Opdrachten voor Schiedamse Scheepswerven Vliegstal L.B.G. succesvol in luchtrace uit Barcelona OKKERSTEEG TUSSEN DE DAM EN DE KORTE HAVEN HET NIEUWE STADSBLAD - PAGINA 20 - WOENSDAG 6 JULI 1977 SCHORPIOEN (21 oktober20 november) Gezellige week. met veel genoegelijke ogenblikken. De om gang met anderen kentekent zich door een grote warmte en begrip en ook in de huiselijke kring is de kans op een fijne verstandhouding groot. U raakt zelfs op een lijntje met een Stiertype! Op zakelijk gebied past een zekere terughouding. Alles is niet overduidelijk en al te spontane stappen moeten worden afgeraden. Overleg met insiders is alleen maar ver standig. Nu en dan eens uitblazen, want u spant u teveel in. BOOGSCHUTTER (21 november—20 december) Over het algemeen een nogal bewogen week. Hartsaangele genheden schijnen hoofdzaak te zijn en menigeen zal tot slot voor de ambtenaar van de burgerlijke stand belanden! De happy endings zitten er dik in. Dat geldt niet helemaal op za kelijk gebied, waar u het hoofd koel moet houden. Kansen zijn er wel. vooral voor de landbouwers. Anderen kunnen in de clinch raken met hun ondergeschikten. Doe dus een scheutje geduld in uw recept. STEENBOK (21 december—20 januari) Dit kan een prettige week worden. IJ heeft er een goede stem ming in. ook bij anderen en u voelt u in sta«it tot veel. Dat heeft ook zijn weerslag op uw werkzaamheden, waarbij u ge holpen wordt door een helder inzicht en een degelijke manier van afwerken. Goede kansen in de scheepvaartbranche. Nu en dan gezellige ontmoetingen die wat ontspanning kunnen brengen in de drukte. Ontzie uw maag: geen vette of zware spijzen, vooral niet op reis! WATERMAN (21 januari—20 februari) Dit kan een prettige week worden als u afziet van een neiging tot gelijk hebben. Vermijdt dus gesprekken met partners die u niet begrijpen ot die niet dol zijn op het betreffende onder werp. Dat geldt ix>k voor de huiselijke kring. Bedenk, dat iedereen recht heeft op een overtuiging en dat de uwe niet noodwendig de beste is! Uw kansen liggen goed. men is u welgezind en de vele blijken van vriendschap die u heeft ge geven. zijn echt niet vergeten! Op zakelijk gebied kan er ver andering optreden. Ga dan zeer dixrrdacht te werk! VISSEN (21 februari—20 maart) Kans op een gezellige week. met dito stemming. Uw omge ving doet ook goed mee en het eind is al helemaal plezierig. L' heeft ixik tijd van aandacht voor oudjes, die op hun beurt best eens willen genieten en verwend willen worden. Het is mogelijk dat u in uw werkkring wordt gekozen als woord voerder bij een bepaalde gelegenheid en dan is de kans gnxrt dat u het er best afbrengt! Ook al heeft tt inwendig grote pret! ONDERTROUWD T. J. de Bruin, 25 jr. en H. A. Bijl. 19 jr- i L. Deerauw. 20 jr. en J. 'Menger, 17 jr. A. R. de Jong, 21 jr. en G. A. M. de Vette. 21 jr. R. Kruijs. 21 jr. en E. J. L. Olofsen. 21 jr- J. Fons. 29 jr. ert A. M. L.emaire. 23 jr. R. M. Troost. 20 jr. en W. C. W. van RL''V\ick '33 jr en N G Boegheim 37 doordouwer cn uitgesproken „Fonder" de H. 7-960832 van de combinatie jr. LBG" GEHUWD J. Kooiman, 26 jr. en M. J. Simons, 21 jr. A. Galiouris. 