11.90 11.95 4.95 5.95 3.98 14.95 HET BLOEMENPALEIS ?ëibTmZ" SKÏ PRACHTIGE BOEKETTEN AVONDVIERDAAGSE vanaf2.50 Speciaal arrangement voor de Robero Sherry medium dry/pale dry T T QfZ oorkruik 2 literI I O w Korenbeurs Jonge Jenever en Vieux, literfles Black en White Whisky per fles Apostel Rosé stenen kruikje minimumprijs Egri Bikaver (Stierenbloed) per fles Deutscher Sekt Schloss Rosenburg per flest Pernod per fles HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 44 WOENSDAG 15 JUNI 1977 RAM (21 maart20 april) Oppassen deze week voor grote en kleine verliezen! U heeft neiging om in grote verstrooidheid allerlei hier en daar te la ten liggen. Dat kan een paspoort zijn of een paraplu, maar ook iets wat nog waardervoller is! Een zekere gejaagdheid brengt u hiertoe. Ga eens zitten, stel orde op uw plichten en ontdek dat u echt wel in alle rust met van alles kunt klaarko men! Hoofdzaak is innerlijke en dus uiterlijke rust. Vooral ook ten opzichte van degene die u momenteel verzorgt en verpleegt. STIER (21 april20 mei) Ga deze week eens te rade met uzelf en probeer aan de weet te komen of u niet uit een overmaat van ongefundeerde kri tiek de houding met degenen die u het naast zijn, in de weeg schaal stelt. Een neiging om alles wat zich bij anderen af speelt voortreffelijk te achten en de reakties van uw eigen omgeving meteen maar als minder waardevol te ervaren, dreigt uw verhouding met hen te vertroebelen! Ken uzelf: u heeft al eens méér zuiver goud voor goedkoop plate ingeruild! Dat maakte u echt niet gelukkiger. TWEELINGEN (21 mei20 juni) Deze week komen er een paar dingen voor het fomm die u genoegen zullen doen. Nu kan blijken wie er destijds gelijk had en hoe de oplossing van het probleem gevonden moet worden. Uw advies en deskundigheid zullen nu hun waarde kunnen tonen en u kunt tevreden zijn over de oplossing van een kwestie die u allang de keel uithing! Eventuele verbete ringen moet u echter kalm doorvoeren. Niets overhaasten om tegenwerking uit te sluiten. Kalmaan met de rijke spijzen en wat eerder te kooi. KREEFT (21 juni20 juli) Deze week kunt u met succes strijden tegen een neiging tot piekeren en zwaartillen. Doe uw best uw werkzaamheden uit te breiden in plaats van te verminderen. Normale arbeid is nu uw beste medicijn. Vergeet vroegere ergernissen en probeer nu positieve resultaten te krijgen. Dit geldt evenzeer voor uw intermenselijke relaties. U kunt geen wissels blijven trekken op het geduld van anderen; die hebben ook hun zorgen! LEEUW (21 juli20 augustus) Kans op een kleine verrassing, maar ook op een soort dwars drijverij van iemand uit uw naaste omgeving. Vermoedelijk is jaloezie de oorzaak omdat u nogal succesvol bent met uw plannen en ideeën. Overigens zijn de verhoudingen in de fa milie van prettige aard. Daar vertonen zich ook de resultaten van hard werken en optimisme, zodat u heel tevreden kunt zijn. Geef niet toe aan neiging tot pietepeuterigheid die ande ren kriebelig maakt. MAAGD (21 augustus20 september) Deze week kunt u goed opruiming houden onder oude erger nissen en de goede verhouding met anderen herstellen. Een soort wolk van onbegrip, die de laatste tijd sommige momen ten verzuurde, trekt nu op en u doet er goed aan ook uw eigen houding onder de loep te nemen. U heeft op uw beurt ook door nervositeit en geprikkeldheid dit onbegrip in de hand gewerkt. Desondanks had u enkele