55.- 50r Het broeken-probleem Vrije-tijds-pantalon in jeans-model. Polyester'viscose. Slanke pasvorm. Diverse modellen Jingler's jeans van gewassen katoen. 35.- India katoenen Clock Haase pantalon. O.a. in kakie naturel. 25r Army-jeans met strakke pijp en veel zakken. In kakie. NXPn katoen 50r Elastiese corduroy pantalon. Ge maakt van meevarend katoen lycra. Normale pasvorm. fOOr Klassieke polyester/wollen Westbury Katoenen kakie-jeans pantalon, perfekt afgewerkt. Gemaakt met strakke pijp van licht gewicht Frcsko-stof. klepzakken. 50r Normale pasvorm. ||Q- Slank afkledende polyester/wollen pantalon in modern krijtstreep dessin. 70r Moderne witte katoenen jeans met strakke pijp bewerkte achterzakken. 40r Moderne katoenen kakie-jeans met zak op dijbeen. Jinglers. SOr Clock House-pantalon in modem krijtstrecp-deisin. polyester. Snuffel kwam deze klassieke licht gewicht pantalon op 't spoor. Normale pasvorm. 25.- Westem blue denim jeans. JQ- Polyester'wollen pantalon met uitlopende pijp. O.a. in marine grijs. Slanke pasvorm. Polyester/wollen Westbury pantalon. Komfortabel zittende jersey-pantalon India-katoenen harem- Polyester wollen pantalon Zwarte werkmans-jeans. Tot in de kleinste details perfekt af- van makkelijk wasbaar polyester. Spor broek, in kakie. Normale met verstelbare broekband, met veel zakken, nagels en gewerkt. Normale pasvorm. |QQ- tief model. Normale pasvorm: pasvorm. S-M, Normale pasvorm. smalleptjp. JJQ- gewassen Blue-denim Jinglers jeans met smalle pijp. 106katoen. Katoenen-denim bermuda shorts met rmaie pasvorm smuuegijp. [vk.mi gerafelde pijp.

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 39