar uit, want u heeft een interessant klusje onderhanden en u heeft er plezier in ook. Bovendien hoeft u niemands werk over te nemen; laat ze het zelf maar doen. Eerst uw belangrijkste taak afwerken. Op gevoelsgebied wat schommelingen. Dat komt waarschijnlijk ook wel van de drukte. Zeg er dat maar bij, dat verklaart véél! BOOGSCHUTTER (21 november—20 december) Deze week kunt u aardig uw doel bereiken. U heeft kans de juiste mensen te ontmoeten en kunt een willig gehoor ver wachten. Licht uw plannen duidelijk toe. Nieuwe omstan digheden zijn er juist gunstig voor. Op het romantische vlak enige (in)spanning; laat u zich vooral niet teveel imponeren door glamour! Echt goud is meer dan pleet! STEENBOK (21 december—20 januari) De kans bestaat dat deze week uw gevoel voor eigenwaarde op de proef wordt gesteld door een medewerk(st)er. Pas er dan voor op dat u een goede en vertrouwde band niet ver breekt en aldus uw belang op de tocht zet. Zorg dan liever voor een afkoelingsperiode en praat de kwestie rustig uit. Vergelijk andere plannen met de uwe en wellicht zit er een goed compromis in. Op gevoelsgebied geldt hetzelfde. WATERMAN (21 januari—20 februari) Kans op vertraging bij de uitvoering van een van uw plan nen. Uw omgeving is niet helemaal overtuigd van de waarde ervan en u doet er goed aan dan nog maar een toelichting te geven. Overhaast niets en stuif vooral niet op, dat geeft nooit teveel resultaat aan de positieve kant. Stel desnoods de hele boel even uit tot het klimaat gunstiger is. Vooral als u te ma ken heeft met een koppige figuur. Zo iemand moet de gele genheid hebben zonder gezichtsverlies terug te krabbelen! VISSEN (21 februari—20 maart) Deze week heeft u kans op de medewerking van een goed en intelligent vakman die originele invallen heeft. Op uw beurt wordt u er door gestimuleerd en komt ook met verse plannen die eventuele vastgelopen projecten weer vlot kunnen ma ken. Er zitten leuke mogelijkheden voor u in. Op gevoelsge bied kans op hakketakken. Vermijdt dus discussies en snijdt dan ook maar geen loodzware onderwerpen aan!

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 12