plezierige successen en ook nu blijven goede invallen niet uit! Houdt daar nieuwsgie rige kabouters maar buiten, die moeten zelf maar eens aan de slag. WEEGSCHAAL (21 september—20 oktober) Waarom zou u de dingen op een ingewikkelde manier bena deren als het gemakkelijk kan? U heeft de neiging tot een soort romantische overdrijving die uw week zou kunnen be derven. Voorkom dit door een scheut gezond verstand in uw recept te doen en uzelf niet al te belangrijk te vinden! U heeft een paar aardige klusjes onderhanden en verder is er ook geen reden om te pruilen! Dat zou bovendien een gezellige ontmoeting die er voor u inzit alle glorie ontnemen! SCHORPIOEN (21 oktober20 november) Over het algemeen een prettige week waarin u met genoegen kunt terugzien op bepaalde resultaten. U heeft er hard aan getrokken de laatste weken, maar nu kunt u dan ook even uitblazen en nagenieten! Ondertussen komen er alweer heel goede aanvullende plannen bij u op die u de komende maan den aardig bezig zullen houden! Reken wel eens af met de er gernis die u koestert ten opzichte van een Ramtype die een morele klaploper bleek te zijn. U heeft wel betere vriend schappen om aan te denken! BOOGSCHUTTER (21 november20 december) Deze week komt er ineens schot in een paar hangende kwes ties zonder dat u daar veel aan doet. Blijkbaar was er al be weging in gekomen en neemt die nu toe. U kunt nu enkele plannen doordrukken die aldoor bleven haperen. Op ge voelsgebied kans op onbegrip. Geduld wederzijds en vooral begrip voor anderen kunnen daarbij positief uitwerken. U ziet het wel eens heel simpel in, maar dat kan juist irriterend werken op iemand die uiterst serieus is. STEENBOK (21 december—20 januari) U heeft de laatste tijd weieens de indruk in een bootje te zit ten dat met een stroomversnelling meedrijft. Zulke omstan digheden kunnen u dan knap moe maken, met een flinke kans op onredelijkheid uwerzijds. Deze periode nu is gunstig om wat rust af te dwingen. Zeg maar eens kalmweg „neen" en besteedt uw tijd zoals u dat het best bevalt. Dan komt u vanzelf in uw oude vriendelijke plooi. Kans op een voordeelt je en enkele onverwachte maar leuke bezoeken. WATERMAN (21 januari—20 februari) Prettige ervaringen en interessante kennismakingen hebben u in deze periode in een beste stemming gebracht. U was wel aan een geestelijke verandering toe en die zat er ineens voor u- in, plus de nodige lof voor geleverde prestaties en zoiets doet een mens goed. Maak er een gezellige week van door niet na te sudderen over de gebruikelijke domheden van uw vaste huiskruis! Die komt toch maar nu en dan en heeft overigens niet het kwaad in de wereld gebracht, maar alleen de kort zichtigheid helpen mesten. VISSEN (21 februari—20 maart) Drukke week in een soort gonzende bijenkorf. Daarbij is het nu mogelijk enkele verbeteringen door te drukken die u al lang in uw achterhoofd had. U heeft een belangrijk onder houd met iemand die veel voor u en uw carrière kan doen. Gelukkig kunt u wijzen op een reeks mooie prestaties. Toon u waardig, maar geef niet de indruk lauw te zijn. Dat geldt eveneens op gevoelsgebied waar enige verkoeling dreigt te ontstaan. 