23 jr. en C. van Alphen, 18 jr. H. J. P. van Roon. 28 jr. en C. M. H. Sebastian. 30 jr. E. Eggens. 24 jr. en N. K. Staats. 21 jr. T. Laport. 20 jr. en J. van der Graaf. 19 Jr- A. A. Philip, 26 jr. en A. van Mourik, 22 jr. G. C. A. Kleijheeg. 19 jr. en J. van Dijk. 18 jr. E. Dobbelaar. 21 jr. en E. Buschkens, 21 jr. T. Laffra. 21 jr. en T. M. van de Wete- ringh, 21 jr. M. van den Ouden. 23 jr. en H. L. Steenbergen. 22 jr. H. van der Heide, 23 jr. en J. van Sehaik, 22 jr. P. H. Stolz, 22 jr. en R. A. de Jong. 20 jr. R. H. van der Lubben. 19 jr. en E. Ver haal, 16 jr. N. Bell, 22 jr. en G. E. A. Jongste,- 22 ji ff. van Buuren,28jr. en J. Sijtsma. 18 ji ff. G. Dekker. 24 jr. en M. M. Cillet. 22 jr. B. J. Melief. 23 jr. en A. Könemann. 21 jr- J. Mulder. 21 jr. en M. van Ligten. 25 |i- A. J. M. Over.de Vest 22 jr. en E. F.. M. Grahamme. 30 jr. OVERLEDEN P. Olivier, man. 50jr.. geh. met H. M. van den Hoek. J. Rijkchoer. man. 7f> jr.. geh. met C. Wijzenbroek. J. van der Zwart. vr.. 96 jr., geh. gew. met H. van der Linden. D. Kapelle, vr., 80 jr., geh. gew. met K. Brandt. J. van Buitenen, man, 51 jr., geh. met J. N. Verkerk. J. J. Blom. man, 65 jr., geh. met A. M. Hilker. M. H. Gokke, vr., 60 jr., F. A. Gou- driaan. J. H. Limonard, man, 70 jr., geh. met G. J. Almeida. J. Visser, man. 70 jr., geh. gew. met M. van Rossen. A. Goudiraan, vr.. 62 jr., geh. gew. met T. van Vliet. M. Rosman, vr.. 96 jr.. geh. gew. met J. A. C. van der Steen. 1.. A. Sigmond, man, 57 jr., geh. met J. C. Beerenbroek. Even verbinding tussen de Dam en de Korte Haven in Schiedam krijgt de naam Okkersteeg. Dit heeft de com missievoor de straatnamen aan het ge meentebestuur van Schiedam geadvi seerd. Het gemeentebestuur heeft dit advies overgenomen en zal nu deze naamgeving aan de gemeenteraad voorstellen. Rijn-Sehelde-Verolme Machinefabrie ken te Rotterdam heeft dezer dagen een opdracht van vele miljoenen gul dens ontvangen voor het aanbrengen van tussendekken op vijf schepen van de Nedlovd Groep Rotterdam in de pe riode juli tot oktober 1977. Bij twee van de schepen zal de ombouw gelijktijdig met de jaarlijkse dok- en onderhoudsbeurt worden uitgevoerd. De schepen variëren in grootte van 20.000 tot 27.(XX) ton d.w. Per schip zal voor de constructie van de tussendek ken ongeveer 400 Ion staal, inclusief de luiken, worden vei werkt en afhan kelijk van het type zullen 80 tot 90 stuks luiken in de afmetingen van ca. 9 111. maal 2.20 m. worden vervaardigd. Voor de uitvoering van deze opdracht zullen tw ee schepen in het Nieuwe Wa terweggebied door de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton Fijenoord B.V. en de Scheepsbouw Maatschappij Nieuwe Waterweg B.V.. beide Schie dam. gezamenlijk worden omgebouwd. Drie schepen zullen bij de Nederlandse Dok- en Scheepsbouw Maatschappij v.o.f te Amsterdam worden verbouwd. RAM (21 maart20 april) Over het algemeen een prettige week. Uw omgang met der den verloopt vlot omdat u een duklelijk inzicht heeft in de aangelegenheden van anderen. Dit is een gevolg van het teil dat u in deze periode minder neiging heeft spontaan door al les heen te rammelen. U ziet dan ook kans een oude relatie bij te springen. Zakelijk ook goede kansen, waarbij u ook nieuwe contacten weet te leggen die voor uw toekomst goed zijn. Op reis oppassen voor scherp ot niet vers voedsel. STIER (21 april—20 mei) Ook deze week is uw kijk op mensen en de dingen van pretti ge aard. U bent uit een soort schemerige tunnel weer in de zon geraakten kunt alles weer beter aan. Uw gevoel voor hu mor komt ook weer in de juiste versnelling en het gevolg is dat u weereen prettige verhouding krijgt met huisgenoten en anderen. Op geldelijk terrein kunnen beleggingen op lange termijn worden uitgewerkt. Een verhuizing is mogelijk. Door een goede tegenzet schakelt u een lastige kwibus uit. Kal maan met te zwaar voedsel! TWEELINGEN (21 mei—20 juni) Geen week voor diepzinnige gesprekken met wie dan ook. Uw eigen omgeving toont zich geprikkeld en zelf bent u ook geneigd eens lekker op te vliegen. Ook op zakelijk gebied is dit geen periode voor grote besluiten. Doe rustigjes aan. om zeil alle klippen, ga niet te diep in op al te belangrijke aange legenheden. maar werk af wat er nog ligt. Kleine klusjes kun nen aardig opbrengen. Houdt uw nervositeit onder de duim; eind van de week bepaald gezellig. Oppassen voor kou. LEEUW (21 juli20 augustus) Het is mogelijk dat u deze week uw aangeboren zachtmoe digheid een beetje kwijt bent. Mars en Uranus kunnen uw verhouding tot uw omgeving lekker verstoren. Doe dus vooral matiging en filosofie in uw recept; houdt u bij oude vrienden en bij uw werk en dan wordt het vanzelf een prettige week! Zakelijk zijn goede resultaten mogelijk als gevolg van uw niet aflatende inspanningen. Sportievelingen moeten zich mati gen en geen overdreven prestaties willen leveren. Een van de meest gedurfde wedvluch ten voor postduiven is de blijft de race vanuit het Spaanse Barcelona, een overnachtingsvlucht over een afstand groot ca. 1200 km. tijdens waarvan al leen de echte „fonders" onder de dui ven binnen de vastgestelde tijd op hun thuishokken terug keren. Het is een in ternationaal duivenevenement waar voor zofi 20.000 duiven werden inge- MAAGD (21 augustiff— 20 september) U voelt u deze week bepaald in de ware stemming en ziet daardoor ook kans anderen op betere ideeën te brengen. Uw goede humeuren het feit dat u hier en daareen complimentje laat vallen, brengt de ware stemming in uw eigen kring. Za kelijk gesproken doet u er goed aan in geen geval het vrachtje van een ander over te nemen die het best zelf af kan. Goede mogelijkheden voor hen die werkzaam zijn in de kleding- branche en in luxe artikelen. Nu en dan eens freewheelen, u bent te nerveus. WEECSCHAAL (21 september—20 oktober) Over het algemeen een prettige week. De verstandhouding met anderen is goed. U verwent uw kennissen op allerlei ma nieren en wordt op uw beurt ook nogal eens uitgevraagd. In huiselijke kring ook geen complicaties. Op zakelijk gebied gebeuren er geen wonderen. Landbouw, mode en toerisme hebben de beste kansen. In deze periode kunnen goed plan nen op langere termijn ontstaan. Mocht u aan zee zitten, ris keer dan geen