1-3 Het poedelparadijs, de trimsalon van Schiedam, voor alle hondenrassen, v. Marumstraat 38/hoek Rot- terdamsedijk. Tel. 153795. Het juiste adres voor witten, schilderen en behan gen. Vrijblijvend prijsopg ave, v.d. Sluis, S. v. Houten laan 23, Schiedam. Tel. 715842 of 708303. Zaal huren? Voor bruiloft, receptie, diner, ver gadering, feestavond. Bel Maison „Tivoli", Nieuwe Haven 237, Schiedam. Tel. 265121 en 267921. Vraag vrijblijvend prijsopgave. Voor het ontstoppen van uw riool. Belt u even tel. 263361. J. v.d. Vlies. Te koop gevraagd: eet- hoeken, bankstellen, gasfor nuizen, radiocombinaties, koelkasten, kompl. inboe dels, antiek enz. Alles tegen kontante betaling. De Vor mer. Tel. 702122-332680 De Tapijtmarkt lekkei goedkoop, ook voor u Broersveld 157A, Schiedam Tel. 261029. Donderdag koopavond. 's Maandags gesloten. Pinkstergemeente Morgenstond komt samen iedere zondagmorgen om 10 uur in de „Vier Molens", Nieuwe Damlaan ingang Burg. Gijsenlaan, Schie dam. Kontakt adres: tel. 010-711311. Reiniging van vlberbe dekking, trapbekleding bankstellen, stoelen en autobekleding. Uw reini gingsspecialist sind jaren. VERKADE, Gijsbrecht van Amstelstr. 144, Vlaardin- gen. Tel. 347388. KATTEBAK- STEENTJES ca. 23 kg., vraag gratis monster. Af- haalkorting 10%. Fa. v.d. Meer, Mathenesserstr. 65B, Rotterdam-West. Tel. 370590-370505. Stoelenverhuur Kees Numeijer, het goedkoopste adres voor het huren van uw stoelen, tafels, etc. Tel. 155232, b.g.g. 01866-1741. Trappen bekleden. Met Tapiflex of nylon vilt, tot 15 treden 150,Tel. 254233 en 205062. Voor witten, schilderen en behangen, het voordeligst én meest betrouwbare adres P. A. v.d. Kruit, Leliestraat 32-34, Schiedam. Tel. 264432. Telefoonbean- twoorder aanwezig, v/h G. J. J. Pon jé, tel. 704014. Voor geboortekaarten, verlovingskaarten en trouw- kaarten, naar de Magneet Drukkerij, Rotterdamsedijk 279, tel. 268666. Steeds de nieuwste modellen. Elke avond avondverkoop na te lefonische afspraak, tel. 267565. Gebruikte' meubelen. In ons magazijn. Lange Nieuwstraat 59, Schiedam. Elke donderdagavond van 7- 9 uur, gebruikte bankstellen in prijzen vanaf 50, Schrijver -Sch ied am Te koop: kamervolière met vogels. A. Richters, Alb. Thijmstraat 88A, Schiedam. Te koop:, in prima staat zijnde VW 1200, 11 mnd '70. Vr.pr. 950, Tel. 712031. Te koop: Simca, b.j. 1970. Tel. 262770. Te koop: tweeling wandelwagen, tegenover el kaar, 150,Lorentzlaan 38C. Te koop: Fiat 124 Ceat 1973, j.pr.st., prijs 1950, Tel. 153306, Lorentzlaan 50 A Te koop: bungalowtent 5- k 6-pers„ vraagprijs 100,—. Tel. 156804. Aanbiedingen geldig t.m. 22 juni Donderdag koopavond Hoogstraat 12 Schiedam Dr. Wibautplein 1 Schiedam Vettenoordstraat 42 Vlaardingen v. d. Duyn van Maasdamlaan 101 Vld. Koopcentrum Koningshoek Maassluis Voor het knippen. fe koop: prima bank- scheren of trimmen van uw stel 75,Tel. 710644. hond, mevr. Houtman, tel. 264150, ook 's avonds bij u Te koop: Volvo Ama- thuis. zone, b.j. 1966, duikappera- tuur. Tel. 704856. Wij verzorgen uw re cepties en koffietafels in de zeer fraaie oud-Hollandse Branders-zaal, indien ge wenst bij de open haard, aan de Lange Haven 97 t/o de Appelmarktbrug te Schie dam. Inl.: aan de zaal of tel. 010-266034-706385. Zoekt u 'n mondorgel, gitaar of slagwerk? Van Krogten levert Uw merk! Rotterdamsedijk 148 Tel.267026. Zoekt U een trompet, sax of clarinet? v. Krogten heeft het! Rotterdamsedijk 148, Tel. 267026. Verhuurbedrijf P. C. v. Pelt, Middelharnissestr. 25, Telefoon 260452. Verhuur van stoelen, tafels koffieke tels en serviesgoed, enz.

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 44