kouvatterij. uw keel is gevoelig. BURGERLIJKE STAND SCHIE DAM GEBOREN J. Lips-van Adrichem, d. R. J. T. Fortanier-van der Meché, J. A. C. B. Daalmeijer-Baars, d. C. M. Koppenhagen-Blumers, d. B. Basalan-Ercan, d. J. Verdam-Drenth, d. H. van Cogh-Vermeulen, z. R. van Lewe-Ose'phius, z. J. den Hartog-Druppers, z. W. A. H. M. Vossen-Schretlen, d. M. Fabbro-van Vliet, z. P. J. E. M. Vink-Conquet. d. A. J. Castelein-Gijtenbeek. z. J. Jannssen-van der Kruit, z. J. P. C. M. van Raay-Hoelaars, z. G. de Bruin-van Beers, d. K. Yeun-Chan. d. A. El Aissati-El Aissati. d. D. Gelderblom-Hupse, z. zet. Vrijdagochtend j.l. gingen in Bar celona de vervoerscontainers open en koos een ware wolk van deze snelvlie- gers het luchtruim. Om Frankrijk te kunnen bereiken moesten de Pyreneeën worden overvlo gen en het staat wel vast dat ze, geziens de weersomstandigheden zuidelijk bo ven europa, een bar en boos weertje kregen te doorstaan. Voor wat de dui ven uit Nederland betreft; zaterdag avond waren er beneden de grote rivie ren slechts 75duiven thuisgekomen en bedroeg het aantal boven de rivieren gemelde duiven 30 vogels. Inmiddels zijn er natuurlijk nog meer veilig thuis gekomen. Er zijn echter nog genoeg gerenommeerde luchtrenstallen waar van de eigenaars, tot dusver (maan dagavond) nog geen „veer" heeft ge zien. zo drukt men dat uit in kringen van de duivensport. Tot de 30 thuisko mers was ook de doffer Holland 71- 960832 van de Vlaardingse vliegcom- binatie L.B.G. (Piet de Ligt: Jan KREEFT (21 juni—20 juli) Kans op een beetje gerommel in de huiselijke kring. Uw kin deren hebben andere ideeën dan u. Ga er niet te diep op in. want ze moeten zelf ervaren wie er nu gelijk heeft. Vermoe delijk allebei de partijen. Denk aan uw eigen jeugd en praat maar eens met leeftijdgenoten, dat lucht op! Zakelijk gespro ken aardige kansen. Een bepaalde aangelegenheid komt bo ven uw verwachting ook in orde. zodat u een nieuw plan kunt financieren. Heeft u aanleg voor rheuma. baker u dan goed in op kille avonden. Het trio duivenmelkers met hun doffer die het op Barcelona wist te maken. V.l.n.r. Jan Boomsma, Jan de Ligt en Rien Geerlings. Boomsma en Rien Geerlings). De tweede ingezette doffer heeft zich nog steeds niet laten zien. Zijn stalgenoot arriveerde zaterdagmiddag om 17.38 uur; had wel veel gewicht verloren maar voelde zich kiplekker. Als we duwnaar gespeeld had hij meer be langstelling voor zijn duivinnetje dan voor de hem voorgezette voerbak. In het rayon Rotterdam is de doffer de 3e gemelde duif. De nationale winnaar zit bij de liefhebber Slik in Middelharnis, geconstateerd om 13.20 uur. In de vereniging „De Adelaars" van de C.C. „De Kuststrook" pakte dezelfde doffer vorig jaar een vijfde plaats op St. Vin cent en klasseerde zich eerder als twee de vanuit Bergerac, een dagvlucht over 7200 km. welke plaats de duif heeft be reikt in het landelijke klassement weet het drietal duivenmelkers eerst na het bekend worden van de totaaluitslag. Dat deze H. 71-06832 een uitzonder lijke vliegprestatie heeft geleverd staat echter bij voorbaat wel vast.

Het Nieuwe Stadsblad | 1977 | | pagina 20